رابطه اینستاگرامی با زن متاهل رابطه نامشروع با زن متاهل


امروزه با افزایش روابط آزاد خارج از ازدواج، افراد بیش از هر زمان دیگری در روابط شخصی خود با مشکلاتی از جمله شکایت و شکایت از زنا، زنا یا زنا مواجه هستند.

رابطه اینستاگرام با زن متاهل

مطابق ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی، اگر زن و مردی که با هم ازدواج نکرده اند، رابطه نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا، از قبیل تکبیل یا مجاجیه انجام دهند. ۹۹ ضربه شلاق مجازات خواهند شد. اگر عمل خشونت آمیز و اکراه باشد، فقط اکراه کننده مجازات می شود. از مجله دلتا تا موضوع این مقاله رابطه اینستاگرام با زن متاهل ما پرداخت می کنیم

مجازات رابطه تلفنی با زن متاهل (رابطه تلفنی غیرقانونی)

ارتباط تلفنی زن و مرد غیر متاهل از موارد و مصادیق روابط نامشروع بدون زنا محسوب می شود. در واقع همان مکالمه نامتعارف و نامتعارفی که بین زن و مرد غیر صمیمی از طریق تلفن یا پیامک یا در هر شبکه اجتماعی صورت می گیرد می تواند منجر به محکومیت های کیفری برای افراد شود.

دلایل اثبات زنای بدون زنا در دادگاه عبارتند از: اعترافات طرفین، شهادت شهود، گزارش پلیس و هرگونه سندی که حاکی از وجود رابطه باشد.

رابطه نامشروع با زن متاهل

بیا دیگهیا مجرد بودن یا متاهل بودن تفاوتی در مجازات دارد؟

نکته قابل توجه این است که در روابط نامشروع بدون زنا، خواه هر یک از طرفین متاهل یا مجرد باشند، تفاوتی در جرم یا مجازات دادگاه و ارتباط خارج از عرف مانند پیام های عاشقانه متعدد یا شوخی های جنسی و غیره وجود ندارد. با زن متاهل یا نه فرقی نمی کند مجرد باشد یا متاهل یا مجرد. اگر در مورد وصیت و ارث سؤال دارید، آیا این ماده در صورت وصیت شفاهی از سوی متوفی معتبر است؟ نگاه کن

بر خلاف زنا، زنا (رابطه نافذ بین زن نامحرم با مردی که حداقل یکی از آنها ازدواج کرده باشد) از زنای نامحرم متمایز است.

در نتیجه طبق قانون روابط نامشروع بدون زنای محصنه منحصر به تماس فیزیکی نمی باشد و طبق اصل مشورتی شماره ۷/۳۴۹۲: ارتباط تلفنی از مصادیق روابط نامشروع تلقی شده و طبق قانون مجازات قابل تعقیب است. .

نهایتاً جرم روابط نامشروع به صورت ارتباط تلفنی غیررسمی زن و مرد تا ۹۹ ضربه شلاق دارد. البته دادگاه ممکن است با بررسی اوضاع و احوال جرم و سایر عوامل و در امارات مختلف، مجازات کمتر یا بیشتر را در نظر بگیرد.

مخاطب

مطالعات پیشنهادی: برای دانستن نکات حقوقی بیشتر شرایطی که خانم ها در ازدواج باید رعایت کنند را بخوانید.

اپلیکیشن مجله دلتا