درمان علائم دیابت و چاقی با پودر صدف لب سبز نیوزیلندی

نفرین جامعه مدرن از یک سو این است که پیشرفت بشر زیرساخت های بسیار مفید مبتنی بر فناوری و منابع غذایی جهانی را برای تغذیه شکم بیش از ۶.۹ میلیارد انسان فراهم کرده است.

صرف پیشنهاد چنین رقمی در نیم هزاره پیش هم غیرممکن و هم یک کابوس تلقی می شد.

متأسفانه، همین منابع غذایی در صورت مصرف بیش از حد ناسالم هستند. این منجر به اپیدمی جهانی چاقی و دیابت شده است، یک بیماری مزمن ناتوان کننده که پیامدهای تغییر دهنده زندگی دارد و می تواند منجر به مرگ زودرس شود.

چاقی و دیابت مانند یک جفت شوم از دو شر دست به دست هم می دهند.

پرخوری به اندازه کافی بد است، اما همراه با عدم ورزش مناسب روزانه، غذاهای ناسالم، مصرف بیش از حد قند و شیرینی، استفاده بیش از حد از غذاهای فرآوری شده به جای غلات طبیعی می تواند بدن را تحت فشار قرار دهد و باعث شیوع دیابت نوع ۲ شود.

دیابت دو نوع است. دیابت نوع ۱ ناشی از ناتوانی بدن در تولید انسولین، هورمونی است که سطح قند خون را تنظیم می کند. دیابت نوع ۲ به این معنی است که بدن هنوز می تواند مقداری انسولین تولید کند، اما به مقدار کافی برای تنظیم مناسب قند خون.

دوم، بدن ممکن است به وجود انسولین به درستی پاسخ ندهد، حتی زمانی که انسولین به اندازه کافی برای تنظیم سطح قند خون وجود داشته باشد. این وضعیت مقاومت به انسولین نامیده می شود.

هر دو نوع دیابت می توانند در درازمدت باعث آسیب گسترده و دائمی به سیستم گردش خون، سیستم عصبی، چشم ها و کلیه ها شوند.

علائم دیابت که می تواند باعث نگرانی های سلامتی برای کسانی شود که از ابتلا به این بیماری بی اطلاع هستند یا دیابت مرزی دارند شامل تکرر ادرار، تشنگی بیش از حد، خستگی و خستگی، مشکلات عملکرد جنسی (در مردان) و مشکلات بینایی است.

فردی که علاوه بر دیابت، چاق نیز می باشد، ممکن است از درد مفاصل به ویژه در زانو، پا و مچ پا نیز رنج ببرد که در نتیجه ساختار اسکلتی خسته و آسیب دیده به دلیل وزن بیش از حد بدن است.

دیابت و چاقی دو مشکل بسیار جدی برای سلامتی هستند که نمی توان و هرگز نباید آنها را نادیده گرفت یا نادیده گرفت.

مکمل های غذایی می توانند برخی از علائم این بیماری های مزمن را که بر کیفیت زندگی تأثیر می گذارند، کاهش دهند.

صدف لب سبز صدف بزرگی است که به صورت تجاری از آب های دریایی در سواحل نیوزلند برداشت می شود. این حیوان دریایی قابل توجه منبع باکیفیتی از اسیدهای چرب امگا ۳ محسوب می شود. این اسیدهای چرب حیوانی به دلیل خواص ضد التهابی خود شناخته شده اند.

عصاره صدف همچنین حاوی دوکوزاهگزانوئیک اسید (DHA) و ایکوزاپنتانوئیک اسید (EPA) است که به محافظت از سیستم گردش خون انسان کمک می کند و برای سلامت قلب مهم است.

کاهش التهاب و درد مزمن در مفاصل و بهبود سلامت قلب و عروق برای افراد دیابتی و افرادی که به شدت اضافه وزن دارند و چاق هستند بسیار مفید است.

یک روال شدید ورزش روزانه، هم از نظر تلاش قلبی و هم از نظر تنفسی، می تواند به طور موثر علائم ناراحت کننده دیابت را کاهش داده و شدت آنها را کاهش دهد و در نتیجه به بهبود کلی کیفیت زندگی منجر شود.

ورزش روزانه، بهبود رژیم غذایی و کاهش وزن مداوم، کلیدهای زندگی با دیابت هستند. پودر صدف لب سبز می تواند یک عنصر مهم در این نبرد بی پایان برای سلامتی بهتر باشد.

مدیریت دیابت و نظارت بر وزن شما با این مکمل غذایی بسیار ارزشمند مبتنی بر حیوانات هرگز آسان تر نبوده است.

https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر