دنیس ریچاردز با تصمیم حمایت چارلی شین از بین رفت


منابع به صفحه شش گفتند که دنیس ریچاردز با تصمیم دادگاه روز دوشنبه غافلگیر شد که سابقش ، چارلی شین ، نیازی به پرداخت حمایت از کودکان ندارد.

یک منبع در چهارشنبه به ما گفت: “چارلی دو سال پیش پرونده را تشکیل داد و به دادگاه ادامه داد ، بنابراین دنیز بسیار متعجب شد که این اتفاق در حالی رخ داد که او برای فیلمبرداری در خارج از شهر بود.” “او نابینا بود. او اکنون شرایط را دستکاری می کند. ”

دادگاه درخواست شین مبنی بر توقف پرداخت ها به سامی 17 ساله و لولا 16 ساله را در جلسه رسیدگی در لس آنجلس ، با هر دقیقه دستور از صفحه ششم دریافت کرد.

ستاره 56 ساله “دو و نیم مرد” در آن زمان در خارج از دادگاه به Us Weekly گفت که این تصمیم “بسیار عادلانه” بود.

یک خودی به صفحه شش چهارشنبه گفت که ریچاردز “از کل این وضعیت بسیار ناراحت است.” ظاهراً او این اخبار را هنگام فیلمبرداری برای آخرین فیلم خود ، “Wickenburg” ، در انتاریو ، کانادا ، آموخت.

این منبع افزود: “او مادری است که می خواهد از فرزندان خود محافظت کند.” “آنها به ساختار و قوانین نیاز دارند و چارلی بسیار راحت است. دنیز فقط بهترین ها را برای آنها می خواهد. “

با این حال ، یک منبع داخلی جداگانه روز سه شنبه به مردم اصرار کرد که ریچاردز 50 ساله “شش ماه از تاریخ دادگاه مطلع است.”

صفحه شش ماه گذشته گزارش داد که سامی در یک ویدیوی خصوصی TikTok خانه مادرش را “توهین آمیز” نامید و گفت که احساس می کند “گرفتار شده است”.

یک منبع در روز چهارشنبه توضیح داد: “او مادر و والدین است و قوانین وجود دارد.” “[Sami] او نمی خواست قوانین را رعایت کند. چارلی از اجرای قوانین دنیز حمایت نکرد. او روش خویشاوندی متفاوتی دارد و سامی تصمیم گرفت با پدرش زندگی کند. ”

بر اساس قوانین کالیفرنیا ، اگر کودکی حداقل 14 سال سن داشته باشد ، به کودک اجازه داده می شود که ترجیح حضانت را اعلام کند ، تا زمانی که قاضی معتقد باشد که انجام این کار مضر است.

چارلی شین ، دنیس ریچاردز و دختران ، لولا (چپ) و سامی شین (دوم راست)
یک منبع می گوید که شین هیچ قانونی به دخترانش و ریچارد لولا (چپ) و سامی (راست) نمی دهد.
اینستاگرام

خودی به صفحه شش گفت که دختر کوچک شین و ریچاردز به طور تمام وقت با پدرش زندگی نمی کند و ستاره سابق “خانه داران واقعی بورلی هیلز” مدام با دو دخترش صحبت می کند. ”

این منبع گفت: “لولا با چارلی زندگی نمی کند.” “او با پدر و مادرش زندگی می کند و وقتی چارلی در شهر نیست ، در کنار چارلی می ماند. وقتی دنیز برمی گردد ، لولا با او است.”

اینسایدر در پایان اظهار داشت که این وضعیت “برای دنیس بسیار ناامیدکننده است ، اما شگفت آور هم نیست” و افزود: “چارلی دختران را در برابر مادرشان قرار می دهد ، که وحشتناک است.”

ستاره فیلم “چیزهای وحشی” و شین از سال 2002 تا 2006 ازدواج کردند. این بازیگر همچنین دارای دو پسر باب و مکس 12 ساله به همراه همسر سابق خود بروک مولر و یک دختر بزرگتر به نام کاساندرا استوز 36 ساله با پائولا پروفیت است.

در سال 2018 ، شین سال متانت را پس از سالها سوء استفاده و سوء مصرف مواد جشن گرفت. در سال 2016 ، ستاره “وال استریت” پس از 11 سال هوشیاری از واگن خارج شد. با اطلاع از اینکه وی در سال 2012 مبتلا به HIV تشخیص داده شده بود ، وی را با خود برد.

نمایندگان ریچاردز و شین فوراً درخواست نظر صفحه شش را پس ندادند.دیدگاهتان را بنویسید