راهنمای هماهنگی جوراب با کفش و لباس – نور کریم


ست کردن جوراب با کفش و لباس, راهنمای ست کردن جوراب با کفش و لباس, نحوه ست کردن جوراب با کفش و لباس

راهنمای هماهنگی جوراب با کفش و لباس

نکاتی برای هماهنگی جوراب با کفش و لباس

رنگ اصلی جوراب ها مشکی، خاکستری و قهوه ای تیره است. اما گاهی برخی از افراد از جوراب های طرح دار و رنگی استفاده می کنند. اما شما می دانید که جوراب های خود را با چه چیزی درآورید. در ادامه این مقاله bytot ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه جوراب را با کفش و لباس هماهنگ کنید.

چگونه جوراب ها را ست کنیم: آیا جوراب باید با کفش یا شلوار هماهنگ باشد؟

آیا باید بدانید که چگونه جوراب را با کفش، شلوار یا کل لباس خود هماهنگ کنید؟ آیا برای همه موقعیت ها پاسخ درست یا غلط وجود دارد؟

بنابراین در اینجا چند سوال وجود دارد که ممکن است داشته باشید:

– آیا باید جورابم را با کفش یا شلوارم هماهنگ کنم؟

– در مورد پیراهن من، آیا می توانم جوراب هایم را با آن ست کنم؟

– از آنجایی که کمربند و کفش من با هم هماهنگ است، آیا باید جوراب هایم را ست کنم؟

ممکن است برخی از این سوالات را از خود بپرسید.

شما در حال آماده شدن برای یک جلسه کاری هستید. اگر می‌خواهید جدی گرفته شوید، باید بتوانید لباس‌هایتان، به‌ویژه کفش‌ها و جوراب‌هایتان را ست کنید.

اگر با کفش های قهوه ای از طرح های بالا و رنگ های تند استفاده کنید، چشم همه به سمت پای شما کشیده می شود. حواس پرتی است و حرفه ای به نظر نمی رسد. بهتر است به جای رنگ های روشن از رنگ های خنثی استفاده کنید.

چگونه جوراب و کفش خود را ست کنید: یک راهنمای بصری

این راهنمای تصویری را که با هم قرار داده ایم، بررسی کنید. مربع زرد نشان‌دهنده جوراب‌های ورزشی استاندارد با بلندی مچ پا است و مثلث سرخابی نشان‌دهنده نوع دیگری از جوراب، لباس یا «کژوال هوشمند» است.

نکاتی برای هماهنگی جوراب و جوراب با لباس، جوراب با جوراب، جوراب با شلوار

نحوه ست کردن جوراب و کفش

جوراب همسان:

در اینجا خلاصه ای سریع از نحوه هماهنگ کردن جوراب های خود آورده شده است.

– جوراب های ورزشی (جوراب سفید و مشکی نشان داده نشده است، ستون اول جوراب) فقط برای کفش ورزشی / کفش ورزشی.

– «جوراب بپوش» (همه چیز از ستون دوم جوراب) برای هر کفشی به جز کفش کتانی مناسب است.

– بدون جوراب های نازک/ظریف برای کفش های ورزشی

– بدون جوراب ورزشی سفید/مشکی برای کفش مجلسی

ست کردن جوراب با شلوار، نکاتی برای ست کردن جوراب با لباس و کفش، مهارت ست کردن جوراب با لباس های دیگر

ست جوراب و کفش

چند نکته بیشتر برای جوراب ها/مواد رنگی (پارچه):

– نکات رنگ: جسور باشید! نگران ست کردن شلوار با جوراب نباشید.

– نکته رنگ: جوراب ها را با رنگ لباس هایتان هماهنگ کنید، کمی تجربی باشید.

– نکته پارچه ای: ترکیبی از جوراب های نخی و نخی راه راه و طرح دار برای کفش های کتانی راحتی، کفش های چرمی معمولی یا کفش مجلسی.

– نکته پارچه: انواع ضخیم‌تر از پنبه و پشم برای کفش‌های چرمی معمولی.

– نوک پارچه: ترکیبی از جوراب های پشمی و ترمه برای کفش مجلسی چرمی عالی است.

ست کفش و جوراب، جوراب ست با کفش، جوراب ست با شلوار

نکاتی برای هماهنگی جوراب و کفش

هیچ تطابقی بین جوراب و کفش وجود ندارد. همه چیز در مورد تطبیق جوراب در رنگ های مکمل با بقیه لباس شما است.

قانون “شلوار خود را با جوراب خود هماهنگ کنید”.

اما آیا قانونی وجود ندارد که می‌گوید همیشه باید جوراب‌هایتان را با شلوارتان هماهنگ کنید؟ شلوار مشکی، جوراب مشکی؟ شلوار سرمه ای، جوراب سرمه ای؟ شلوار قهوه ای، جوراب قهوه ای؟

بله، این قانون وجود دارد زیرا وقتی جوراب خود را با شلوار خود هماهنگ می کنید، پاهای شما از نظر بصری بلندتر به نظر می رسند. پاهای بلند خوب به نظر می رسند.

با این حال، این برای اکثر لباس های رسمی یا هر زمانی که شلوار می پوشید صدق می کند. برای شلوار جین و کتان، نیازی به رعایت این قانون نیست.

در گذشته، من از طرفداران پر و پا قرص جوراب‌های رنگارنگ، سرگرم‌کننده و پر جنب و جوش بودم، اما در طول سال‌ها قدمی فراتر گذاشته‌ام و اکنون به خوانندگان پیشنهاد می‌کنم همین کار را انجام دهند.

من جوراب هایی با رنگ های خنثی لباس مردانه را ترجیح می دهم. اگر بخواهم از جوراب های طرح دار و طرح دار استفاده کنم، دوست دارم از طرح های کوچک و ظریف و رنگ های ملایم استفاده کنم. به نظر من از جوراب های رنگارنگ و رنگ های زشت بهتر است.

راهنمای ست کردن جوراب با کفش و لباس، نحوه ست کردن جوراب با کفش و لباس، نکاتی برای ست کردن جوراب با لباس و کفش

راهنمای ست کردن انواع جوراب

چگونه می توانم جوراب هایم را با لباس هایم هماهنگ کنم؟

اگر به رنگ‌های خنثی لباس‌های مردانه پایبند باشید، واقعاً سخت است که جوراب‌هایتان را با لباستان هماهنگ نکنید. این به این دلیل است که رنگ های خنثی مردانه به طور طبیعی با یکدیگر و با هر رنگ دیگری هماهنگ می شوند.

جوراب های پشمی ساده در سمت چپ، جوراب های زرد و سرمه ای در سمت راست. جوراب سمت چپ با لباس های بیشتری مطابقت دارد. جوراب سمت راست چشم نواز است و پوشیدن آن آسان نیست.

نکاتی برای هماهنگی جوراب و جوراب با لباس، جوراب با جوراب، جوراب با شلوار

راهنمای هماهنگ کردن جوراب مشکی

من به شما توصیه می کنم از رنگ ها کم استفاده کنید. به لباس مردانه خنثی بچسبید و اگر می خواهید کمی رنگ و طرح در جوراب های خود داشته باشید، خوب است، اما به الگوها و رنگ های ظریف پایبند باشید.

آنها باید به جای کفش شما با شلوار شما هماهنگ باشند.

جوراب ها امتداد شلوار شما هستند، بنابراین باید آنها را به جای کفش هایتان با شلوارتان هماهنگ کنید. مگر اینکه بخواهید مردم فکر کنند که چکمه پوشیده اید.

اگر شلوار طرح دار می پوشید، یک جوراب تنگ بپوشید. این جوراب ها باید به رنگ اصلی الگوی شلوار شما نزدیک باشد. این یک خط یکپارچه ایجاد می کند که شما را بلندتر نشان می دهد.

تنها زمانی که جوراب‌هایتان را به جای شلوار با جوراب‌هایتان هماهنگ می‌کنید این است که شلوارتان رنگ روشن داشته باشد.

آیا می توانم جوراب مشکی را با کفش قهوه ای بپوشم؟

معمولاً جوراب های مشکی را با کفش های قهوه ای نمی بینید و بسیاری آن ها را تقلبی می دانند. با این حال، هنگامی که با سلیقه اجرا می شود، ما معتقدیم که می توانید جوراب مشکی را با کفش های قهوه ای کاملاً بپوشید.

نحوه پوشیدن جوراب مشکی با کفش های قهوه ای

چه با شلوار جین پوشیده شود و چه به صورت حرفه ای با شلوار، کلاژ بالا چندین لباس مختلف را برجسته می کند که به زیبایی با جوراب مشکی و کفش قهوه ای ست می شود.

نحوه پوشیدن جوراب مشکی

مشکی یکی از لوازم کلاسیک کمد لباس است. این یک رنگ بسیار تمیز و پیچیده است که جلا و حرفه ای به نظر می رسد. وقتی صحبت از جوراب مردانه می شود، یک جفت جوراب مشکی با اکثر کفش ها و شلوارهای کمد لباس شما به خوبی ست می شود.

جوراب های مشکی با کفش های مشکی و شلوارهای تیره به بهترین شکل ظاهر می شوند و ظاهری قوی و تک رنگ ایجاد می کنند. برای موقعیت‌های رسمی مانند رویدادهای کراوات مشکی، جوراب‌های مشکی یکدست روی ساق‌ها بهترین گزینه هستند و همیشه مناسب هستند. جوراب‌های مشکی فوق‌العاده همه‌کاره هستند و می‌توان آن‌ها را با شلوار جین پوشید تا ظاهری غیررسمی جلا پیدا کند.

جوراب های مشکی نباید “خسته کننده” باشند. اگر ترجیح می دهید جوراب های ضخیم تر بپوشید، می توانید جوراب های مشکی با طرح های رنگارنگ را انتخاب کنید. تطبیق رنگ های الگو با سایر جنبه های لباس شما، مانند کراوات یا مربع جیبی، می تواند یک راه عالی برای جمع کردن یک مجموعه باشد. اگر سبک شما این است که با جوراب های مشکی خود سر و صدای بیشتری ایجاد کنید، جوراب های مشکی طرح دار را انتخاب کنید.

هماهنگی جوراب با کفش هماهنگی جوراب با شلوار نکاتی برای هماهنگی جوراب با لباس و کفش

اضافه کردن جوراب سیاه

چگونه جوراب سرمه ای بپوشیم

سرمه ای یکی از ابتدایی ترین رنگ ها در لباس های مردانه است و کار با آن بسیار آسان است زیرا به خوبی با خاکستری، زیتونی، نارنجی، قرمز، سالمونی، مرجانی و بسیاری رنگ های دیگر هماهنگ می شود. برای مردان سنتی، این کار آسان تر از ست کردن شلوار سرمه ای با جوراب سرمه ای نیست.

برای کمی تنوع، می توانید با کفش های قهوه ای که در زیر نشان داده شده اند، ظاهر را کامل کنید. شلوار خاکستری نیز با جوراب‌های سرمه‌ای تیز به نظر می‌رسد تا کمی آن را طعم‌دار کند. برای یک استایل کژوال و مدرن، جوراب های سرمه ای با شلوار جین عالی به نظر می رسند. یکی از سبک های مورد علاقه ما ست کردن جوراب های سرمه ای با کفش های قهوه ای روشن است. اگر جوراب سرمه ای طرح دار را ترجیح می دهید.

