دستگاه لیزر برش فلز [ارزان ترین قیمت + وام + اقساطی] – خامه کم چرب


دستگاه لیزر برش فلز [ارزان ترین ارزش + مدیون + اقساطی]
برش لیزری آهن، خدمات برش لیزری ورق آهن، لیزر آهن، برش لیزری ورق آهن، برش لیزری آهن، برش لیزری ورق آهن

پس از آسیاب، مقدار ضخامتی که باید از ورق یا قطعه داده برش داده شود، کم است. در تداوم سنگ زنی که یکی دیگر از شکل های سنتی برش است، مقادیر زیادی از مواد و فلز توسط داده های عصبی انتخاب می شود. این کار توسط GSA Con ᠎ tent G en ᠎ er at ᠎ یا DEMO انجام شد!

خدمات برش لیزری ورق های آهن

یکی دیگر از روش های سنتی برش ورق های فلزی تراشکاری است. حتی فولاد با ضخامت ۴۰ میلی متر را می توان با استفاده از همان دستگاه برش ورق آهن با لیزر به طور موثر برش داد.

Con Tent توسط GSA Con ᠎ tent ᠎ Gener ᠎ در یا Dem over Sion توسعه یافته است!

برش لیزری ورق های آهنی

این تکنیک برش لیزری فلزات را قادر می سازد تا قطعات بسیار هوشمندتری تولید کند. در تداوم تراشکاری، برخلاف فرز، قطعه مورد نیاز همچنان در تداوم است و دستگاه تراشکاری با یک حرکت قطعه، آپشن را قطع می کند.

برش لیزری آهن

خودروی گاز ایر به دو صورت دستی و اتوماتیک موجود می باشد. برای گرم کردن و برش ورق باید مشعل وجود داشته باشد.

دستگاه فرز را می توان به دو صورت دستی و اتوماتیک کار کرد. عدم تراشه و مرحله برش تمیز: در اکثر موارد برش لیزری حاشیه برشی صاف و تمیزی ایجاد می کند و به دلیل عدم استفاده از ابزار براده کاری براده نمی شود، اما در برخی موارد مانند برش لیزری آلومینیوم امکان پذیر است. ساخته شدن.

ذکر این نکته ضروری است که ایجاد قفسه های فروشگاهی به دلیل تنوع در اندازه و کیفیت و همچنین سرعت بخشیدن به دیگر مجموعه ها، دستگاه های برش لیزری و پرس های پیشرفته CNC حائز اهمیت است.

Lasercut گفت: “موفق باشید برای شما.” این فرآیند معمولا سریعتر از فرآیند هوا-گاز است. با استفاده از دستگاه برش لیزر برنج، توانایی حذف قطعات از دست رفته به حداکثر می رسد. به همین ترتیب از اتلاف مواد خام نیز تا حد امکان جلوگیری خواهد شد.

برش لیزری ورق های آهنی

طول موج لیزر فیبر معمولاً ۱۰۶۰ نانومتر است در حالی که طول موج لیزر CO2 10600 نانومتر است.

برش گاز هوا برای برش ضخامت و سپس حدود ۰.۵ تا ۲۵۰ میلی متر بسیار قابل قبول است. از ورقه های ماسک مسی گرفته تا ورق هایی با ضخامت آهن متوسط.

در برش مداوم گاز از گاز و اکسیژن برای برش ورق با استفاده از برش لیزری ورق آهن استفاده می شود. برش لیزری CO2 نیز ساخته شد، اگرچه فاقد توانایی حذف رسانایی حرارتی فلزات بود.

اگر از این پست قدردانی می کنید، ممکن است بخواهید از وب سایت مدرس دیدن کنید تا در مورد گزینه های برش لیزری آهن بیشتر بدانید.