راهنمای تشخیص عینک آفتابی اصل از تقلبی – نور کریم


خرید آنلاین عینک آفتابی، خرید آنلاین عینک آفتابی، تشخیص عینک آفتابی اصل از تقلبی

خرید آنلاین عینک آفتابی

در این مقاله قصد داریم در مورد آن با شما صحبت کنیم خرید آنلاین عینک آفتابی بحث قبل از دوران کرونا، کسب‌وکارهای اینترنتی تقریباً جای خود را در سبد خرید ما باز کردند و با وجود شیوع کرونا در سراسر جهان، یکی از اولین انتخاب‌های مردم برای خرید هستند. در این مقاله قصد داریم در مورد چگونگی بررسی اصالت عینک آفتابی قبل از خرید آنلاین صحبت کنیم. و علاوه بر این نکاتی در مورد خرید عینک آفتابی به شما خواهیم داد.

چرا عینک آفتابی اصل بخریم؟
کشور ما به دلیل ویژگی های جغرافیایی که دارد در دوره های طولانی از سال از نور مستقیم خورشید بهره می برد. این موضوع در کنار فواید طبیعی که برای ما ایجاد می کند، می تواند به ما نیز آسیب برساند. این نکته برای محافظت از چشمانمان در برابر آن بسیار مهم است عینک آفتابی با کیفیت و از استانداردها استفاده کنید. باید به خاطر داشته باشیم که نداشتن عینک آفتابی بسیار بهتر از داشتن عینک آفتابی تقلبی است.

شاید آنها ذهن شما را با موضوعاتی مانند UV400 و پلاریزاسیون مشغول کنند و اصالت و کیفیت محصول را از موضوع اصلی دور کنند. این واقعیت که شرکت های بزرگ تیم های کنترل کیفیت برای طراحی و ساخت عینک دارند، یک برند هرگز کار خود را با کارهای بی کیفیت هدر نمی دهد. یکی از معایب عینک های غیر اصیل این است که شما هرگز جایی برای دریافت خدمات نخواهید داشت و مهمتر از آن اینکه یک کارخانه بی نام محصولی را تولید نکرده است که تمام قصدش پول درآوردن و فروش بوده است.

برندهای بزرگی مانند جورجیو آرمانی، پلیس، ورساچه، مونت بلان و غیره حق انحصاری فروش عینک خود را به بزرگترین کارخانه های شیشه دنیا می سپارند تا هرگز نام برندشان با کار بی کیفیت خدشه دار نشود. به خاطر داشته باشید که کیفیت لنز خورشیدی بسیار مهمتر از پلاریزاسیون است. اکنون می توانید شیشه پنجره ای با کیفیت پایین با محافظ UV400 بسازید، اما آیا هرگز می توانید از آن شیشه برای عینک استفاده کنید؟

خرید آنلاین عینک آفتابی، خرید آنلاین عینک آفتابی، تشخیص عینک آفتابی اصل از تقلبی

خرید عینک آفتابی

چگونه عینک آفتابی واقعی را از تقلبی تشخیص دهیم؟
هرگاه صحبتی در مورد اصل یا تقلبی بودن عینک آفتابی به میان می آید، اولین چیزی که زیر سوال می رود برند آن است. Ray Ban یک برند محبوب است. در مقاله و ویدیویی نحوه تشخیص اصل بودن عینک آفتابی ری بن را به تفصیل توضیح داده ایم که می توانید از آن استفاده کنید. این لینک در مورد آن بخوانید. اما مارک های دیگری نیز وجود دارند که مردم برای تشخیص اصالت به دنبال آنها هستند. مانند آنا هیکمن، تام فورد، پلیس و…

باید این نکته را در نظر بگیرید که برندهای مختلف راه های متفاوتی برای تشخیص اصل یا تقلبی دارند. این موضوع مربوط به یک کارخانه تولید عینک است. برای مثال برندی مانند Silhouette Austria نام تمامی نمایندگان فروش خود در سراسر جهان از جمله ایران را در وب سایت خود دارد. یا برندهایی مانند OGA یا Morel که متعلق به کارخانه فرانسوی Marius Morel است به تمامی نمایندگان فروش خود گواهی ویژه داده اند. برندهای تولید شده توسط گروه لوکسوتیکا در ایتالیا ۳۰ برند معروف و متنوع از بولگاری و پرادا می باشند. روبان و پرسول و مایکل کورس.

