رژیم لاغری سریع – زندگی ایده آل | لیپوماتیک | کویتیشن


این موضوع هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن مطرح می شود و هرگز به دنبال قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید نروید. اگر بتوانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا از وعده های غذایی نامنظم استفاده کنید. اگر فکر می کنید خوردن یک یا دو وعده در روز و خوردن یک وعده غذایی سنگین به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید هدف واقع بینانه ای برای کاهش وزن داشته باشید و برای رسیدن به آن هدف تلاش کنید. هرگز فراموش نکنید که فقط می توانید با یک مقدار مشخص ورزش و یک برنامه غذایی متعادل و سالم به بدن خود فشار وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی موجود از منابع مختلف است ، زیرا سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. این قرص لاغری را بدون مکمل به شما ارائه می دهد. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه ای تحت عنوان رژیم جنرال موتورز یا GM Diet را آغاز کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم کاهش وزن به بهبود سلامت کارکنان در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی توسط همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم می توانند تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

بسیاری از شما ممکن است به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزش های مختلفی را تجربه کرده باشید ، از یوگا گرفته تا دویدن تا بدنسازی ، اما نتوانستید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شماست ، برنامه رژیم غذایی GM ممکن است پاسخگوی مشکل شما باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر برای شروع برنامه غذایی GM آماده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. با این حال ، اگر ذهن آرام و کنترل شده ای دارید ، می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق باشید و در اسرع وقت وزن خود را کاهش دهید. این برنامه رژیم غذایی به مدت یک هفته است و شما فقط می توانید از غذاهای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که هرگز نباید گرسنه بمانید. روزه گرفتن اثر معکوس دارد و در پایان برنامه وزن به جای کاهش وزن افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را برای اطمینان از سیری شما توصیه می کند. بسیاری از افرادی که از این رژیم پیروی می کنند شگفت زده می شوند که رژیم غذایی که نمی خواهد آنها از گرسنگی بمیرند توانسته است به طور موثری وزن خود را کاهش دهد. اما نگران نباشید ، فقط به دستورات این برنامه رژیم غذایی گوش دهید و آن را با دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرمی
اولین روز رژیم غذایی: میوه های تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید قدم به دنیایی بگذارید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. به جز موز می توانید هر مقدار میوه که می خواهید بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و طالبی عالی هستند. همچنین باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به غذاهای دیگر ، از جمله سبزیجات خام یا پخته ، دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، کافی است در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. وقتی گرسنه هستید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات ، چه خام و چه پخته مصرف کنید. البته به یاد داشته باشید که هرگز نباید به هیچ وجه از روغن برای پخت سبزیجات استفاده کنید. به یاد داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است در ابتدای روز آن را بجوشانید یا بخارپز کنید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید عبارتند از لوبیا پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و موارد مشابه. البته امروز سیستم گوارشی شما کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و ممکن است بیشتر به توالت بروید. به یاد داشته باشید که در روز دوم روزانه 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

سومین روز رژیم کاهش وزن: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
برنامه رژیم غذایی GM 3 به شما امکان می دهد در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح یک رژیم میوه ای ، عصرانه رژیم سبزیجات و برعکس انجام دهید. ترکیب آنها با شماست. به یاد داشته باشید که 8 تا 12 لیوان آب مصرف کنید.

روز چهارم رژیم کاهش وزن: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. می توانید 8 تا 12 موز و 3 لیوان شیر در طول روز بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را تقسیم کنید تا دائماً احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، صبح یک موز و یک لیوان شیر ، بعد از ظهر یک لیوان شیر و چند عدد موز ، عصرها 3 عدد موز و یک لیوان شیر و شب دیگر باقیمانده موز بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم کاهش وزن: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود برپا کنید. این روز می توانید یک لیوان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز میل کنید. بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید ، زیرا بدن شما می تواند سطح بالایی از اسید اوره تولید کند.

روز ششم رژیم لاغری: یک لیوان برنج
این روز می توانید یک لیوان برنج برای ناهار میل کنید و بقیه روز را مانند یک روز سبزیجات بگذرانید. مطمئن شوید که این روز 8 تا 12 لیوان آب می نوشید. مطمئناً در این حالت احساس سبکی خواهید کرد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت خواهد شد.

هفتمین روز رژیم کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز می توانید یک لیوان برنج و هر مقدار آب سبزیجات و میوه بخورید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

شما قطعاً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ اقدامی جز رعایت برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نداده اید. این برنامه تغذیه مزایای دیگری نیز برای شما خواهد داشت. خواهید دید که پوست شما بسیار تمیزتر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای هرکسی که گرسنگی خود را از دست می دهد ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از انجام هرگونه رژیم غذایی برای کاهش وزن ، با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامتی و سلامتی روی مقالات زیر کلیک کنید:

آخرین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بزرگ کردن لب با تزریق ژل به لب

برجسته سازی گونه با تزریق چربی به گونه ها

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد ماهیچه با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید