رونمایی از جلد دوم کتاب سپیدار در زنجان
ایسنا/زنجان کارشناس آثار ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: ارائه آرشیو کامل آثار تولید شده در جلسات انجمن به اعضای نوجوان هدف مستندسازی آثار آنهاست. پرورش فکری اعضای کانون.کودکان و نوجوانان استان زنجان.

فاطمه سلیمانی شب گذشته (۲۸ مرداد) در ویژه برنامه افق سپیدار گفت: ویژه برنامه افق سپیدار یکی از برنامه های کتاب در سال جاری است.

وی با اشاره به عملکرد خوب مربیان فعال انجمن، جدیت اعضای شرکت کننده و تلاش مستمر و مستمر این مجموعه، افزود: مستندسازی آثار تولید شده از ملزومات کار است که موجب دلگرمی و الهام بخشی به کار است. جوانی. می کند شاعر و نویسنده

این مسئول بیان کرد: هدف از مستندسازی فعالیت اعضای انجمن، ارائه آرشیو کاملی از آثار تولید شده در روند جلسات انجمن، برای ترویج و تشویق شاعران و نویسندگان جوان به همنوعان جوان است. آموزش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان.

رئیس انجمن شاعران و نویسندگان جوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان ادامه داد: جلد اول آثار اعضای کانون تابستان ۱۳۹۶ و جلد دوم آن منتشر شد. از مجموعه منتشر شد. مجموعه‌ای از آثار نویسندگان و شاعران جوان قانون به مناسبت آخرین سال حضور وی در کانون شاعران و نویسندگان کشور، اوایل امسال با عنوان سیپادار منتشر شد.

به گزارش ایسنا، ویژه برنامه افق سیپایدر تجلیل از اعضای برگزیده و فعال کانون شاعران و نویسندگان جوان کانون پرورش فکری استان زنجان با حضور حسین تولایی کارشناس کارگاه های ادبی برگزار شد. و روسای انجمن های ادبی سراسر کشور که این موفقیت را به عهده داشتند از زحمات گروه قدرتمندی که در واحد آفرینش ادبی کشور گرد هم آمده بودند قدردانی کردند و اعضای جامعه را برای مشارکت مستمر در آثار ادبی تشویق کردند. فعالیت ها، کارگاه ها و گردهمایی ها.

لازم به ذکر است جلد دوم کتاب سپیدار نوشته فاطمه سلیمانی است. کارشناسان آثار ادبی و مریم بیاتبار; تالیف و انتشار در ۳۰۰ نسخه با یک صفحه و طرح جلد توسط فرانک مونفرد معلم ادب استان.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


لیبل به معنای اطلاعاتی است که روی محصولات چاپ می شود و برای شناسایی محصول استفاده می شود…