راهپیمایی مردمی در گلستان برگزار می شود/ مبارزه با مواد مخدرایسنا/ گلستان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان از برگزاری راهپیمایی مردمی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در استان گلستان خبر داد.

مهدی طالبی عصر امروز در دیدار با معاون وزیر ورزش و جوانان گلستان، رئیس اداره ورزش و جوانان گرگان و هیئت استان گلستان و کارشناسان ورزشی اظهار داشت: یکی از معضلات امروز جامعه اعتیاد به مواد مخدر است و متاسفانه. . این مشکل دامنگیر استان گلستان شد.

وی بر لزوم و همراهی اقشار مختلف مردم و تمامی دستگاه های کاری برای مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: همه موظفند برای مقابله با این پدیده آتش سوزی تلاش کنند.

دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان از برگزاری بیش از ۶۰۰ رویداد مهم به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در استان گلستان خبر داد و گفت: ۱ تا ۱۷ تیرماه به نام هفته مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است. . این امر با هماهنگی استانداران گلستان و با در نظر گرفتن بیش از ۵۰ برنامه در هر شهرستان انجام شد.

طالبی از برگزاری راهپیمایی مردمی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در استان گلستان خبر داد و یادآور شد: حضور پرشور مردم در اسفند فرصتی ارزشمند برای تبیین و فرهنگ سازی جهادی در عرصه ترک اعتیاد است. هدف پیاده سازی این نرم افزارها است. افزایش آگاهی عمومی در مورد مواد مخدر.

وی با بیان اینکه شعار امسال هفته مبارزه با مواد مخدر «همه به هم کمک کنیم نه مواد مخدر» است، گفت: -هفته مواد مخدر

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان از ساخت مستند خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر استان گلستان خبر داد و گفت: این مستند به صورت ویژه در اختیار جوانان قرار می گیرد.

طالبی گفت: انتظار داریم همه تشکل های کارگری با توجه به توانمندی ها و پتانسیل های خود ظرف یک هفته در مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شده و نقش آفرینی کنند.

وی با اعلام دیدار با خانواده شهدا از دیگر برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر گفت: مواد مخدر به طرز فجیعی به شهادت رسیدند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان با تاکید بر لزوم مشارکت بیشتر مردم و تشکل های اجتماعی در امر مبارزه با مواد مخدر، تاکید کرد: مبارزه با مواد مخدر بیشتر به نفع مردم بوده و باید با مشارکت مردم انجام شود. بیش از آن و دستگاه های کارگری باید جامعه ای سالم و سالم با حضور و احساس مسئولیت عمومی و پذیرش مسئولیت اجتماعی توسط تک تک افراد داشته باشند.
انتهای پیام/

زخم ها