در جوار گلزار شهدای هر شهر باید فرهنگسرا راه اندازی شودایسنا/ خراسان جنوبی مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی گفت: پیشنهاد می کنیم فرهنگسراها در جوار گلزار شهدا راه اندازی شود و شهرداری زمینی برای این منظور در نظر بگیرد.

حجت الاسلام محمد تقی عزیزی امروز شنبه ۲۸ خردادماه در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خراسان جنوبی گفت: در جامعه هدف خود با شهدایی مواجه هستیم که به وظیفه خود به درستی عمل کرده اند، بله و حالا نوبت ماست.” “این مسئولیت ماست.”

به گزارش ایسنا، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: با مشکلات اشتغال و مسکن مواجه است. این افتخار در واقع دریافت نشد.

عزیزی افزود: اسلام و انقلاب همیشه دوستداران و عزیزان خود را دارند اما باید با اقدام صحیح و رفع مشکلات ماموران این علاقه را افزایش دهیم.

وی افزود: در مورد بنرها و نمادهای مربوط به شهدا همیشه مشکل مواجهه با طوفان و خسارات شدید را داریم از این رو طرحی را برای ساخت تصاویر و نمادهای شهدا از فلز از جمله یک بلند است پیشنهاد داده ایم. زمان. زندگی. “.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با اشاره به اینکه این طرح به صورت نمونه در طبس انجام شد، گفت: اعتبار پیشنهادی برای اجرای این طرح در خراسان جنوبی تقریباً ۱.۵ میلیارد تومان است. .

عزیزی گفت: از یک هزار و ۸۰۰ شهید خراسان جنوبی حدود ۱۲۰۰ نفر وصیت شده است. یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان گرفته است.

وی افزود: یکی از طرح های پیشنهادی ما ساخت فرهنگسرا در جوار گلزار شهدا است و شهرداری ها باید زمینی برای این موضوع در نظر بگیرند که در برخی شهرها وجود دارد.

انتهای پیام/

زخم ها