راز لاغری افراطی و موثر بازیگران چیست؟


انواع روش های کاهش وزن برای کسانی مناسب است که از رژیم لاغری، ورزش منظم و تغییر سبک زندگی به نتایج خوبی نرسیده اند و به دنبال راه سریع تری برای کاهش وزن هستند.. به یاد داشته باشید که روش های کاهش وزن عوارض جانبی دارند. پس از انجام عمل های مختلف لاغری باید زیاد ورزش کرد و از رژیم غذایی سالم پیروی کرد تا نتیجه عمل برنگردد.. در این مقاله به چند عمل جراحی کاهش وزن می پردازیم، پس با ما همراه باشید.

راز کاهش وزن بیش از حد

راز کاهش وزن بیش از حد

آستین های شکمی

شکم یکی از آستین هاست فرآیندهای لاغری که در آن شکم به صورت آستین یا لوله بریده می شود. در این روش لاغری میزان معده کاهش می یابد و فرد نمی تواند غذای بیشتری مصرف کند.. در نتیجه میزان کالری کاهش یافته و فرد لاغرتر می شود. در عمل اسلیو معده بخشی از شکم که مقدار زیادی هورمون گرلین یا هورمون اشتها ترشح می کرد، برداشته شده است..

موفقیت هر نوع عمل لاغری به نوع عمل لاغری، مهارت جراح و شرایط بیمار بستگی دارد.. اگر بیمار سبک زندگی خود را تغییر ندهد و به خوردن بیشتر ادامه دهد، فرد دوباره دچار اضافه وزن می شود..

مزایای اسلیو معده

 • افزایش احساس رضایت
 • کاهش احساس گرسنگی
 • کنترل قند خون
 • در بیمارانی که مشکلات پزشکی پرخطر دارند قابل انجام است
 • با یک تکنیک ساده و سریع انجام شده است
 • به وزن ایده آل برسید
 • بهبود بیماری های مرتبط با چاقی

جراحی بای پس روده

این نوع جراحی کاهش وزن معمولاً بعد از جراحی لاغری اسلیو معده انجام می شود.. در این روش حدود سه چهارم روده کوچک برداشته می شود. برش شامل آخرین قسمت روده کوچک است. سپس دو قسمت روده کوچک به هم می پیوندند. از آنجایی که کیسه صفرا و پانکراس با هم در محل ترشح آنزیم ها قرار دارند، این آنزیم ها با هم ترکیب می شوند و بدن کالری کمتری جذب می کند..

فواید بای پس روده

 • مصرف و جذب کم کالری
 • کاهش وزن
 • معده سالم می ماند و فرد دچار سندرم دامپینگ نمی شود.
 • کاهش کلسترول خون، کاهش فشار خون بالا و بهبود دیابت نوع ۲

بای پس معده

بای پس معده یکی از مهم ترین روش های کاهش وزن است. از جانب جراحی بای پس معده برای درمان افرادی که اضافه وزن دارند یا بیماری های مرتبط با چاقی دارند استفاده می شود.. در طی این عمل تغییرات دائمی در ساختار روده و معده رخ می دهد. در برخی موارد متخصص گوارش فرد را کاندید مناسبی برای عمل نمی داند، بیمار باید به نظر پزشک احترام بگذارد و اصرار بر عمل نداشته باشد..

مزایای جراحی بای پس معده

 1. رسیدن به وزن ایده آل برای مدت طولانی
 2. در بهبود بیماری های مرتبط با چاقی مانند دیابت موثر است
 3. با استفاده از یک تکنیک استاندارد

بای پس معده به دو روش انجام می شود:

 1. راه اول: این روند لاغری بسیار رایج است و بازگشتی ندارد. در این روش قسمت بالای شکم بریده می شود و کلیتوریس به بقیه قسمت های شکم متصل می شود.. معده کوچکتر می شود و فرد نمی تواند مقدار زیادی غذا بخورد. همچنین جذب غذا کاهش می یابد. بقیه شکم، توانایی سازگاری ۳ نخود حاوی مواد غذایی است.

