روز جهانی قلب: آیا ویتامین C لیپوزومی به شما ضربان قلب سالم می دهد؟با شروع روز جهانی قلب در ۲۹ سپتامبر، ما ویتامین C چرب را به عنوان قهرمان قلب خود برجسته می کنیم و دو پیشگام سلامت را برجسته می کنیم که از طریق زندگی خود و به دنبال دانش تخصصی، از نقشی که این ویتامین فوق العاده باید در سلامت قلب ایفا کند، دفاع کردند. رگ های خونی.

شفای معجزه آسا

در سال ۲۰۰۲ تشخیص داده شد که لس ناچمن دچار ایست قلبی شده است و متخصصان قلب از او خواستند تا به امور خود سر و سامان دهد، زیرا بدون پیوند قلب (احتمال دور)، شانس زنده ماندن او بسیار اندک است. لی به جای پایان دادن به امور خود، یک ماموریت اکتشافی را آغاز می کند تا راهی برای درمان قلبش پیدا کند. سفر او او را به کالیفرنیا برد، جایی که تحت راهنمایی دو متخصص قلب مستقل، برای یک دوره درمانی جدید ثبت نام کرد که شامل تغییر در رژیم غذایی، ورزش و دوزهای بسیار بالای ویتامین C داخل وریدی، سه بار در هفته بود. نتایج معجزه آسا بود، اما فرآیندی که در آن انجام شد زمان‌بر، ناخوشایند، پرهزینه و ۸ ساعت رانندگی از خانه‌اش بود، بنابراین او به فکر راه‌های جایگزین برای دریافت دوزهای بالای ویتامین C افتاد.

نتایجی که باید به آنها افتخار کنیم

لس سعی کرد دوزهای بالایی از مکمل های خوراکی ویتامین C را به طور منظم مصرف کند، اما این باعث ناراحتی شدید معده او شد. سپس یک متخصص قلب مفهوم “تکنولوژی انکپسولاسیون لیپیدی” (LET) را که به عنوان یک سیستم تحویل کارآمد برای برخی داروها توسط صنعت داروسازی استفاده شده است را توضیح داد. فناوری لیپوزومی شامل کپسوله کردن دارو با یک لایه یا توپ فسفر است که می تواند به راحتی با غشاهای فسفولیپیدی طبیعی روی سلول های بدن ترکیب شود و جذب سریع و حمل و نقل در سراسر بدن را بسیار کارآمد کند. لیز که دهه‌ها در صنعت مکمل‌های ویتامین کار می‌کرد، به این فکر افتاد که آیا می‌توان از فناوری LET برای کپسوله کردن ویتامین C استفاده کرد و پس از دو سال کار با دانشمندان، دارندگان دکترا و تولیدکنندگان، یک محصول بسیار مؤثر برای ویتامین C چرب با استفاده از یک پتنت تولید شد. فرآیند پیشرفته Les Nachman معتقد است که در ایالات متحده، این نام تجاری به نام Lypo-spheric Vitamin C و در بریتانیا و اروپا، با تجربه شخصی، نتایج بالینی و بررسی های تحسین برانگیز، در انگلستان و اروپا، همان نام تجاری Altrient liposomal Vitamin C نامیده می شود. LivOn Labs) پیشگام ویتامین C موثرترین مکمل ویتامین C موجود امروز است.

ویتامین پاناسه

ویتامین‌های مختلف عملکردهای متفاوت، اغلب منحصربه‌فرد و تخصصی دارند، اما یک ویتامین وجود دارد که به نظر می‌رسد به بسیاری از عملکردهای بدن، واکنش‌های بیوشیمیایی و فرآیندهای فیزیولوژیکی کمک می‌کند که به عنوان نوشدارویی برجسته شده‌اند. دکتر توماس ای. لوی، استاد برجسته، نویسنده و متخصص قلب و عروق در کتاب خود یکی از متخصصان برجسته ویتامین C در جهان است. طب بدوی دکتر لوی توضیح می‌دهد که چگونه در زمان‌های اولیه بدن انسان می‌توانست ویتامین C خود را بسازد، با این حال، یک نقص ژنتیکی اکنون بدن انسان مدرن را از تولید ویتامین C باز می‌دارد و ما را به منابع غذایی وابسته می‌کند و مستعد کمبود ویتامین C می‌شود. به گفته دکتر لوی، سطوح پایین ویتامین C مانع از محافظت طبیعی ما در برابر بیماری های رو به وخامت مانند سرطان، بیماری های قلبی، زوال عقل و دیابت می شود که همه این موارد در حال گسترش هستند.

ویتامین C برای سلامت قلب و عروق

یکی از علل ریشه ای بیماری قلبی، آسیب به دیواره رگ های خونی است که در آن فرسایش های کوچک در امتداد دیواره سرخرگ ها، مویرگ ها و ونول ها رخ می دهد و این آسیب اغلب با فشار خون بالا تسریع می شود، مانند فشار ناشی از فشار سریع. جریان. رودخانه کرانه های خود را فرسایش می دهد. بدن با پوشاندن محل‌های آسیب با رسوبات چربی چسبنده پاسخ می‌دهد، که رگ‌های خونی را باریک می‌کند و فشار خون را بالاتر می‌برد که این مشکل را تشدید می‌کند. با گذشت زمان، کلسیم در این باندهای چسبنده رسوب می کند و باعث کلسیفیکاسیون یا سخت شدن دیواره رگ های خونی می شود که منجر به بیماری های قلبی عروقی می شود. ویتامین C به ترمیم دیواره های آسیب دیده رگ های خونی کمک می کند و نیاز به بانداژ چسب را کاهش می دهد، دیواره رگ های خونی را تقویت می کند و به حفظ خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری آنها کمک می کند. این ویتامین نقش مهمی در سلامت قلب و عروق و قلب دارد و مصرف روزانه مکمل لیپوزومال آلترینت C به بدن کمک می کند تا سطوح سالم این ویتامین شفابخش را حفظ کند.

سوزی پری دبسغذاساز.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

رژیم لاغری سریع