رامبد جوان و محمد بحرانی از وریا غفوری عذرخواهی کردند
پس از اتفاقات شب گذشته حذف نام واریا غفوری، رامبد جوان و محمد بحرانی در برنامه طنز، جناب خان بازیگر آواز به طور جداگانه از این بازیکن و هوادارانش عذرخواهی کرد.

به گزارش ایسنا، شب پنجشنبه ۱۱ تیرماه در مسابقه قطی بازی (نام خانوادگی) برنامه خندوانه، نام وریا غفوری – کاپیتان سابق استقلال – توسط یکی از حاضران انتخاب و نوشته شد. بنا به تصمیم سازندگان این نام حذف و گزینه دیگری برای آن انتخاب شد.

اما پس از انتشار ویدئوی این قسمت از برنامه خندوانه در فضای مجازی، رامبد جوان مجری برنامه در ویدئویی دلیل آن را توضیح داد. وی گفت: پنجشنبه شب کامران تفتی در برنامه ساختگی نام وریا عزیز را نوشت و در آنجا مشکوک شدم که اگر در پخش مشکلی پیش بیاید و جایز نباشد، در مسابقه و مسابقه نمره ما کسر می شود. پس با مشورت شرکت کنندگان و گروه سازنده به این نتیجه رسیدیم که نام واریا عزیز را حذف کنیم و نام دیگری بنویسیم تا حداقل مشکلی در مسابقه ایجاد نشود وگرنه ما عاشق واریا هستیم و همه بازیکنان فوتبال و ما قصد توهین نداریم، به کسی بی احترامی نمی کنیم.”

در ادامه محمد بحرانی بازیگر صدای جناب خان متنی را در پی این اتفاق در برنامه خندوانه در صفحه شخصی خود منتشر کرد. وی نوشت: اتفاقی که دیشب در برنامه طنز رخ داد، اتفاق بسیار ناخوشایندی بود، به نظر من این اتفاق ناخوشایند قطعاً جای عذرخواهی دارد، هرچند در زمان ضبط قسمت مسابقه دیروز برنامه حضور نداشتم. اگر حضور داشتم عکس العمل نشان می دادم.. به هر حال از آقای واریا غفوری و همه بینندگان عزیز بابت اتفاقی که افتاده عذرخواهی می کنم، با وجود اینکه هیچ نقشی در آن نداشتیم، متشکرم، خندوانه دو سه تایی ضبط می کند روز زود تمام شد بنابراین ما فرصتی برای عذرخواهی در خود برنامه نداریم.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


ممکن است آدرس را اشتباه تایپ کرده باشید. به طور خودکار به صفحه اول می روید…