در اینجا می توانید از مزایای میکرودرم ابریژن در خانه استفاده کنید


در مطب آبگرم یا درم ، ممکن است درباره درمان های میکرودرم ابریژن و مزایای جوانسازی آنها برای پوست شما شنیده باشید. یا شاید شما آرزوی پوست فوق العاده صاف یک سلبریتی را داشتید و آرزو می کردید که به جدیدترین مراقبت های پوستی دسترسی داشته باشید. اما بگذارید یک راز کوچک به شما بگویم: بله ، می توانید میکرودرم ابریژن را در خانه انجام دهید. این امکان وجود دارد که نتایج روشهای میکرودرم ابریژن حرفه ای را بدون تغییر PJ خود تقلید کنید.

برای کشف نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن خانگی ، چه کاری انجام می دهد و چگونه می توان از مزایای میکرودرم ابریژن استفاده کرد ، Dr. ما با Nestor Antolin ، مربی شرکتی Brandt Skincare مشورت کردیم.

میکرودرم ابریژن چیست؟

شما می توانید میکرودرم ابریژن را نوعی از لایه برداری بیش از حد فیزیکی در نظر بگیرید.

درمان در مطب معمولاً شامل یک دستگاه یا اپلیکاتور مکنده مانند است که با ریز بلورهای اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم اسپری می کند تا لایه بیرونی پوست را صیقل دهد. این درمانها در حالی که م effectiveثر هستند ، اغلب بیش از 100 دلار برای هر ویزیت هزینه دارند و بهترین نتایج را پس از جلسات متعدد نشان می دهند.

دکتر الهام گرفته از مزایای چنین روش هایی که می توانید در یک محیط حرفه ای دریافت کنید. تیم برانت اولین درمان میکرودرم ابریژن را در خانه ایجاد کردند. همانطور که آنتولین توضیح می دهد ، پرفروش ترین لایه بردار او “کریستال اکسید آلومینیوم حرفه ای (همانطور که در روش های اداری استفاده می شود) و اسید لاکتیک برای از بین بردن سلول های مرده پوست و نشان دادن پوست درخشان ، صاف و درخشان تر ، با هر دو تقریباً و در هر کاربرد. “ترکیب”. به “ما هر دو ماده لایه بردار را با هم ترکیب می کنیم بنابراین اسید لاکتیک پوست را آماده می کند تا لایه برداری مکانیکی را به حداکثر برساند ، سوزش را کاهش می دهد اما کارایی را افزایش می دهد.”

کرم های روشن کننده میکرودرم ابریژن همچنین دارای ترکیبی از آنتی اکسیدان ها هستند که به محافظت در برابر آسیب رادیکال های آزاد کمک می کند ، همراه با مواد گیاهی که باعث آرامش و تغذیه پوست می شوند.

مزایای میکرودرم ابریژن

با توجه به امتحان میکرودرم ابریژن؟ آنتولین دارای چند مزیت کلیدی میکرودرم ابریژن است که شامل موارد زیر است:

 • علائم زودرس پیری (مانند خطوط ریز و چین و چروک)
 • رنگ و بافت پوست
 • کسل کننده

همچنین ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 بهبود “خفیف تا قابل توجهی” را در هایپرپیگمانتاسیون پس از درمانهای مداوم میکرودرم ابریژن نشان داد. او همچنین توجه خود را به تحقیقات گذشته جلب کرد که به افزایش سنتز کلاژن و ضخامت پوست اشاره می کرد و پتانسیل جوانسازی کامل پوست را نشان می داد.

مطالعه دیگری در سال 2016 به طور مشابه افزایش تراکم کلاژن را به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن و همچنین کاهش ملانیزاسیون با بهبودهای خفیف تا متوسط ​​در شرکت کنندگان با موارد زیر گزارش داد:

 • ملاسما
 • جای جوش
 • stria distensae (خطوط قرمز تورفتگی)
 • پیری عکس

از آنجا که میکرودرم ابریژن نوعی لایه برداری است ، از بازسازی و بازسازی سلول های پوستی نیز می توانید از مزایای کلی آن بهره مند شوید. آنتولین می گوید: “با افزایش سن ، میزان تجدید سلول های پوستی ما از 28 روز به 50 روز کاهش می یابد.” به همین دلیل لایه برداری “مانند بردن پوست ما به باشگاه بدنسازی است – و راز بهترین نتایج نگهداری است.”

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین می گوید میکرودرم ابریژن برای اکثر انواع پوست و تن ها بی خطر تلقی می شود.

با این حال ، اگر پوست حساس یا واکنشی دارید ، مواردی وجود دارد كه میكردرم ابریژن برای همه مناسب نیست. وی می افزاید: “ما برای افرادی که دارای آکنه فعال ، روزاسه و شکستگی عروق خونی سطح پوست هستند ، میکرودرم ابریژن را توصیه نمی کنیم.”

آنتولین همچنین یک قاعده کلی را در مورد امتحان درمان ها و روش های جدید مراقبت از پوست ارائه می دهد: بهتر است برای ایجاد یک رژیم مراقبت از پوست متناسب با نگرانی های پوست خود ، با متخصص پوست خود مشورت کنید.

چگونه میکرودرم ابریژن را به درستی انجام دهیم؟

اگر می خواهید از مزایای میکرودرم ابریژن (به عنوان مثال ، پوست شاداب تر ، پر جنب و جوش و روشن تر) استفاده کنید ، هنگام اضافه کردن این درمان به رژیم مراقبت از پوست ، چند نکته را باید در نظر بگیرید:

 • اگر در مطب آبگرم یا متخصص پوست در حال انجام میکرودرم ابریژن هستید ، مطمئن شوید این کار توسط یک متخصص مراقبت از پوست مجاز انجام شده است.
 • هنگام استفاده در خانه ، آهسته و پیوسته عمل کنید (و ملایم باشید ، پرخاشگر نباشید) تا عملکرد سد پوستی خود را به خطر نیندازید. آنتولین می گوید: “برای بهترین نتیجه ، یک یا دو بار در هفته استفاده کنید ، همیشه حداقل سه روز بین برنامه ها باقی بماند.”
 • وقتی از سد پوستی خود صحبت می کنید ، می توانید با استفاده از یک مرطوب کننده با سرامیدهای ترمیمی ، راه بیشتری را برای تقویت آن طی کنید. آنتولین توضیح می دهد که انجام این کار “احتمال سوزش را کاهش می دهد و سلول های” جوان “پوست را حفظ می کند.
 • در نهایت ، همیشه از کرم ضد آفتاب با SPF 30 برای محافظت از پوست تازه لایه برداری شده خود استفاده کنید. البته ، این آخرین نکته ، با تأکید بر ایمنی آفتاب و پوست ، برای همه افراد کاربرد دارد ، نه فقط برای افرادی که روتین میکرودرم ابریژن دارند.

دیدگاهتان را بنویسید