خرید آنلاین عینک آفتابی، خرید آنلاین عینک آفتابی، تشخیص عینک آفتابی اصل از تقلبی

برندهای معتبر عینک آفتابی

یک اتفاق جالب و خوب برنامه چشم پزشکی است که علاوه بر ارائه برترین برندهای عینک آفتابی و طبی، ترندهای مختلف سال و تکنیک های مختلف ساخت عینک را نیز ارائه می دهد و هر کدام در پایان قسمت به تکل می پردازد. این موضوع که چگونه می توانیم تشخیص دهیم که آیا یک برند خاص از عینک آفتابی اصل است یا خیر؟

چگونه عینک آفتابی آنلاین بخریم؟
شاید در اولین قدم، خرید اینترنتی عینک جدا از بحث اصل بودن، کار سختی به نظر برسد. اما در اینجا چنین راهکارهایی را به شما پیشنهاد می کنیم که به راحتی می توانید آفتاب یا داروی خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. دو سوال مهم این است که آیا اندازه عینک برای صورت من مناسب است یا خیر و دوم اینکه آیا اندازه عینک مناسب است یا خیر شکل عینک به صورت من می آید? پاسخ به این دو سوال در دو بخش ویژه چشم پزشکی ارائه شده است.

در قسمت اول تعیین فرم صورت جواب داده و چه فرم های صورتی داریم که به راحتی می توانید شکل دهید و شکل صورت می توانید خودتان را پیدا کنید. در بخش بعدی، او در مورد اینکه چه نوع عینکی برای اشکال مختلف صورت، از بیضی و گرد گرفته تا مثلثی و قلبی، بهترین است.

خرید آنلاین عینک آفتابی، خرید آنلاین عینک آفتابی، تشخیص عینک آفتابی اصل از تقلبی

خرید آنلاین عینک آفتابی اصل

علاوه بر این مسائل، وحیدت اپتیک یک فرصت ویژه را نیز برای ساکنین تهران فراهم کرده است و آن این است که شما می توانید یکی از ۴ تا ۸ عینک را برای پرو انتخاب کنید تا کارشناس فروش مجموعه عینک شما را انتخاب کند. عینک زده به تو محل خود را در این روزهای کرونا، این گزینه می تواند یک انتخاب ایده آل باشد زیرا مجبور نیستید از خانه خارج شوید و می توانید برای انتخاب عینک خود با کارشناس فروش مشورت کنید.

برترین برندهای عینک آفتابی کدامند؟
این نگرانی بسیاری از افراد است که کدام مارک عینک آفتابی بهترین است؟ خیلی ها بلافاصله سراغ ری بان می روند که انتخاب درستی است. اما عینک های آفتابی بهتری مثل ری بن وجود دارد و خود ری بن نیز مدل های بسیار باکیفیتی دارد مانند ری بن فراری یا ری بن با عینک های رنگی.

در مورد عینک آفتابی مردانه می توان از برندهایی مانند Tom Ford، Mont Blanc، Persol و در مورد عینک آفتابی زنانه نیز می توان از برندهایی مانند Chopard، Dolce Gabbana، Roberto Cavalli نام برد. اما برندهای زیادی وجود دارند که عینک آنها برای آقایان و خانم ها بسیار مناسب است مانند Oga، Silhouette، Gucci، Giorgio Armani و …. اینها برخی از پیشنهادات ما هستند.

برای خرید اینترنتی یک عینک آفتابی خوب، کارشناسان وحیدت اپتیک آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان هم به صورت آنلاین و هم تلفنی هستند که در انتخاب عینک مناسب به شما کمک می کند.