رفتار صحیح عروس و داماد


اگر می خواهید در چشم مادرشوهرتان بدرخشید، توصیه می کنیم از برخی رفتارهای موثر برای بهبود روابط خود استفاده کنید.

سوء استفاده از عروس و مادرشوهر

اگر تازه ازدواج کرده اید اجازه ندهید بین خود و مادرشوهرت دعوا شود. در این مقاله از مجله دلتا آشکار کردن سوء استفاده از عروس و مادرشوهر میپردازم

سوء استفاده از عروس و مادرشوهر

برخی از زنان جوان و جوانان روس وقتی پا به خانه شوهر می گذارند، این را آغازی برای دعوای بین شوهر و خانواده عروس می دانند.

از دریچه بدبینی نگاه کنید

باور کنید داستان عروس و مادرشوهر خیلی وقت است که مطرح شده است. مادرشوهرهایی هم هستند که بیشتر از گل به زنشان نمی گویند. تفسیرهای منفی را خاموش کنید.

سوء استفاده از عروس و مادرشوهر

یک به دو

هیچکس مادرشوهرت را برای جواب دادن و جواب دادن با صدای بلند تعریف نمی کند حتی اگر مقصر باشد. اگر به طور تصادفی، حضور شما در این موضوع خاص، شما را بسیار هیجان زده کرده است، ممکن است دلایل دیگری نیز وجود داشته باشد، به قول قدیمی ها، دریغ نکنید.

زمزمه شوهر

هر شب از همسرتان شکایت نکنید و در مورد مادرش بدگویی نکنید. آن را نوعی ظلم تلقی نکنید. باعث افزایش محبوبیت شما نزد همسرتان نمی شود و در برخی موارد ممکن است برعکس این اتفاق بیفتد.

مادرشوهرت رو رها نکن

تا زمانی که چشمتان به جریان نرفته است صحبت از ناراحتی های مادرشوهر را شروع نکنید. به یاد داشته باشید که او مادر شوهر محبوب شماست که به خاطر او جان خود را از دست داده اید.

سوء استفاده از عروس و مادرشوهر

تقلید نکنید

اگر خواهر، پسر عمو یا فعلی شما این کارها را انجام می دهند و معتقدند که با این کارها به جواب خواهید رسید، با استانداردها و الگوهای دیگران کار نمی کنید، در عوض ما نباید هیچ پیشنهادی برای شما داشته باشیم. بنابراین اگر می خواهید کار درست را انجام دهید، می توانید موارد زیر را انجام دهید.

با مادرشوهرت صحبت کن

اگر جسارت دارید، رو در رو به صورت دوستانه با او صحبت کنید. او را به عنوان مادر خود در نظر بگیرید. از او بپرسید که آیا او دیگر در ارتباط نیست. اگر می خواهید رابطه عاطفی خوبی ایجاد کنید، در اینجا ۷ نشانه وجود دارد که عشق واقعی به مردان را ثابت می کند.

با مادرشوهرت صحبت کن

با همسرتان صحبت کنید

باز هم به اصل احترام بگذارید، مشکل را با همسرتان در میان بگذارید و از او بخواهید که به شما کمک کند. با این حال، او بیش از شما به روحیه، حساسیت ها و علایق مادرتان آگاه است. به آنچه او به شما می گوید توجه کنید و به طور خاص از او بخواهید در مورد حساسیت های مادرش به شما بگوید. مراقب باشید در این گفتگو اصلاً درباره مادرشوهرت غیبت نکنید.

سن او را ببینید

بالاخره هر کدام از شما به دو نسل متفاوت تعلق دارید. زبان شما ممکن است کمی متفاوت باشد، نوع نگاه شما به چیزها، و در برخی موارد ممکن است ارزش های شما متفاوت باشد. این تفاوت و همچنین علاقه او به پایبندی به ارزش ها و معیارهای خودش را که در طول زندگی اش رعایت کرده است را در نظر داشته باشید و حالا اگر به آن معیارها پایبند نباشید، برایش خیلی سخت است. .

سن او را ببینید

عینک خوش بینانه بگیرید

خوشبین باش. مادرشوهر شما دشمن شما نیست. اگر برخی از رفتارهای او را مثبت تفسیر کنید، آنقدر احساس منفی نخواهید داشت.

تشویقش کن

ویژگی های آن را شرح دهید. صفات خوب او را بیاورید. به او بفهمانید که قدردان خوبی های او هستید و به خوبی و مهربانی او واقف هستید. نیازهای خود را با او در میان بگذارید. اگر از او انتظار یا انتظاری دارید، صادقانه و با مهربانی به او بگویید. این خیلی منطقی تر از حرف زدن پشت سر اوست.

تشویقش کن

نکات مطالعه: عناصر چگونه بفهمیم کسی دروغ می گوید؟ خواندن

برنامه را دانلود کنید