در روش بای پس معده، قسمت اول روده کوچک بریده می شود و سپس روده کوچک به معده متصل می شود.. لازم است بدانید که قسمت اول روده کوچک نقش مهمی در جذب غذا دارد. تغییر مسیر عبور غذا در دستگاه گوارش باعث کاهش احساس گرسنگی زودرس، افزایش احساس رضایت و در نتیجه کاهش وزن می شود.. انجام این روش دیابت و بیماری رفلاکس معده را بهبود می بخشد. البته رعایت رژیم غذایی صحیح و سالم تاثیر زیادی در نتایج عمل دارد.. افرادی که تحت این روش قرار گرفته اند باید از مصرف تنباکو و داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی مانند ناپروکسن و ایبوپروفن خودداری کنند..

 1. راه دوم: چه کسی توده بدنی بالاتر از شاخص است ۳ بله می توانند از روش دوم بای پس معده استفاده کنند. این عملیات پیچیده و تقریباً در طول اجرای آن است ۳ یک درصد حجم معده و قسمت بزرگی از روده کوچک قطع می شود. بنابراین قسمت اعظم دستگاه گوارش برداشته شده و مقدار غذای خورده شده و جذب آنها کاهش می یابد..

زخم معده یا معده:

هدف تمام روش های کاهش وزن کاهش حجم معده است. در جراحی لگن معده، برای کوچک کردن شکم، مانند دامن چین‌دار می‌شود.. که بدن او در وسط شاخص جرم قرار دارد ۳۵ از جانب ۳ بله می توانند از این روش استفاده کنند. در این روش خونریزی بسیار کمی وجود دارد. این روش با مصرف کالری کمتر به کاهش وزن کمک می کند. یکی از عوارض این روش کاهش وزن به دلیل عدم رعایت رژیم غذایی و کم تحرکی است..

بالون معده

جراحی بالون معده یکی از ایمن ترین روش های کاهش وزن است. در این روش هیچ برشی جراحی ایجاد نمی شود. در برخی افراد بالون کردن معده بدون بیهوشی عمومی انجام می شود. که بدن او در وسط شاخص جرم قرار دارد ۳ به آنها ۳۵ بالون معده بهترین انتخاب برای استفاده است.

معکوس کردن بالون معده یکی از روش های لاغری است. تقریبا دیرتر ۳ ماه الی ۱ سال ها بعد بادکنک را برمی دارند. در این روش یک بالون یا یک کیسه با استفاده از یک لوله از طریق دهان در داخل شکم قرار داده می شود.. این کیسه پر از هوا یا مایع است و مقدار زیادی معده را اشغال می کند. در نتیجه فرد احساس سیری می کند. اگر ساکن تهران هستید، بدانید بهترین جراح لاغری در تهران حتی اگر تجربه و مهارت زیادی در این زمینه داشته باشد.

مزایای جراحی بالون معده

 • یک عملیات ساده و سریع
 • همه می توانند از این روش استفاده کنند.
 • این یک گزینه عالی برای کسانی است که توانایی پرداخت هزینه جراحی کاهش وزن را ندارند.
 • این روش نسبت به سایر روش های لاغری هزینه کمتری دارد.
 • می توان آن را برگرداند و متأسفانه می توان بالون را از شکم خارج کرد..

حلقه شکم

باندینگ معده یک فرآیند لاغری است که توسط یک حلقه سیلیکونی بهینه انجام می شود.. این حلقه در قسمت بالایی شکم قرار می گیرد. در نتیجه مصرف غذا کاهش می یابد. تأثیر این روش بر چاقی و بیماری های مرتبط با کاهش وزن سریع کمتر از سایر روش های کاهش وزن است.. در حال حاضر این روش به طور گسترده پذیرفته نشده است.

مزایای باند معده

 • حداقل عوارض
 • بدون بریدگی
 • برگشت پذیر
 • بیمار دچار سوء تغذیه نخواهد شد.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کرده باشید. شما می توانید سوالات و تجربیات خود را با دکتر دکتر در میان بگذارید. شاهین می تواند در سایت جمیلی پست بگذارد www.drshahinjamili.com مطرح کردن.