دولت این شهر می گوید که چین اورگراند 28 میلیون دلار برای زمین چانگچون اختصاص داده استمقامات شهرداری گفتند که China Evergrande Group ، یک توسعه دهنده اموال بسیار بدهکار ، معادل 28 میلیون دلار برای زمینی در شمال شرقی Changchun خریداری کرده است.

اورگراند زمین را از طریق توسعه دهنده محلی Changchun Jitao Real Estate Development Company به قیمت 601 میلیون یوان در حراجی در 17 ژوئن خریداری کرد ، بخشی از یک سری فروش هماهنگ از 22 شهر بزرگ چین.

اورگراند ، که به درخواست اظهار نظر رویترز پاسخ نداد ، با بیش از 300 میلیارد دلار اوراق قرضه نقدی قطع شد.

وی پس از از دست دادن دو پرداخت دیگر اوراق قرضه در ماه سپتامبر ، نتوانست نزدیک به 150 میلیون دلار کوپن بابت سه اوراق قرضه دوشنبه پرداخت کند.

دفتر منابع طبیعی و برنامه ریزی چانگچون در بیانیه ای به رویترز وقتی از وی خواسته شد که فروش را تأیید کند ، گفت که توسعه دهنده محلی 120.3 میلیون یوان سپرده پرداخت کرده است اما هنوز پرداخت بعدی را تا 50 درصد قیمت معامله انجام نداده است.

دفتر املاک چانگچون جیتائو ملزم به پرداخت 50 درصد ظرف مدت 30 روز از فروش بود ، اما تنها 20 درصد آن را پرداخت کرد.

محاسبات رویترز نشان می دهد که هنوز 180 میلیون یوان بدهی دارد.

اداره املاک و مستغلات چانگچون جیتائو درخواست کرد که 50 درصد پرداخت را به طور کامل انجام دهد.

وی گفت که پرداخت مابقی قرارداد هنوز به پایان نرسیده است.

بر اساس تجزیه و تحلیل رویترز از اعلامیه ها ، این قطعه زمین ، به مساحت 116،519 متر مربع (28.8 هکتار) ، تنها قطعه زمینی است که اورگراند امسال در مزایده های 22 شهر از جمله پکن و شانگهای خریداری کرده است. – رویترز

دیدگاهتان را بنویسید