دندنت ارائه دهنده بیمه دندانپزشکی در ایران است


شرکت بنیان سلامت پاسارگاد با برند Dandont در زمینه کنترل و نظارت بر خدمات بیمه دندانپزشکی با شرکت های صنعت بیمه کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است. دندنت متصدی بیمه دندانپزشکی در ایران طی مصاحبه ای که آقای علی سلطانی رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی بانیان سلامت در خصوص بیمه دندانپزشکی انجام داد، یکی از مشکلات صنعت بیمه را بیان کرد. […]

شرکت بنیاد سلامت پاسارگر با برند تجاری دندان های شما در زمینه کنترل و نظارت بر خدمات بیمه ی دندان پزشکی با شرکت ها صنعت بیمه توافقنامه همکاری در کشور منعقد شد.

دندنت ارائه دهنده بیمه دندانپزشکی در ایران است

در طول مصاحبه گفت که دکتر علی سلطانی رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی بیان سلامت بیمه ی دندان پزشکی وی یکی از معضلات صنعت بیمه را در منطقه اعلام کرد بیمه ی دندان پزشکی ضریب ضرر بالای خدمات دندانپزشکی به این دلیل است که متاسفانه به دلیل نبود ابزارهای کنترل و نظارت بر فعالیت بیماران و برخی از دندانپزشکان طرف قرارداد در کشور، صنعت بیمه همواره تمایلی به پوشش این بخش خدماتی نداشته است. با نسبت تلفات بالا در . لذا اعلام نمودند که از طریق یک سامانه وب پورتال تخصصی و فوق حرفه ای، تخصص حرفه ای و تخصصی کارشناسان شرکت بانیان سلامت در زمینه کنترل و نظارت بر خدمات دندانپزشکان و مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد خود در سراسر کشور با توجه به شایستگی. با داشتن معاینه دندانپزشکی طرف قرارداد در تمامی مراکز این شرکت امکان هرگونه سوء استفاده و کلاهبرداری به صفر می رسد. دندانپزشکان طرف قرارداد موظفند قبل از انجام هر گونه خدمات دندانپزشکی نسبت به تهیه عکس های OPG و ارسال طرح درمان هر بیمار به واحد مرکزی شرکت بانیان سلامت اقدام نمایند و دندانپزشکان معتمد این شرکت بلافاصله طرح درمانی ارسالی را کنترل نمایند. پس از تایید دندانپزشک و موضوع، ارجاع دندانپزشک بر اساس برنامه درمانی توافق شده انجام می شود. وی افزود: در حال حاضر با همکاری مشترک شرکت ارزیابی پارس ارجیه بان یاریگر که دارای مجوز مجاز از بیمه مرکزی است خدمات نظارت و کنترل بر خدمات بیمه دندانپزشکی را برای کلیه شرکت های بیمه موجود در صنعت بیمه ارائه می کند و نظارت را تهیه و اجرا می کند. سیستم، می توان شاهد کاهش بار ضریب خسارت بالای این خدمات بیمه ای برای شرکت های بیمه موجود در صنعت بیمه بود.

دندنت ارائه دهنده بیمه دندانپزشکی در ایران است

آیا بیمه دندانپزشکی وجود دارد؟

آقای سلطانی افزود: از خدمات تخصصی این شرکت تاکنون شرکت بیمه میهن، بیمه کارآفرینان، بیمه برای بیمه شدگان قرارداد خود استفاده کرده اند و در حال استفاده هستند. همچنین در حال گفت‌وگو و رایزنی با سایر شرکت‌های بیمه برای شروع همکاری برای استفاده بهینه از خدمات مرتبط هستیم. وی اعلام کرد این شرکت به منظور ارائه خدمات بیشتر به آحاد جامعه در زمینه خدمات دندانپزشکی تلاش مستمر خود را برای اخذ مجوز راه اندازی بیمه تخصصی دندانپزشکی از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است که پیش بینی می شود این شرکت آغاز شود. به زودی. آینده پس از اخذ مجوز از بیمه مرکزی. و فعالیت شرکت بیمه ویژه دندانپزشکی را که یکی از مهم ترین نیازهای بیمه ای آحاد جامعه در حوزه درمان در جمهوری اسلامی ایران است آغاز خواهیم کرد.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