راه طولانی از بانک های سرمایه گذاری تا فروش طرح های بافندگی


ترک ایرلند در اوایل دهه 1990 برای جنیفر شیلز تولند که در ابتدا برای شروع اولین کار از سه حرفه موفق به انگلستان نقل مکان کرد ، بی فکر بود.

بومونتی در سال 1993 پس از گذراندن مدرک علوم کامپیوتر و ریاضیات در UCD عازم لندن شد.

او می گوید: “در آن زمان ، من دو برابر حقوق می گرفتم و نیمی از مالیات بر درآمد را در مقایسه با ایرلند می پرداختم ، بنابراین خیلی قانع کننده نبود.”

“من در UBS ، بانک سرمایه گذاری چند ملیتی سوئیس و شرکت خدمات مالی در شهر لندن کار می کردم و راه حل های تجاری طراحی می کردم. من مدیر تحقیقات حقوق صاحبان سهام شدم و با مشتریان جهانی از جمله بلومبرگ کار کردم. این یک کار زیبا بود که تقریباً هشت سال مرا به سراسر جهان رساند. “

پس از ملاقات با همسرش ، این زن و شوهر هنگامی که او دچار آمبولی ریه شد ، برنامه های شغلی خود را متوقف کردند.

“ما یک تماس بیدار کننده دریافت کردیم و تصمیم گرفتیم از حرفه خود استراحت کنیم ، که باعث می شد ما همیشه کار کنیم. بنابراین ما از طریق زمین از طریق آسیا ، از جمله مغولستان ، صحرای گبی ، از طریق زمینی در اطراف چین و گرفتن اکسپرس ترانس سیبری حرکت کردیم. “

هنگامی که او در سال 2002 به اروپا بازگشت ، تولند تصمیم به تغییر شغل گرفت و معماری داخلی را در کالج هنر و طراحی چلسی ، که قبل از بازگشت ، بخشی از دانشگاه هنرهای لندن است ، مطالعه کرد. ایرلند برای تشکیل خانواده.

هنگامی که این زوج در سال 2004 به Blackrock نقل مکان کردند ، ایرلند در تنگنای سلتیک تایگر قرار داشت و تولند به عنوان طراح داخلی و مدیر پروژه در معماران و طراحان داخلی Cantwell & Crowley ، که همچنین در Blackrock مستقر بودند ، کار کردند.

ورود پسرش و زمان بعدی پس از آن ، او را شروع به کار کرد.

“من در جوانی بسیار بافتنی بودم ، اما مجموعه خود را به لباس ها و اسباب بازی های کودکان ، کلاه ها و هدایای نوزادان تا 11 سالگی گسترش دادم.

“شخصی پیشنهاد کرد که من شروع به فروش اقلام در بازار فرودگاه کنم و به زودی در نمایشگاه ها و بازارهای صنایع دستی در اطراف دوبلین اقلام می فروختم. کریسمس زمان بسیار شلوغی بود.

“من یک پرتال فروش آنلاین در سال 2008 راه اندازی کردم که هدایای بافتنی می فروخت ، اما وقتی همه چیز را خودتان ببافید ، بازار شما بسیار کوچک باقی می ماند.”

پس از گذراندن مدت کوتاهی در کالیفرنیا در سال 2011 ، تولند و خانواده اش در Larchmont در Long Island Sound مستقر شدند ، که به ایرلند نزدیکتر است و تنها 30 دقیقه با شهر مورد علاقه او – نیویورک فاصله دارد.

“شما می توانید خط افق منهتن را از اینجا ببینید. بنابراین شما می توانید در شهر کوچکی زندگی کنید که بهترین شهر جهان در پشت شما قرار دارد. “

تولند یک استودیو در خانه خود ایجاد کرد و مارک لباس بافتنی ، JST Knitwear Designs را از آنجا راه اندازی کرد.

“در ابتدا من به فکر ایجاد یک کتاب نمونه بودم ، اما ارتباطات مدرن امکان ایجاد یک سیستم آنلاین بسیار راحت را فراهم می کند که مردم می توانند در سراسر جهان از آن استفاده کنند.

“این برند به جای اقلام بافتنی واقعی ، طرح می فروشد. من آموزش ها ، تکنیک ها و قالب های YouTube را ارائه می دهم که می توانید آنها را در jstknitweardesigns.com بارگیری کنید. الگوها بسیار توصیفی هستند ، با جزئیات از مواد مورد استفاده ، تعداد نخ ، اندازه گیری ، سوزن و همه اندازه دکمه ها با انواع مواد دقیق. خیلی ساده است. “

مدلهای او در مجلات بافندگی در سراسر ایالات متحده از جمله Simple Knit ، Knit Noro Accessories و چندین کتاب ظاهر شده است. در سپتامبر 2020 ، طرح او روی جلد جلد Vogue Knitting ظاهر شد.

“این بسیار شگفت آور بود ، زیرا من ماه ها قبل این کالا را ارسال کرده بودم و آن را فراموش کرده بودم.

“طراحی های من از معماری و چشم انداز ناهموار روستایی ایرلند الهام گرفته شده است ، و با علاقه به سادگی ترکیب شده است. من از مقدار زیادی نخ ایرلندی استفاده می کنم ، برای شال Boann و کلاه های ساخته شده از نخ آران از Donegal الگو می سازم.

راه اندازی این فرآیند طولانی بود ، اما در طول Covid 19 ، مردم برای موفقیت در تجارت شروع به بافتن کردند.

“زمانی که غواص انگلیسی تام دیلی در غرفه بازی های المپیک در توکیو مشغول به کار شد ، بافتنی از محبوبیت بیشتری برخوردار شد.”

او می گوید که با بانکداری سرمایه گذاری فاصله زیادی دارد ، اما بصیرت تجاری تا حد زیادی پیش می رود ، به ویژه در ایالات متحده که مردم از کارآفرینان بسیار حمایت می کنند.

مردم ایرلند نسبت به دستاوردهای خود بی پروا هستند و من راه فروش خود را از ایالات متحده انتخاب نکرده ام ، اما روندهایی در سراسر جهان در حال شکل گیری است. “

تولند می گوید لانگ آیلند صدا به دلیل مجاورت با نیویورک ، اما همچنین نزدیکی آن به رشته کوه های کاتسکیلز ، زندگی خانوادگی فوق العاده ای را ارائه می دهد و ماجراجویی در طول سال را از اسکی زمستانی تا پیاده روی در تابستان ارائه می دهد.

زمستان گذشته عالی بود ، زیرا اسکی ها باز بودند ، اما به دلیل کووید -19 خوب و خالی بودند. تنها دو ساعت طول می کشد تا از اینجا خارج شوید ، این آخرین چیزی است که وقتی فکر می کنید در نیویورک زندگی می کنید به آن فکر می کنید.

“من رابطه خوبی با مردم اینجا دارم. دیگ ذوب است. در اینجا احساس اجتماع بسیار خوبی وجود دارد. شهربازی محلی Playland با پس زمینه منهتن هرگز قدیمی نمی شود. مثل یک فیلم دهه 80 است.

“من همیشه شهر نیویورک هستم ، و من واقعاً وزوز آن را در حین قرنطینه فراموش کرده ام ، بنابراین خوشحال می شوم که دوباره زنده می شود.”

تولند ، مانند بسیاری از ایرلندی ها ، منتظر بازگشت به ایرلند پس از لغو ممنوعیت سفر جو بایدن توسط رئیس جمهور در ماه آینده است.

“دو سال است که در خانه هستم و نمی توانم منتظر دیدن خانواده و دوستان و به ویژه مادرم باشم. احساسی خواهد بود. “

کسب و کار امروز

از آخرین اخبار و تفسیرهای تجاری مطلع شویداینجا ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید