دولت از فعالیت های تولیدکنندگان و بخش خصوصی حمایت جدی خواهد کرد
رئیس جمهور با تاکید بر موضوع اشتغال در کشور گفت: دولت به طور جدی از تولیدکنندگان و بخش خصوصی برای فعال شدن حمایت خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در دیدار مردمی در مسجد جامع شهرستان بم اظهار کرد: این موفقیت برای من و همراهان و همکارانم است که در دیداری دوستانه با مردم عزیز حضور داریم. از بم یاد و خاطره شهدای این مرز و بوم را گرامی می داریم و به شهدای صبور، مقاوم و بزرگوارشان و خانواده هایشان ارج می نهیم.

وی با ادای احترام به جان باختگان زلزله بم با بیان اینکه بم را شهدای دلیر، رشادت، قاطعیت و والای این خطه می شناسیم، اظهار داشت: ما بم را شهدای رشادت، رشادت، قاطعیت و والای این خطه می شناسیم. بم را میزان ارادت به امام حسین (ع) و ارادت به عاشورا می دانیم. بم به عاشورا و تسویی حسینی معروف است و نماد عزاداری و سوگواری امام حسین (ع) در کشور و جهان اسلام است.

رئیس جمهور با بیان اینکه مردم این نظام را به نام صبر، بردباری و بردباری می شناسند، گفت: تحمل سختی های زلزله و بازسازی بم کار آسانی نبود. مردم بم بر ویرانه های زلزله بم باشکوه دیگری ساختند.

رئیسی با تاکید بر اینکه بم را مردمی صبور، صبور و بردبار می شناسیم، افزود: بم را به عنوان بخشی تولیدکننده محصولات کشاورزی در کشور می شناسیم که از آن بهره مند می شود و بر سر هر سفره ای محصولات این منطقه را می شناسیم.

وی با تاکید بر اینکه بم مردمی مولد و مولد هستند، افزود: نخیلات بم را همه دوست دارند. محصولات کشاورزی باوم را همگان به عنوان یک محصول ممتاز می شناسند که نشان دهنده کیفیت و راحتی محصولات کشاورزی این منطقه است.

ادامه …

زخم

مطالب پیشنهادی


ایسنا/ گلایه های سیرجان و بردسیر کرمان شهباز حسن پور از نحوه سفر رئیس جمهور…