در لحظه باید به نظر می رسید شخصی را به زندان اصلاح کنیمایسنا/ گیلان می فهمید رئیس کل دادگستری گیلان همراه خود ردیابی به اینکه باید به نظر می رسید شخصی را به زندان اصلاح کنیم، اظهار داشت.

اولین نشست تخصصی رشد اشتغال در زندان ها در راستای اجرای سند دگردیسی قضایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تدوین راهکارهای اجباری برای اشتغال را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزش زندانیان در قالب ساختار «بمداد» برگزار شد. توسط رئیس مجمع[absugrupptauffi/jalifil-region/jaInzammGilan[absugrupptauffi/jalifil-provin/jaInzammGilan][absugrupptauffi/jalifil-region/jaInzammGilan[absugrupptauffi/jalifil-provin/jaInzammGilan

حجت الاسلام حاجی آقا خلیلی رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه گیلان به عنوان تحریم آزمایشی طرح اشتغال زایی زندان ها مطرح شد، گفت: می توانیم و تمام تلاش خود را برای اجرای طرح اشتغال زایی در زندان ها انجام دهیم. به صورت افقی به ظاهر جدیدی فکر کنید که وضعیت فعلی ما را به حالت مطلوب تغییر دهد.

وی در عین حال افزود: نمی خواهیم در این زمینه ایده آل فکر کنیم، بلکه باید شرایط را به سمت بهتر شدن تغییر دهیم و جریانی ایجاد کنیم که ما را به جلو برساند. بنابراین نگاه امروز ما به زندان باید اصلاح شود. مکانیسم های تولید جدی را باید به عنوان اولین متغیر در نظر گرفت.

رئیس کل دادگستری استان گیلان امکانات، توانمندی ها و استعدادهای گیلان را نسبت به سایر استان ها از دیگر متغیرها عنوان کرد و یادآور شد: هرگاه بتوانیم با توجه به این متغیرها شرایط را بهبود بخشیم چرخه کار در زندان ها شروع می شود و هیچ اتفاقی نمی افتد. تا شرایط تغییر کند.

حجت الاسلام حاج آقا خلیلی گفت: باید به زندانی بگوییم که زندان امروز یک فرصت است نه تهدید. زندانی استعدادی دارد که نباید تحمیل شود، بلکه ابتدا باید آن استعداد را بررسی کرد.

در بحث اشتغال باید دقت شود

کسبه خراسانی نماینده راهبردی قوه قضائیه تاکید کرد: برخی از کارها تنها با نوشتن آیین نامه حل نمی شود، بلکه ابتدا باید برای آنها یک دوره تعیین کرد. بحث اشتغال نیز بسیار حساس است و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی دلیل انتخاب زندان های استان گیلان به عنوان خلبان برای یافتن فرصت های شغلی در کشور را ناشی از نزدیکی، اراده و انگیزه مسئولان دانست و گفت: این مهم ترین عامل موفقیت نزدیک شدن است. در حالی که فرمانده این قرارگاه در استان که می تواند از همه توانمندی های موجود استفاده کند، سرپرست استان است. در گیلان الگوسازی سایر استان های کشور را آغاز خواهیم کرد.

صاحب الخراسانی گفت: زندانی یک آسیب اجتماعی است و ابتدا باید او را که مردی سخاوتمند است تشویق به شروع کار کنیم. علاوه بر فرصت های ارائه شده در این طرح، امیدوارم به بهره برداری کامل برسد.

انتهای پیام/

منبع

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر