در طول روزهای طولانی انگیزه داشته باشید


با چیزی که به نظر می رسد یک روز تابستانی بی پایان است ، اکنون زمان مناسبی برای یافتن شعاری است که به شما در مبارزه و شکل گیری موفقیت های شما کمک می کند. در این ماه ، ما روی خنک کردن ، درمان خود و شرکت در دستاوردهای بزرگ خود تمرکز می کنیم.

شکلات یک بیماری نیست

ما در این ماه یکی از فوق العاده ترین تعطیلات را داشتیم: روز ملی شکلات شیر. سرگرم کننده است که خود را با این آب دهان مخملی شیرین ، شیرین ، خوشمزه و دوست داشتنی آشنا کنید ، اما باور کنید یا نه ، شکلات علاوه بر استرس ذوب می تواند مزایای سلامتی نیز داشته باشد. (نه واقعا!)

اسلاید 2 FITCO ChoclateDay اسلاید 3 FITCO ChoclateDay

مزایای شکلات:

 • دارای کلسیم بالا – به تقویت سلامت استخوان و دندان کمک می کند.
 • برای قلب شما مفید است – احتمالاً کمتر از 1/3 بیماری قلبی ایجاد می شود.
 • تقویت سلامت مغز – شکلات داغ به بهبود جریان خون در نواحی مغز کمک می کند.
 • سرشار از آنتی اکسیدان ها – 70 درصد کاکائو و انواع تیره آنتی اکسیدان های بالاتری دارند.
 • به کاهش سکته مغزی کمک می کند – 100 گرم در روز می تواند به کاهش خطر کمک کند.
 • افزایش اکسیژن در حین تمرین – Epicatechins (کلمه بزرگ!) در شکلات تلخ به بهبود انتشار اکسید نیتریک برای تحویل بهتر اکسیژن به عضلات کمک می کند.

من هرگز برای شما هوس شکلات را بدون نوعی دستور العمل سالم برای شما نمی گذارم.

شکلات لاغر dotFIT® لرزش بهبودی

عناصر

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1scoop dotFIT® کرم شکلاتی پروتئینی نرم وی
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو شکلات تلخ
 • 1 فنجان
 • 1 فنجان شیر بادام / جو دوسر
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

دستورالعمل ها

همه مواد را به مخلوط کن اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود. نی را در ظرف بگذارید و بنوشید. یا اگر کسی تماشا می کند داخل لیوان بریزید.

چیزی که من در کلاس یاد گرفتم این است که …

ما خیلی دوست داریم در مورد کلاس های خود مبالغه کنیم. آنها نه تنها برای اعضا رایگان هستند ، بلکه توسط معلمان متخصص هدایت می شوند که می دانند چگونه آن را تقویت کرده و از آن لذت ببرند. کلاسهای گروهی راهی شگفت انگیز برای یافتن سلامتی شما در حالی است که توسط یک سیستم پشتیبانی الهام بخش احاطه شده اید. در این ماه دلیل حضور شما در کلاس گروهی را پرسیدیم و می خواستیم دلیل خود را به اشتراک بگذاریم.

FITCO 5 دلایل چرا 1

 • این مزیت رقابتی را به نتایج تبدیل کنید – روح رقابت انگیزه بزرگی است که به شما کمک می کند مسیر بیشتری را طی کرده یا آن گام اضافی را بردارید.

FITCO 5 دلایل چرا 2

 • این همه چیز است به جز تمرین متوسط ​​- کلاسهای گروهی سرگرم کننده است! خنده ، لبخندها و ضربه های مشتی ناشی از موفقیت ، انرژی جدیدی را به ارمغان می آورد که شما از جلسات انفرادی نمی گیرید.

FITCO 5 دلایل چرا 3

 • از یک جامعه خارج شوید – شوره سر و هیجان اعضای همفکر به شما کمک می کند تا سریعتر به سمت اهداف سلامتی خود حرکت کنید.

FITCO 5 دلایل چرا 4

 • دوستان جدیدی پیدا کنید – افرادی که در کلاس های یکسان هستند نه تنها به شما کمک می کنند که پیگیری کنید ، بلکه نتایج خود را نیز تشخیص می دهید! پرندگان پر و همه چیز …

FITCO 5 دلایل چرا 5

 • کشف روالهای جدید – همیشه این آسان نیست که بدانید وقتی وارد ورزشگاه می شوید باید چه کار کنید. کلاسهای گروهی به شما راهنمایی می دهد و به شما امکان می دهد ترفندهای جدیدی را که قبلاً در مورد آنها نمی دانستید ، به کار بگیرید!

آیا به دلایل دیگری فکر می کنید؟ با خیال راحت آنها را در شبکه های اجتماعی ما به اشتراک بگذارید! ما دوست داریم در مورد آنچه به شما انگیزه می دهد بشنویم.

ویژگی اعضا

“سلامتی = ثروت” شعار اصلیthe_real_e_new است و وقتی به تمرینات او نگاه می کنید ، می بینید که او فوق العاده ثروتمند است. او که یک حیوان خانگی و والدین معمولی است ، علاقه زیادی به ایجاد محیطی مثبت در هر کجا دارد دارد. در واقع ، این نحوه شروع هر روز آن است و آن را “مثبت” می کند. برای اد ، گاهی اوقات مهم نیست که چقدر است ، بلکه مدت زمان تمرینات او چقدر طول می کشد. ما آنقدر مفتخریم و انگیزه داریم که بخشی از #FitFam خود باشیم تا جایی که همچنان از ما الهام می گیرد تا همیشه مثبت ، سالم و آماده باشیم.

FITCO the new new e

برای آمال بیشتر روزانه و تمرینات کشنده ،the_real_e_new را در اینستاگرام دنبال کنید.

مدار اعضا

الهام بخش ، نام شماchristianjestrada است! این #تناسب اندام نه تنها وزنه ها را بلند می کند ، بلکه دیگران را با کلمات انگیزشی خود بلند می کند. او همیشه به تصویر بزرگ نگاه می کند و وقتی زندگی به سراغش می آید و احساس می کند از خرد کردن اجتناب می کند (مانند اکثر ما) ، اهداف ، رویاها و علاقه های خود را به خاطر می آورد و دوباره وارد آن می شود! هیچ چیز او را متزلزل نمی کند یا مدت زیادی در مسیر او نخواهد ماند. او با دنبال کردن ویدئوهایی که محدودیت ها را رعایت می کند ، همه پیروان خود را تشویق می کند. ما باید او را بشناسیم زیرا به کار و تلاش مداوم او برای کمال افتخار می کنیم.

istristianjestrada را در مورد اصرار برای الهام ، انگیزه و عرق های مداوم بررسی کنید.

روز آینه خود را تکمیل کنید

سوم جولایrd روز ملی آینه شما ستایش ملی بود. منظور ما این نیست که در مورد چارچوب طلایی او صحبت کنیم ، فقط این است که کلمات مثبت را به آنچه در آینه می بینید – شما ارسال کنید. گاهی اوقات کار آینه ای نامیده می شود ، در حالی که به خودتان نگاه می کنید ، از خود تعریف کنید یک راه شگفت انگیز برای تقویت خود و از بین بردن افکار منفی است که هر از گاهی اتفاق می افتد.

جهان همیشه درباره مهربانی با دیگران صحبت می کند ، اما ما اغلب فراموش می کنیم که با خودمان مهربان باشیم. ما از شما دعوت می کنیم تا پس از یک روز از تقدیر روز ملی آینه خود استفاده کرده و هر روز آن را در زندگی خود بگنجانید. در اینجا چند نکته را می توانید در صورت چسبیدن به آینه بگویید:

 • من به اندازه کافی خوب هستم.
 • من خوبم.
 • من می توانم آن را انجام دهم!
 • ببینید من چقدر شگفت انگیز هستم.
 • من ارزش دارم
 • من منحصر به فرد هستم.
 • من مهمم

در آینه به خود چه می گویید؟

ایموجی ها

اگرچه فرهنگ ها از ابتدا از تصاویر برای نشان دادن داستان استفاده می کردند ، اما ایموجی هایی که در تلفن های خود استفاده می کنیم در سال 1997 اختراع شد و محبوبیت آنها در اواسط 2000 افزایش یافت. ما هر روز از این عکس های سرگرم کننده استفاده می کنیم و می خواستیم جشن بگیریم آنها در روز ملی ایموجی بر همه ما تأثیر می گذارند.

Emoji FITCO 1 Emoji FITCO 2 Emoji FITCO 3 Emoji FITCO 4

اگر در رسانه های اجتماعی به خاطر دارید ، ما یک بازی سرگرم کننده انجام دادیم که در آن ایموجی گرفتیم و جملات سرگرم کننده ای را در باشگاه ایجاد کردیم! مورد علاقه شما چه بود؟ کدام یک از آنها را از دست دادیم؟ به ما بگویید و ما می توانیم فریاد بزنیم. 😉

بستن

با تاب و تاب تابستان ، با خیال راحت گرمای بیرون را بگیرید و از آن به عنوان الهام برای کار در داخل و مبارزه برای رویاها و اهداف خود استفاده کنید. تیم ما در اینجا برای کمک و پشتیبانی از شما در هر مرحله از راه زمانی که نیاز به تغییر آن دارید ، آمده است. به یاد داشته باشید ، نبردهای کوچکی که در طول راه برای شکستن اهداف خود می جنگید ، موفقیت شما را تغذیه می کند. شما آن را دارید!

دیدگاهتان را بنویسید