رهبران به سختی فرار می کنند زیرا مری لو به آنها لباس خوب می دهدسه رهبر حزب بیانیه های خود را پس از بودجه به Dáil ارسال کردند و سپس قبل از حمله دریچه کردند. آنها می دانستند که چه اتفاقی در راه است: چکش زدن روی خانه ها ، سلامتی و هر چیز دیگری علاوه بر این. اما نمی توان آنها را بلافاصله مرعوب کرد زیرا این امر برای رهبر حزب اصلی اپوزیسیون دلسرد کننده بود.

بنابراین آنها روی صندلی های خود افتادند و تحمل کردند در حالی که مری لو مک دونالد نوارها را از آنها جدا کرد.

“حالا ما می دانیم که امپراتورها لباس ندارند” ، او بدون پیروزی فریاد می زند. “هر سه آنها.” نمی دانستیم کجا را نگاه کنیم. مایکل مارتین ، لئو وارادکار و ایمون رایان هیچ توجهی نکردند ، اکنون به خوبی از تن های قوی گروه سرنوشت ساز زن سین فین استفاده می کنند. اما همکاران حزب وی ، که به مناسبت این مراسم حضور داشتند ، تشویق شدند.

بیست نفر از آنها ، به اندازه ای که ترتیب مکان های محدود اجازه داده است ، قدرت خود را در حمایت از رهبر خود نشان می دهند. بر روی صفحه نمایش خوب به نظر می رسید ، به ویژه هنگامی که بر خلاف حضور دولت مشاهده شود.

امپراتوران برهنه فوق الذکر به همراه وزیر دارایی پاسال دونوهو و وزیر امور خارجه اروپا در اروپا توماس برن تنها نمایندگان ائتلاف بودند. ردیف مکان های خالی در اطراف آنها در تضاد کامل با نیمکت های خوب جمع شده در سطح زمین بود. در حقیقت ، هیچ فرصتی وجود نداشت که TD های دولتی دور اتاق بچرخند تا رهبر Sinn Fin را به مدت نیم ساعت از آنها بخواند. اما برای “نوری” مهم این مناسبت ، شاید دولت باید در چند پشتیبان برای مقابله با نمایش مخالف شکار می کرد.

کارگر آلن کلی تنها سیاستمدار دیگر بود که به خاطر این بود که او باید سخنرانی کند. او بلند شد ، صدای کف زدن های مشتاقانه و تکان خوردن پاها در گوشش پیچید ، که معمولاً خوش آمدیدترین و رضایت بخش ترین فوران برای یک رهبر حزب با تجربه بود. اما این بار نه.

فسخ

تشویق قلبی از طرف سین فین به دلیل نکوهش فوق العاده مری لو از دولت و بودجه وی انجام شد و پای متوقف کننده آن همان سربازان پیاده بود که با صدای پله ها در حال بالا رفتن به سمت در بودند.

از سوی دیگر ، مایکل ، لئو و پاسال نیز برای او ترمز کردند و پله ها را با سرعت ترک کردند. بیچاره آلن دیدن خروج ، منتظر صحبت کردن. “از اقامت شما متشکرم ، مردان. قدرش را بدانید! ”به دلیل عقب نشینی سریع تائوئیشچ و تانیست نامیده می شود.

در همین حال ، شان شرلوک ، TD کارگر برای Cork East ، روی صندلی پشت سر رهبر خود قرار گرفته بود تا تنها نباشد. وی خاطرنشان کرد که رهبر حزب سبزها هنوز حرکت نکرده است. او گفت: “آه ، بازی عادلانه برای ایمون ، حداقل ایمون می ماند.”

آلن پاسخ داد: “منصفانه در مورد ایمون ، من می خواستم او را تکمیل کنم.” بنابراین ایمون رایان ، با احساس مكلف به ماندن ، به سخنرانی كامل معاون كلی پایبند بود. او به دلیل نحوه خشک شدن جزئیات بودجه قبل از رویداد ، با یک لباس سخت پاداش دریافت کرد.

او در سخنرانی برای رهبر کارگر گفت: “این توهین به این مجلس است ، این توهین به مردم ایرلند است و باید متوقف شود.” “حالا ممکن است همه در آن حضور داشته باشند ، اما من فکر می کنم همه می دانند که باید متوقف شود.”

هنوز مشخص نیست که وزیر سابق محیط زیست به “همه” در دولت فعلی اشاره داشته است یا به “همه” کسانی که تا به حال در کابینه خدمت کرده اند و در تهیه بودجه مشارکت داشته اند.

مری لو ، که مدتها بود اوراق خود را جمع آوری می کرد و برای رفتن آماده می شد ، کوتاه آمد و گیج به نظر می رسید. آلن با این کار کجا می رفت؟ ما نمی توانیم “وضعیت مضحکی” را تحمل کنیم که در آن Ceann Comhairle به مردم می گوید اسناد را از اتاق خارج نکنید تا زمانی که محتواها به طور جامع پیدا شده و به صورت کامل در آمده است ، سخنرانی نشود.

“شوخی کنید! بنابراین باید متوقف شود.” همانطور که دوست نداشت ، سپس شروع به اشاره به یافته های تاریک تری در پشت صحنه کرد و از “آنچه برای زاپونگیت اتفاق افتاد” و درخواست های بعدی برای آزادی اطلاعات شامل پیام ها و موارد مشابه یاد کرد.

“شما چوبی برای غلبه بر خود ایجاد می کنید ، زیرا جایی در خط خطی ، شخصی به مردم پیام می داد تا این اطلاعات را به آنجا بیاورند و اگر این اطلاعات عمومی شود ، همه شما مشکلات بزرگی خواهید داشت. به به “

در رفتن

ایمون رایان بعد از اینکه به او گفت: “این غذا را به تائویشاچ و تانیست” برگردانید ، نمی خواست با کاترین مورفی ، رهبر حزب سوسیال دموکرات بی ادب به نظر برسد ، بنابراین زمانی که باید صحبت می کرد ، مدتی ماند – قبل از این در دومی خوب شود. برای فرار او

Taoiseach به Dáil گفت که کلاه های اجاره ای جدید در راه است. با توجه به اوضاع ، وزیر مسکن در نهایت تعداد بیشتری از رابی کین خواهد داشت

کاترین گفت: “در حقیقت ، این بودجه قطعه به قطعه بود” که به مسائل بزرگ پیش روی مردم ایرلند نمی پرداخت. او گفت که به خصوص تحت تأثیر خط سخنان پاسکال دونوهو قرار گرفته است:

او به وزیر امور خارجه برن ، که قلعه را در طرف دولت نگه داشت ، نگاه کرد. وی گفت: وزیر ملت را روشن می کند. “

شاید بهترین خط آن روز میک بری بود. “بنابراین Taoiseach صبح امروز به Dáil گفت که سقف های جدید اجاره در راه هستند. با توجه به شرایط فعلی ، وزیر مسکن تعداد بیشتری از رابی کین دریافت می کند.”

مردم قبل از سود-همبستگی TD از بودجه چندان متاثر نشدند ، “و مطمئناً با” مه “جمعی از مردم روبرو شدند”.

مایکل کالینز ، مستقل روستایی TD ، به همان اندازه تحت تأثیر قرار نگرفت ، که بودجه “ضد روستایی” دولت را به عنوان “سقوط کامل و مطلق برای مردم” محکوم کرد. آنچه قرار بود بریکت از کلمبیا و ذغال سنگ نارس از لتونی وارد کند ، دم سبز سگ دولت را تکان می داد.

کالینز در مصاحبه با Dáil گفت: “من یک شکاف بزرگ و حل نشده بین شهر و روستا ایجاد کردم.” “ما نمی توانیم دوبلین را به پشت حمل کنیم!”

تا زمانی که دولت حذف نشود ، هیچ “تعمیری” انجام نمی شود.

“هیچ کس خواهان انتخابات نیست ، اما. به به “

دیدگاهتان را بنویسید