رحمتی: ساختن یک روند/تیم رو به رشد مانند ما زمان بر و خسته کننده است
سرمربی آلومینیوم اراک می گوید بازیکنانش از شرایط این تیم آگاه هستند و روند رو به رشد را در پیش می گیرند.

به گزارش ایسنا، مهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل مس کرمان اظهار کرد: فردا بازی بسیار مهمی را مقابل مس کرمان خواهیم داشت. آنها سازگار و قابل اجرا هستند. من هم دو سال مس بازی کردم و با آقای. حسین خانی موفق شدیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم. خوشحالم که آنها توانستند دوباره موفق شوند و به لیگ برتر صعود کنند. ما از شرایط فعلی آگاه هستیم و همانطور که می گوییم سعی کرده ایم همه شرایط را برای بازیکنان توضیح دهیم.

وی ادامه داد: بازی بعدی برای ما بسیار مهم است و سعی می کنیم تمام تلاش خود را انجام دهیم و به روند خود ادامه دهیم. امیدوارم با سربلندی میدان را ترک کنیم. تیم سازی زمان بر و طاقت فرسا است. سختی های زیادی در کار بود که از صفر شروع کردیم. بازیکنان جدید کم کم شرایط را می شناسند و همه می بینند که در حال صعود هستیم.

سرمربی آلومینیوم آرک اضافه کرد: بازیکنان ما تلاش می کنند آنچه تیم می خواهد را انجام دهند. در بازی آخر اگر داور یک ثانیه صبر می کرد می توانستیم با سه امتیاز از بازی برگردیم. با این حال بازیکنان ما متمرکز هستند و می دانیم چگونه در خانه بازی کنیم. هر چه جلوتر برویم بهتر خواهیم شد.

وی درباره غیبت تیمش گفت: محروم نشدیم اما مهران موسوی مصدوم است و او را برای بازی فردا نداریم.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


ممکن است آدرس را اشتباه تایپ کرده باشید. به طور خودکار به صفحه اول می روید…