دربند، تهران هوای مطبوع تهران دربند تور تهران تجریش و دربند


دربند تهران با طبیعتی زیبا، آب و هوای مطبوع و رستوران های متنوع یکی از زیباترین مناطق گردشگری تهران است. طبیعت گردی، کوه نوردی، صخره نوردی و شکم نوردی از جمله فعالیت هایی است که می توانید در دربند تهران تجربه کنید.

هوای مطبوع دربند تهران

دربند یکی از محله های قدیمی تهران و یکی از تفرجگاه های آخر هفته تهرانی هاست. این محله فضایی دلنشین دارد و یکی از پاتوق های محبوب پایتخت نشینان است. اگر دوست دارید در هوای خوب پیاده روی کنید یا اگر دوست دارید مدتی را در طبیعت بگذرانید، حتما بروید هوای مطبوع دربند تهران با ضربه مجله دلتا بودن با

هوای مطبوع تهران کجاست؟

تهران دربند با قدمتی ۲۰۰ ساله یکی از زیباترین گزینه های تفریحی تهران است. برای رسیدن به دربند در هر کجای تهران که هستید کافی است از خط مترو کهریزک-تجریش استفاده کنید و در آخرین ایستگاه آن یعنی تجریش پیاده شوید. از آنجا می توانید با ون های مخصوص یا بیست دقیقه پیاده روی به دربند برسید.

هوای مطبوع دربند تهران

اماکن دربند تهران

منطقه دربند تهران باغ های شگفت انگیزی دارد که با قدم زدن در آنها حس عجیبی به شما دست می دهد. دربند که از دیرباز اقامتگاه ییلاقی شاهان و شاهزادگان بوده امروز به یکی از بهترین و پرطرفدارترین محله های تهران تبدیل شده است.

هوای مطبوع دربند تهران

آبشار دوقلو دردان

آبشار دوقلوی دربند یکی از محبوب ترین جاذبه های دربند برای کوهنوردان است. این آبشار یکی از آبشارهای فصلی کشورمان است که پس از آب شدن برف های پاییز و زمستان پدیدار می شود. بهار و تابستان بهترین فصل برای بازدید از آبشار دوقلوی دربند است.

آبشار دوقلو

دره اوسون

دره اوسون یکی از جاذبه های دربند است که برای دوستداران طبیعت و کوهنوردان تهرانی آشناست. برای رسیدن به دره اوسون باید حداقل یک ساعت پیاده روی کرد. البته برای رسیدن به این دره می توانید از تله کابین دربند نیز استفاده کنید.

در

امامزاده ابراهیم

امامزاده ابراهیم امامزاده ای کوچک و زیبا در دل روستای پشت قلعه است که بر فراز کوه واقع شده و محیطی باصفا دارد. بهتر است بدانید بنای این امامزاده خاطره ای از دوران قاجار است.

امامزاده ابراهیم

آبشار سوتک

آبشار سوتک از دیگر جاذبه های دیدنی و زیبای دربند است که در نزدیکی روستای پس کالا قرار دارد.

پارک دره رز

باغ گل رز دره تهران در دامنه کوه های دربند قرار دارد و یکی از مکان های جالب دربند است. مساحت این پارک حدود ۲۲ هکتار است و دارای سورتمه دربند یکی از جالب ترین سورتمه های تهران است.

آدرس پارک گلاب دره: تهران، خیابان دربند، خیابان شکیبایی، پارک گلاب دره

گل رز دره

حیوان خانگی دربند تهران

پیاده روی معده قسمتی جذاب از جاذبه های دوربند است! وجود رستوران های زیاد و غذاهای مختلف و البته آلو و لواشکی که دهانتان را قورت می دهد همگی از طعم های دوست داشتنی دربند هستند. در، دنیایی از طعم و شکم است.

شکم گرد در

غذاهای خیابانی دربند

غذاهای خیابانی دربند تهران یکی دیگر از سبک های معده پرسه زدن است. وقتی در رستوران های دربند قدم می زنید و صدای رودخانه به گوشتان می رسد، بوی غذاهای خیابانی شما را گرسنه می کند. خوردن سوپ و جگر و مرغ در کنار خیابان چقدر لذت بخش است.

غذای خیابانی

شب های بسته

شب های دربند بدون شک یکی از دیدنی ترین شب های تهران است! حیاط شبانه با صدای شیرین آب در کوچه های دربند و چراغ های رنگارنگ رستوران ها صفایی متمایز دارد. اگر علاقه مند به سفر به تهران هستید، پارک ملت تهران را بخوانید، دنیایی از خاطره برای همه.

تور شبانه دربند

تفریحات دربند تهران

  • کوهنورد
  • راه رفتن
  • تله بسته
  • سورتمه دربند تهران
  • ماشین برقی
  • سافاری ترسناک
  • سینمای ۴ بعدی

سورتمه

حرف آخر این است که دیدنی های تهران را دست کم نگیرید! زیرا این شهر دارای جاذبه ها و تفریحات فراوانی است که یکی از آن ها زیباتر و جذاب تر از دیگری است. دربند تهران یکی از پرطرفدارترین جاذبه های این شهر است که از کارناوال های غذایی گرفته تا سرگرمی و هیجان را در اختیار گردشگران قرار می دهد.

هوای مطبوع دربند تهران

پروپوزال مطالعه: برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد گردشگری دیوار بزرگ گورگون، دومین دیوار طولانی جهان را بخوانید.

برنامه را دانلود کنید