راهنمای انتخاب و خرید دستگاه های ذخیره سازی تحت شبکه دیجیتال غربی – نور کریم


راهنمای تعیین و خرید دستگاه ذخیره‌سازی کانال وسترن دیجیتال
خرید Dell EMC Storage, Dell EMC Storage, Dell Storage, Storage

بنابراین، آنها به شما این امکان را می دهند که پوشه ها را با همتایان خود به اشتراک بگذارید. فضا ذخیره سازآنها دسترسی ابری و شبکه را فراهم می کنند. علاوه بر این، پشتیبانی مداوم را می توان با پشتیبانی فعال و پشتیبانی خودکار توری دور خط فعال کرد.

ذخیره سازی Dell EMC

در ادامه این الگو، داده ها به عنوان یک تعامل پویا نشان داده می شوند که در آن دانش از طریق یک فرآیند دایره ای منتقل می شود. گره‌های ایزولونی مختلف از طریق ارتباط درون خوشه‌ای به یکدیگر متصل می‌شوند که می‌توانند کانال‌های باند بی‌نهایت یا کانال‌های ۴۰ گیگابایتی باشند.

ایمن اندیشان پوا نماینده حقوقی تجهیزات شرکت نوآورانه است ذخیره سازی Quenp است. خط مش را ثابت کنید ذخیره سازبرعکس چیست؟ ذخیره ساز کانال پایین QNAP TVS-872XU-RP برای انواع محیط های فناوری داده تجاری طراحی شده است.

خرید Dell Emc Storage

این نوع دارای ۸ سینی برای هارد دیسک است و برای افرادی که می خواهند داده های زیادی را ذخیره کنند کار می کند. در طول ده سال از ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰، فقط همه افراد یارانه ای دارای هارد دیسک بودند و اگر فضای بیشتری برای ذخیره سازی نیاز بود، خلاصه اطلاعات باید روی یک لوح فشرده یا سی دی نوشته شود و سیستم انتقال داده دیگر استفاده شده. .

ذخیره سازی دل

همچنین می‌توانید پیکربندی حافظه TVS-872XU-RP (حداکثر ۶۴ گیگابایت رم را پشتیبانی می‌کند) برای تلاش نهایی برای مدیریت بارهای کاری در حال تغییر پویا مانند مجازی‌سازی سفارشی کنید.

ذخیره سازهارد دیسک های دیجیتال داخلی داخلی به شما این امکان را می دهد که فایل های خود را در خانه یا در یک کانال تجاری به اشتراک بگذارید، اما با قابلیت های ابری این محصول می توانید در هر زمان و مکان به داده های ذخیره شده روی آن دسترسی داشته باشید. .

مزایای ذکر شده در بالا امکان استفاده از کارت های حافظه کش و یا استفاده از فناوری فلش استخر (storage tiring) می باشد که می توان از دستگاه ذخیره سازی اطلاعات منحصر به فرد زیر کانال استفاده کرد.

حافظه DDR4 تا ۳.۶ گیگاهرتز و ۶۴ گیگابایت که تلاش بالایی را ارائه می دهد. رمزگذاری AES-NI همچنین برای تلاش زیاد و حفظ امنیت داده های شما مهم است.

پیشنهادها به این دلیل است که دوره RTO آنها به میزان راه اندازی مجدد سرویس بستگی دارد (معمولاً همان راه حل ها برای شرکت های کوچکتر استفاده می شود). و دلیل اینکه آنها تداوم را در سازمان‌های بزرگ پیشنهاد نمی‌کنند این است که طبق استانداردهای مرکز داده امروزی، محفظه‌های محاسباتی و ذخیره‌سازی باید در پیوستاری از دو نقطه جدا شده طراحی شوند.این داده ها توسط G SA ᠎ Content Generator یا EM DEMO تولید شده است.

همانطور که می دانید شبکه های کامپیوتری روز به روز در حال پیشرفت و پیشرفت هستند و این مرکز مشکل است. ذخیره سازداده ها نیز ویژگی های خاص خود را دارند.

متأسفانه، معمولاً پس از یک فاجعه و از دست دادن داده های فشرده، برنامه پیاده سازی انتقال داده مهم می شود. پشتیبانی از درایوهای SATA 6Gb/s

هنگام استفاده از ماژول حافظه جفت شده، TVS-872XU-RP می تواند از قدرت معماری دو کاناله برای ارتقاء تلاش ها استفاده کند. TVS-872XU-RP همچنین منبع مهم انرژی اضافی برای اطمینان از حداکثر زمان کارکرد سیستم است.

به دلیل استفاده از حافظه SSD در تداوم انتقال اطلاعات (IO) ابتدا تمامی اطلاعات در این فضا ذخیره می شود و سپس به محل اصلی خود منتقل می شود تا از هر نوع وقفه ای جلوگیری شود.از دیگر ویژگی های این ابزار داده است. . تا ۵۰% کاهش (این فعالیت کسر در سطح فایل و سطح بلوک انجام می شود).

یا اینکه برنامه تلویزیونی مجازی سازی PCIe پتانسیل رشد و همچنین توانایی استفاده از کارت های گرافیک را برای بهبود گردش کار هوش مصنوعی و رمزگذاری ویدیو ایجاد می کند.

همچنین شتاب آن نسبت به کانال های داخلی کندتر است. در واقع سیستم SAN یک «درایو دیسک» است.

مهم TVS-872XU-RP یک پردازنده چهار هسته ای نسل هشتم اینتل Core i3-8100 است. نکته مهم یک پردازنده Intel Core نسل هشتم، یک SmartNIC داخلی ۱۰GbE و اتصال ۲۵GbE / 40GbE برای گسترش PCIe برای ترویج فایل‌های بزرگ، اشتراک‌گذاری سریع پشتیبان‌گیری‌های دوباره است.