رویدادهای دویدن مجازی ، پیاده روی و غلت زدن ، راهی عالی برای فعال و متصل بودن!


یک زن می دوید و از ردیاب تناسب اندام استفاده می کند

سال 2020 برای همه ما یک چالش بود. مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل به دلیل همه گیری COVID-19 مجازی شدند. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های سلامتی شرکت ها ، برنامه های تناسب اندام مبتنی بر جامعه و مراکز تناسب اندام پزشکی در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا درهای خود را بسته اند. اما افرادی که به تناسب اندام اختصاص داده اند راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه های ورزشی خود یافته اند. اکنون که تعطیلات زمستانی در راه است ، بیایید خلاق باشیم تا با هم فعال باشیم! به چالش کشیدن دوستان و خانواده برای شرکت در رویدادهای تناسب اندام مجازی ، راهی عالی برای حفظ فرم و تشویق روحیه رقابت قوی است!

بیل تورن پیراهن مسابقه جاده Peachtree 2020 را داردهر سال از سال 1970 ، یک نشست کوچک از 60،000 دونده + ( + به این دلیل است که ثبت نام محدود است ، اما همیشه دوندگان بدون شماره وجود داشته است) در آتلانتا در 4 جولای برگزار شد.ث برای مسابقه 10K و دوچرخه سواری با نام Peachtree Road Race. هیچ مکان گرمتر و مرطوب تری در آتلانتا در روز استقلال در سیاره زمین وجود ندارد ، اما ما به هر حال آنجا جمع شدیم و آماده بودیم تا بهترین کار را انجام دهیم (یا فقط برای تفریح ​​خود بدویم). دویدیم ، راه می رفتیم و شانه به شانه می دویدیم ، داغ ، عرق کرده بودیم و اکثر ما نفس عمیقی می کشیدیم. دقیقاً محیط مناسب برای گسترش ویروس کرونر! امسال باشگاه پیست آتلانتا ، به حکمت خود (و احتمالاً به این دلیل که آنها می خواستند تمام پیراهن های مسابقه 2020 را اهدا کنند) ، یک رویداد کاملاً مجازی ایجاد کرد که امکان شرکت از سراسر جهان را فراهم می کند.

مسابقه جاده Peachtree لغو شد؟ هرگز! امسال فقط متفاوت است

مسابقات مجازی یا تناسب اندام چگونه کار می کند؟ اگر در یک مسابقه یا رویداد مجازی سازماندهی شده هستید ، هزینه ورودی بپردازید ، از برنامه یا ردیاب تناسب اندام استفاده کنید تا فاصله و زمان خود را ببینید و نتایج خود را به سازمان دهندگان ارسال کنید. خیلی آسان! اغلب هزینه ورودی اغلب شامل یک تی شرت تمام کننده ، یک شماره مسابقه و یک “سوگ” دیگر است. بسیاری از این رویدادها نیز به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت هزینه برای یک مسابقه مجازی ممکن است به نفع بودجه یا منافع شما نباشد. مسابقه مجازی با خانواده و دوستان چطور؟ سازماندهی آنها دشوار نیست و سرگرم کننده هستند. استفاده از ویژگی “Facetime” آیفون در حین دویدن راهی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و مشارکت تمام اعضای خانواده است. اگر شما مانند خانواده های ما هستید ، همه ما در محل هستیم ، از جمله چندین ایالت و صدها مایل دورتر. ماندن در ارتباط و ارائه پشتیبانی واقعاً کمک می کند. ما همچنین دارای طیف گسترده ای از سنین و سطح آمادگی جسمانی هستیم ، بنابراین برای رقابت بیشتر ما ، 10K کامل (یا مسافت مشابه) سرگرم کننده است یا برای تناسب اندام کمتر و کودکان کوچکتر می توانند پیاده روی از راه دور تعیین شده را اجرا کنند. در صورتی که زمان و مکان قابل تنظیم نباشد ، اما شما همچنان رقابتی هستید ، فردی از ردیاب های تناسب اندام کار می کند. زمان (یا فاصله یا هر چیزی را که می خواهید اندازه گیری کنید) حفظ کنید و بعداً مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل از حق فخر فروشی خانواده تا مسابقات بعدی برخوردار است).

برای رویدادهای سلامت مجازی کمک می خواهید؟ منابع زیر را بررسی کنید:

این فصل تعطیلات زمانی را برای خانواده ، دوستان و تناسب اندام فراهم می کند ، حتی اگر فقط در بیرون بازی کنید ، با سگ قدم بزنید یا یک رویداد تناسب اندام مجازی. برای کسانی از شما که در مسابقه مجازی Peachtree Road یا هر رویداد سلامت مجازی دیگر شرکت می کنید ، آنجا موفق باشید!

نویسندگان: والتر تامپسون ، Ph.D. ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و Jammie Hopkins ، DrPH ، دانشکده پزشکی Morehouse

دیدگاهتان را بنویسید