نکاتی برای انتخاب جوراب با شلوار نکاتی برای انتخاب جوراب با کفش ست کفش و جوراب

با جوراب دودی ست کنید

نحوه پوشیدن جوراب خاکستری

ما قویاً توصیه می کنیم که هر مردی به دلیل تطبیق پذیری باورنکردنی، مجموعه بزرگی از جوراب های خاکستری داشته باشد. در حالی که جوراب‌های مشکی معمولاً با کفش‌های مشکی بهترین ظاهر را دارند، جوراب‌های خاکستری به خوبی با کفش‌های مشکی و قهوه‌ای ست می‌شوند.

دنیای پوشاک مردانه عمدتاً روی خاکستری زغالی و خاکستری متوسط ​​متمرکز است. زغالی رنگ خاکستری تیره ای است که بسیار نزدیک به مشکی است و به راحتی می توان آن را جایگزین جوراب های مشکی استاندارد کرد. جوراب های خاکستری میانی رنگ خاکستری روشن و در عین حال سنتی هستند که با بسیاری از ترکیبات شلوار و کفش جفت می شود. برخی از تیپ های مورد علاقه ما عبارتند از جوراب های خاکستری میانی با شلوار سرمه ای و کفش های قهوه ای روشن و همچنین طوسی میانی با شلوار جین مطابق شکل زیر.

آیا می توانم جوراب سفید بپوشم؟

جوراب‌های سفید می‌توانند برای موقعیت‌های خاص، به‌ویژه در ماه‌های گرم سال، بسیار خوب عمل کنند. آنها با شلوار جین روشن یا سفید، کتان و شلوار خاکی عالی به نظر می رسند.

جوراب های سفید با شلوارک به خوبی ست می شوند. برای باشگاه و ورزش بهتر است از جوراب سفید استفاده کنید.

ترکیب رنگ شلوار خاکی با جوراب سبز تیره و کفش قهوه ای عالی به نظر می رسد، اینطور نیست؟

هماهنگ کردن جوراب با کفش و لباس, نحوه ست کردن جوراب با کفش و لباس, جوراب با کفش

جوراب سبز را با شلوار کرم و کفش قهوه ای ست کنید

وقتی شک دارید، خوب باشید

اگر نمی دانید در یک جلسه شام ​​چه جورابی بپوشید، یک جفت جوراب درجه یک به رنگ خنثی به غیر از سفید انتخاب کنید. جوراب‌های سفید بهتر است در باشگاه یا سایر مکان‌های غیرحرفه‌ای بپوشید.

هر چه جوراب تیره تر باشد بهتر است. این سنتی است، با همه چیز مطابقت دارد و هیچ کس متوجه شما نمی شود یا شما را زیر سوال نمی برد.

سوالات متداول

۱. جوراب هایت را با چی می بندی؟

به عنوان یک قاعده کلی، جوراب ها باید به روش زیر پوشیده شوند:

شما باید جوراب هایتان را با شلوارتان هماهنگ کنید، نه کفش هایتان. اگرچه این یک دستورالعمل ساده به نظر می رسد، اما اجرای آن بسیار دشوار است. محبوب ترین جوراب ها مشکی، سرمه ای یا زغالی هستند.

۲. جوراب ها با چه رنگی مطابقت دارند؟

جوراب ها معمولاً باید چند درجه تیره تر از شلوار باشند. به عنوان مثال، کت و شلوار سرمه ای با جوراب های آبی تیره عالی به نظر می رسد. جوراب های خاکستری تیره با کت و شلوار مشکی عالی به نظر می رسند.

۳. آیا جوراب لباس شما با پیراهن شما مطابقت دارد؟

هرگز رنگ جوراب خود را با رنگ کفش خود هماهنگ نکنید. فقط نکن. شما عملا می توانید آن را با هر چیز دیگری مخلوط کنید و در ۹۰٪ مواقع خوب باشید. در صورت تمایل می توانید آن را با شلوار جین، کراوات، پیراهن و حتی کلاه خود ست کنید.

تلفیقی: بخش مد بیتوت