[ رژیم کانادایی ] که اصلا کانادایی هم نیست را بهتر بشناسیم


طبق معمول به غذا آمدم و منتظر ماندم تا غذا آورده شود و مورد حمله قرار گیرد. من یک کاسه ماست و یک بطری آب سیب هویج را جلوی آن دیدم. نشست و به آنها نگاه کرد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر اجازه بود تا افطار کند. اما در واقعیت ، او انتظار داشت که ناهار رازیانه چرب و خاله فلفلش با برنج سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهد آب سیب هویج خود را با رازیانه بخورد؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد با خودم گفتم چه اشکالی دارد؟ …

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. وقتی بشقابم را با برنج پر کردم و در رازیانه فرو کردم ، دیدم او آب سیب و هویج را در دو لیوان ریخت و آن را روی زمین گذاشت. دو لیوان می خورد و می گذارد.

نمی توانستم تحمل کنم. از او پرسیدم چرا وقتی غذا می خورد غذا نمی خورد.

او گفت: “من نمی توانم ،” صدایش مثل این بود که از ته چاه می آید. در چهارمین روز رژیم غذایی من فقط باید آب میوه و ماست بخورم.

من که روغن گردو به دهنم زدم “نهااااااار؟” من پرسیدم. بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه ، یک حبه قند و یک بشقاب نان تست.

کم کم داشتم نگرانش می شدم. گفتم خوب حالا؟

او گفت بله.

من گفتم واضح است که چهره او ، که بر اساس رنگ سال در سر من تنظیم شده بود ، زیباتر از رنگ زرد بود.

به طور خلاصه ، من فهمیدم که پسر عموی ما توسط رژیم کانادا اسیر شده است. جالب اینجاست که او می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را قبول ندارند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید تا عید وزن کم کنم. ضرب المثل “من را زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

هیچ کس نمی تواند به او بگوید ای شوهر چاق من 30 سال با این همه اندازه و چربی کار کردی و اکنون 15 روز است که رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم 15 روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند هر چه زودتر وزن کم کنند ، این رژیم طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم روزانه را دیدم ، حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا خوردم احساس ضعف کردم. آنها برنامه را بسیار سفت و سخت و بی رحمانه نوشتند. ویل واقعاً می خواهد شما به او پایبند باشید.

صبحانه فقط یک فنجان قهوه یا چای با شکر است. یک روز به او خدمت می کنند و یک بشقاب نان تست به او اضافه می شود. من شخصا با یک بسته کامل احساس سیری نمی کنم.

برای ناهار ، نصف سینه مرغ را با کاهو و آب لیمو جوشانده یا کباب می کنند. بیشتر شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند برگ سوسیس بخورید.

برای شام ، 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز یا فقط سس کرفس و کلم سبز و آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شود ، محکوم خواهید شد که شب بعد سالاد کرفس بخورید. انگار می خواهد یک خواب راحت به شما بدهد. فقط با آب لیمو اصرار کنید. به این فشار می گویند.

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان دستورات کانادا را پذیرفت و مجبور کرد رژیم ثبات را به مدت 12 روز و به قول آنها 3 روز داشته باشد.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که تعداد آنها بسیار بیشتر است. که برای من منطقی است.

قوانین دیکتاتوری کانادا (مراقب رفتار خود باشید)

در این رژیم قوانینی وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر به طور تصادفی شیطان را فراموش کرده اید یا فراموش کرده اید که رژیم دارید ، یک آب نبات شکلاتی خوردید که در رژیم غذایی شما نبود ، از رژیم کانادا بیرون رانده شده و به دلیل تصور اشتباه خود اخراج شده اید ، دو ماه فرصت دارید تا وارد کشور شوید. شما هیچ سرزمینی ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی به ذهن من رسید).

T aperitif ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات را ممنوع کنید.

عمداً یا ناخواسته در مصرف روزانه غذا تداخل نکنید.

یک قاعده خوب این است که اجازه دهید تا هر مقدار که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که در نوشیدن آب تنبل هستند. نه ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و بیماری های دیگر مجاز به رژیم کانادایی نیستند. (حوصله سر بر)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی که در آبهای اقیانوس اطلس شنا می کنند

داشتن رژیم غذایی منظم و صحیح بسیار خوب است و این رژیم این مشکل را دارد (البته بسیار سختگیرانه است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما به شما می گوید که چه چیزهایی را باید بسیار مرتب و دقیق بخورید. با این حال ، محتوای این مواد مغذی اصلاً اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به یک پرس غذای مناسب می رود.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. از دو منبع اصلی انرژی بدن غفلت می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. از میوه ها خبری نیست البته به جز در روز چهارم در وسط فسیل ، سیب هویج.
  • صبح ، این وعده مهم و پادشاه وعده ها در این رژیم به راحتی نادیده گرفته می شود. آیا قولی که متابولیسم بدن را آغاز می کند با یک حبه قند و یک فنجان قهوه محقق می شود ؟!
  • این رژیم بیشتر ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که به جز ریزش مو هیچ تاثیری ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود کچل می شوید.
  • چند سال دارید؟ این نیاز کالری روزانه شما را در نظر نمی گیرد. رژیم سختگیرانه ای توسط مردم نوشته شد. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ اکنون چند کیلو و می خواهند به چند کیلو برسند؟ برای همه نسخه بنویسید.

حداکثر میزان کالری که این رژیم به بدن می دهد 600 تا 800 کالری است. بسته به سن و وضعیت جسمانی افراد ، نیاز به کالری بسیار بیشتر از این است. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، خیلی سریع از دست خواهید داد.

  • و نکته منفی دیگر تفاوت کالری این رژیم با وعده های روزانه آن است. یک روز غذای پرکالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات باعث ایجاد شوک بد در بدن می شود.
  • یکی از آثار بد این رژیم غذایی در طول روز شدت گرسنگی است که به طرز عجیبی بر روحیه ، تمرکز و بهره وری تأثیر می گذارد. پسر عموی بسیار پرشور و پر جنب و جوش من به یک عروسک زرد تبدیل شد که به نظر می رسد او به طور تصادفی آن را در لباس های رنگارنگ در ماشین لباسشویی پرتاب کرد. ضعیف ، زرد و چروکیده. اعصاب بسته را نمی توان به مدت 3 دقیقه با عسل خورد.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن شاهد کاهش وزن است ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و ماهیچه های ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضله بر نمی گردد. زیرا چربی ها مشتاقانه شما را در آغوش می گیرند. مخصوصاً چربی سرسخت دور شکم.
  • کاهش سریع وزن به دلیل کاهش شدید آب بین بافتی بدن است. این به خودی خود مجموعه ای از دسته های دیگر سردرد ، سرگیجه و کدورت را در پی داشت و بنابراین عوارض جانبی روی آب داشت.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که دردناک فعالیت های روزانه خود را انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هر کجا که به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. آیا کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کرده اند ، من مطمئن هستم که والدین آنها کانادایی نیستند ، با خود فکر نمی کردند که کاهش وزن غیر اصولی که در 15 روز اتفاق افتاده است ، در همان 15 روز باز می گردد ؟!

بیایید حرف آخر را بزنیم:

اگرچه در مورد تلفات و تلفات این رژیم صحبت های زیادی شد ، اما بسیاری معتقد بودند که این رژیم اجرا می شود و موفق خواهد بود. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند و این دلیل محکمی برای اثبات خوب این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمی خاصی داشته باشند که بتواند این 15 روز را تحمل کند و فقط به این 15 روز محدود شده و سپس رژیم غذایی معمول خود را از سر بگیرند.

اما در اصل ، افراد این رژیم زمان زیادی را صرف مواجهه با آسیب های آن نمی کنند. سپس خوب است که بر دانش ضعیف کودکان تکیه کرده و روشها و روشهایی را که علم تأیید می کند ، دنبال کنید. متخصصانی که سالها کار کرده و چراغها را روشن کرده اند تا روزی بتوانند به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، اطمینان داشته باشید که آنها با توجه به شرایط جسمانی شما نکات لازم برای کاهش یا حتی افزایش وزن را به شما ارائه می دهند.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات بیشتری خواهد داشت. و برای کاهش وزن اصولی ، عصبانی کردن مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما دیگر راه حل نیست. در حالی که رژیم غذایی سالم و منطقی را با تنقلات خوب به بدن خود ارائه می دهید ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید خیال شما را راحت کنم: رژیم بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا آماده هستید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا این را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحال می شوم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید