رکورد های هک شده صدها باغبان را در نیوجرسی نشان می دهد


بر اساس تجزیه و تحلیل WNYC / Gothamist از آنچه در ظاهر به نظر می رسد ، در دهه گذشته ، ده ها افسر نیروی انتظامی فعلی و سابق ، پرسنل نظامی و مقامات دولتی در نیوجرسی به شبه نظامیان راست افراطی و ضددولتی به نام سوگند پیوستند. لیست های عضویت است که توسط یک هکر ناشناس به دست آمده است.

در پاسخ ، دادستانی کل ایالت گفت که نگران نتایج این تحقیقات است و “در مورد اصلاحات لازم برای از بین بردن افراط گرایی در میان نیروهای انتظامی” ارزیابی خواهد کرد. این فشار پس از آن صورت می گیرد که WNYC / Gothamist ماه گذشته گزارش داد که همان اطلاعات هک شده ، که شامل اسامی و سایر اطلاعات شخصی اعضای ادعا شده است ، نشان می دهد که برخی از مقامات NYPD نیز به گروه پیوسته اند. بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک دستور تحقیقات در مورد این انجمن ها را صادر کرده است.

اعضای نگهبانان سوگند مورد توجه دادستان های فدرال قرار گرفته اند که در مورد حمله به کنگره ایالات متحده در 6 ژانویه تحقیق می کنند. ویدئویی از این غوغا نشان می دهد که گروهی از افراد با نشان های «سوگند نگهبانان» ، هنگام استحکام پله های کاپیتول در یک سازه نظامی استتار پوشیده بودند. هجده نفر از اعضای این گروه متهم به توطئه شده اند و دست کم پنج نفر به اتهامات ناشی از این رویداد اعتراف کرده اند.

در حال حاضر ، نیوجرسی هیچ قانون ایالتی ندارد که نیروی انتظامی یا سایر مقامات دولتی را از تعامل با نگهبانان سوگند یا سایر سازمان های مشابه مانند Proud Boys یا Three Percenters ، گروه هایی که دارای روابط برتر هستند ، منع کند. به به

با این حال ، دفتر دادستانی کل ایالت گفت که ادارات پلیس و سایر آژانس های محلی این اختیار را دارند که قوانینی را برای اطمینان از عدم تعارض انجمن ها و رفتارهای شخصی کارکنان با وظایف خود در برابر عموم وضع کنند ، مشروط بر اینکه این قوانین نقض بی رویه مقامات را نداشته باشند. حقوق متمم اول. دفتر گفت که در تلاش است تا تعیین کند که برای جلوگیری از نفوذ گروه های افراطی به سازمان های اجرای قانون در ایالت ، چه تغییراتی لازم است.

استیون بارنز ، سخنگوی نیو می گوید: “برای ایجاد و حفظ اعتماد سرویس دهی به جوامع – به ویژه جوامع آسیب پذیر که در گذشته مورد هدف گروه های نفرت قرار گرفته بودند” ضروری است که نیروهای انتظامی ما عاری از تعصب و نفرت باشند. اندرو بروک ، دادستان کل جرسی

به گفته محققانی که گروه های نفرت را زیر نظر دارند ، استوارت رودز ، بنیانگذار سوگند نگهبانان ، مدتهاست به دنبال جذب اعضای فعلی و سابق ارتش و نیروهای انتظامی در صفوف خود به عنوان بخشی از استراتژی بلند مدت برای به چالش کشیدن اقتدار دولت فدرال است. این شبه نظامیان ادعا کردند که بیش از 30 هزار عضو هزینه پرداخت می کنند و توسط مرکز حقوق فقر جنوبی و اتحادیه مبارزه با افترا به عنوان گروه افراطی شناخته شد.

داده های عضویت هک شده Oath Keepers ، که در اختیار روزنامه نگاری غیر انتفاعی به نام Distributed Denial of Secrets (DDoS) قرار گرفته و به صورت آنلاین ارسال شده است ، توسط رسانه های سراسر کشور برای شناسایی اعضای ادعا شده گروه شبه نظامی مورد استفاده قرار گرفته است ، هرچند گزارشات میزان دخالت فرد را نشان نمی دهد.

سوابق نشان می دهد که اعضا تشویق شده اند تا مهارت ها و تجربیاتی را که می تواند برای شبه نظامیان مفید باشد ، ذکر کنند. در میان بیش از 500 نفر که آدرس آنها در نیوجرسی ذکر شده است ، بسیاری از مهارتهای آموخته شده از سالهای خدمت در اجرای قانون ، ارتش ایالات متحده و موقعیت های دیگر بخش عمومی را شرح داده اند.

یکی از نوشته ها می نویسد: “من مایلم با دانش خود در زمینه کامپیوتر و شبکه به بهترین نحو به مردم کمک کنم.”

یکی دیگر می گوید: “من آموزش نیروی واکنش امنیتی (نیروی دریایی SWAT) دارم.”

بررسی سوابق WNYC / Gothamist همچنین چندین افسر فعلی و قبلی اصلاحات ، آتش نشانان ، EMT ها و سایر کارکنان عمومی در سراسر گاردن ایالت را مشخص کرد.

در پاسخ به یافته ها ، الکساندرا آلتمن ، سخنگوی فرماندار نیوجرسی فیل مورفی ، خاطرنشان کرد که گروه های افراطی مانند حافظان سوگند “ساختار دموکراسی ما را به خطر می اندازند. ”

آلتمن گفت: “فرماندار مورفی نسبت به کسانی که داوطلبانه در اقدامات تروریستی داخلی شرکت می کنند ، تحمل صفر دارد و کسانی که این کار را انجام دهند تا حد وسیع قانون پاسخگو خواهند بود.”

بیش از یک دهه است که افسران مجری قانون فدرال نگران نفوذ احتمالی سازمان های پلیس از سوی گروه های راست افراطی هستند ، زیرا می ترسند تحقیقات فعال و توانایی افسران که برای انجام وظایف دموکراتیک انتخاب شده اند را تضعیف کنند.

سناتور نیوجرسی ، کوری بوکر ، اظهار نگرانی کرد که اسامی مقامات و اطلاعات شخصی در داده های عضویت وجود دارد.

بوکر در ایمیلی گفت: “سوگندنامه داران یک شبه نظامی ضد دولتی هستند که ماموریت آنها سرپیچی از دستورات مخالف است – که با سوگند واقعی پلیس برای حفظ و خدمت و اجرای صحیح قانون در تضاد کامل است”. “این نگران کننده است که ممکن است افرادی باشند که در حال حاضر افسران پلیس هستند ، به ویژه با توجه به دیدگاه های گروه گرایی و دخالت در شورش 6 ژانویه ، و من می دانم که افسران پلیس وجود دارند. نیروی انتظامی برای به اشتراک گذاشتن نگرانی های من.”

صدها نگهبان سوگند در سراسر نیوجرسی

نام نگهبان سوگند اشاره به سوگندی است که اعضای ارتش برای دفاع از قانون اساسی انجام داده اند. از زمان تأسیس این گروه در سال 2009 ، این گروه تفسیر راست افراطی از آن سوگند را تشویق کرده و دولت فدرال را به عنوان نیرویی استبدادی که باید سرکوب شود ، در نظر گرفته است.

سام جکسون ، استاد دانشگاه آلبانی که کتابی درباره داوران نگاشته است ، گفت که این گروه به طور خاص پرسنل پلیس و ارتش را هدف قرار می دهد زیرا آنها در پیاده سازی اقدامات خلاف ایدئولوژی مبارزاتی و آزادیخواهانه آن ، مانند اقدامات کنترل سلاح گرم ، در خط مقدم هستند. یا محدودیت های اضطراری Covid-19 ، و بنابراین ممکن است اجرای آنها را مختل کند.

جکسون گفت: “اگر بتوانید از قبل با این جمعیت تماس بگیرید و آنها را متقاعد کنید که چنین اقدامی خلاف قانون اساسی است و آمریکایی نیست ، شاید بتوانید در وهله اول مردم را از اجرای این دستورات بازدارید.”

WNYC / Gothamist برای تأیید هویت افرادی که با نگهبانان سوگند ثبت نام کرده اند ، به صدها نام ، آدرس ایمیل و آدرس خانه در لیست هک شده در برابر مواردی که در مقاله های نگهبانان سوگند یافت شده است اشاره کرد. اخبار ، رسانه های اجتماعی و عمومی پایگاه های داده ایالتی و کارکنان دولت فدرال ، حقوق و اطلاعات بازنشستگی. نتایج نشان می دهد که این گروه شبه نظامی در طی چندین سال تعداد قابل توجهی از نیروهای فعلی و سابق نیروی انتظامی و نظامی در نیوجرسی را به خدمت گرفته است.

حدود 20 نفر در پرونده ها با نام ، کد تلفن و آدرس کلانتری ها و افسران اصلاحی که در دو سال گذشته در لیست فعال بودند مطابقت داشتند. اینها شامل افسران دو شهر بزرگ و متنوع این ایالت ، جرسی سیتی و پترسون ، به همراه طیف وسیعی از جوامع روستایی و حومه ای بود.

WNYC / Gothamist سعی کرده است با تمام افسران فعال و سابق اجرای قانون که می توانند در داده های عضویت شناسایی شوند ، تماس بگیرد. بسیاری از آنها به تماس های تلفنی ، پیام ها و ایمیل هایی که نظر می خواهند پاسخ نمی دهند. تعداد معدودی که گفتند گفتند که دیگر با گروه فعالیت نمی کنند و یا هرگز فعالیت نمی کنند.

تحقیقات همچنین 15 نفر دیگر را شناسایی کرد که اظهار داشتند دارای سابقه نظامی هستند یا می توان آنها را شناسایی کرد. سه نفر دیگر در پایگاه حقوق و دستمزد کارکنان دولت فدرال از سال 2020 قرار دارند ، از جمله یک نفر که در وزارت امنیت داخلی فهرست شده است.

17 عضو دیگر یا خود را به عنوان نام آتش نشانان فعلی و سابق ، تکنسین های فوریت های پزشکی و سایر نیروهای اولیه در نیوجرسی مقایسه کردند.

مایک ژرمن ، مامور سابق FBI که در مورد افراط گرایان راست افراطی تحقیق می کرد ، هشدار داد که حضور نگهبانان سوگند در ردیف نیروهای اورژانس می تواند اعتماد عمومی به این سازمان ها را تضعیف کند.

او گفت: “عموم مردم به آنها بستگی دارد که به جامعه بیایند و کار خود را به طور منصفانه و برابر برای هر قربانی احتمالی انجام دهند.” بنابراین ، اگر آنها تعصبات را وارد کرده یا قانون اساسی را به گونه ای تفسیر کنند که نادرست بخشی از جامعه را حذف کند ، این مشکل ساز است. “

یک افسر اصلاحات ، که در حال حاضر در کلانتری پاسایک کار می کند ، در پرونده های گروه ذکر شده است که هزینه عضویت سالانه خود را در سال 2014 پرداخت کرده است. بر اساس تحقیقات برنامه رادیویی عمومی در سال 2019 ، همان مقام عضو هفت گروه افراطی و ضد مسلمان در فیس بوک بود. فاش کردنبه به گفته NJ.com ، این افسر همچنین بخشی از یک صفحه سمت راست به نام “جنگ های صلیبی علیه انحطاط” بود. وی به درخواست نظرات از طریق تلفن ، ایمیل و پیام های متنی پاسخ نداد.

یکی دیگر از مأموران اجرای قانون در نیوجرسی که در سیاهههای مربوط ظاهر شد ، کریگ یاکوزی بود ، کارآگاهی که در حال حاضر در دادستانی شهرستان هادسون در جرسی سیتی خدمت می کند. در یک تماس تلفنی کوتاه ، این مقام تأیید کرد که اطلاعات خود را در قالب یک سوگند نامه آنلاین وارد کرده است ، اما ادعا کرد که این کار را فقط سالها پیش برای “اشتراک ایمیل” برای دریافت “رویدادهای جاری و دیدگاه های مختلف” انجام داده است. رسانه های اصلی “و اینکه او” هرگز با کسی ملاقات نکرده یا با هیچکس صحبت نکرده است “توسط این سازمان.

جنیفر موریل ، سخنگوی دادستانی شهرستان هادسون ، گفت که آژانس وی در حال بررسی روابط این افسر با نگهبانان سوگند است و از دفتر دادستانی کل درخواست راهنمایی می کند. او گفت که هرگونه اطلاعاتی در اختیار FBI قرار می گیرد.

موریل در ایمیلی گفت: “نگرانی های آشکاری در مورد هر یک از اعضای نیروی انتظامی در چنین گروهی وجود دارد.”

“چالشی برای دموکراسی ما”

گوربیر گروال ، دادستان وقت نیوجرسی در شهادت خود در کنگره در اوایل سال جاری هشدار داد که شبه نظامیان افراطی تهدیدی برای ایالت هستند.

گروال در جلسه کمیته فرعی در مورد برتری خشونت آمیز سفیدپوست که طی آن به افشاگری سال 2013 مبنی بر اینکه اعضای سه درصد در اداره پلیس شهر جرسی مشغول به کار بودند ، گفت: “سازمان های اجرای قانون نیوجرسی خطر نفوذ افراط گرایی شبه نظامیان را در صفوف آنها تشخیص داده اند.”

اما مشخص نیست که مقامات محلی برای مقابله با چنین خطرات تا کجا پیش خواهند رفت. نه دفتر شهرداری شهر جرسی ، دفتر شهردار پترسون و یا کلانتری شهرستان پاسایک به س questionsالاتی در مورد اینکه آیا وابستگی ظاهری کارکنان آنها به گروه های افراطی خط مشی های پرسنلی آنها را نقض نکرده است یا شایسته تحقیقات بیشتر هستند ، پاسخ ندادند.

یک آلمانی ، مامور سابق FBI ، گفت اعتماد مردم به ادارات پلیس و دیگر آژانس های خط مقدم به تحقیقات دقیق بستگی دارد که روابط افسر یا كارمند دولتی دیگر را با اعضای هیئت منصفه و سازمان های مشابه از جمله هرگونه دعوی حقوق مدنی یا شكایت های مدنی ثبت شده از نزدیک بررسی می كند. در برابر آنها که ممکن است به عنوان علائم هشداردهنده دیگری عمل کنند.

اما او از مقامات دولتی خواست احتیاط کنند. به گفته آلمانی ، برخی از افرادی که برای این گروه ثبت نام کرده اند ، ممکن است ایدئولوژی آن را اشتباه درک کرده باشند یا مشارکت کمی داشته باشند. به گفته وی ، دیگران باید از نقش های تماشاگر گرفته شوند یا به زور حذف شوند.

آلمانی گفت: “این چیزی نیست که همه چیز یا هیچ باشد.” “ممکن است برخی از افراد واقعاً متوجه نشوند که این سازمان چیست ، یا قبل از 6 ژانویه متوجه نشده بودند که این نوع ایده چقدر می تواند مردم را به دردسر بیاندازد.”

جان لوئیس ، یکی از همکاران تحقیق در این برنامه ، در مورد افراط گرایی دانشگاه جورج واشنگتن می گوید ، با وجود این که مقامات دولتی باید مراحل قانونی را طی کنند ، مقامات باید این شجاعت را داشته باشند که تهدید افراط گرایی را جدی گرفته و تحقیقات گسترده ای را انجام دهند.

لوئیس گفت: “بخش بزرگی از مردم و مقامات منتخب آمریکایی از این تهدید رضایت دارند و من فکر می کنم این یک چالش اساسی برای دموکراسی ما است.” “گروه هایی مانند سوگندنامه و دیگر گروه های شدید ضد دولتی واقعاً به دنبال این هستند که این سیستم دموکراتیک را از درون سرنگون کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید