دلیل تاخیر گلستان حمایت قوی از پروژه های مبتنی بر تعصب قومی و حزبی/ دانش جهاد دانشگاهی است.ایسنا/گلستان نماینده مردم علی آباد کتول در شورای اسلامی با اشاره به رتبه نابسامان گلستان در صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: با تمام توان از طرح های دانش بنیان جهاد دانشگاهی حمایت خواهم کرد.

دکتر رحمت الله نوروزی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه امروز استان گلستان برای رسیدن به توسعه بیش از هر زمان دیگری نیازمند دلسوزی است، اظهار کرد: زمانی طعم موفقیت و پیشرفت را خواهیم چشید که همه متحد و در مسیر باشند. شاخص های استانی مشابه است.

وی دلیل اصلی عقب ماندگی امروز استان گلستان که یک تحول تاریخی است را بی شک تبعیض و تعصب سیاسی و قومیتی دانست و گفت: همه باید زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران بجنگیم و بمانیم. دور از آن انقلاب تعصبات قومیتی و سیاسی شاخص های توسعه استان گلستان را حداقل به میانگین شاخص های کشور افزایش داده است.

حمایت رسانه ای از سوی سرمایه گذاران بخش خصوصی مورد نیاز است

نماینده مردم علی آباد کتول با تاکید بر اینکه در هفته دولت امسال آقای لادن مقدم علیرغم دعوت از کشورهای مختلف و خارج از کشور برای سرمایه گذاری علی آباد را برای این منظور انتخاب کرد، خاطرنشان کرد: طرح رسانه استانی در سطح استان برای حمایت از صداقت و تشویق این فرد به تکرار کنید با ۶۸۰ میلیارد تومان بدهی و ۳۰۰ کارگر؟

نوروزی از رتبه اعتباری استان گلستان و مشارکت در صندوق نوآوری و شکوفایی در کشور به شدت انتقاد کرد و ادامه داد: سالی که به نام دانش مزین شده است و در دانشگاه جهاد و علم توانمندی های زیادی در این زمینه داریم. پارک فناوری، باید از این شاخص برای بهبود و پیشروی در بالای اهداف استفاده کرد تا از همسایگان عقب نمانیم ایالت ها.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کمیسیون کشاورزی شورای اسلامی چگونه از طرح دهکده گیاهان دارویی استان گلستان در گالیکش حمایت می کند، گفت: من از صمیم قلب به این طرح های دانش بنیان اعتقاد دارم و کاری ندارم که طرح بومی سازی این را دارد. طرح. چه حوزه انتخابیه من باشد چه نباشد، زیرا معتقدم به نفع همه ایالت هاست.

ضمن برگزاری نشست مشترک مدیران جهاد دانشگاهی با دهنوی

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی شورای اسلامی تاکید کرد که با مدیران جهاددانشگاهی استان گلستان دیدار کنم. سید محسن دهنوی فرزاده از استان گلستان که در حال حاضر دبیر هیأت رئیسه مجلس و رئیس بال دانش مجلس است، در طرح ریزی پروژه های بزرگ دانش بنیان به ویژه دهکده های گیاهان دارویی و مراکز غربالگری یکپارچه، تشخیص کمک کرد. و درمان سرطان سینه

نوروزی به ثمر نشستن موضوع رتبه معلمی را یکی از خدمات و افتخارات دوران معاونت خود دانست و گفت: امیدوارم معلمانی که از دوران مبارزات قبل در هر مرحله از نظام حضور داشته باشند. انقلاب تا به امروز شاید با این اتفاق بتواند وضعیت معیشتی و اقتصادی خود را بهبود بخشد که قطعاً تمرکز و کیفیت آموزش را افزایش می‌دهد.

انتهای پیام/

زخم