زنان با پرده بکارت جعلی بکارت می‌کنند!


کپسول ترمیم پرده بکارت، خونریزی در اولین رابطه جنسی، استفاده از پرده بکارت مصنوعی

استفاده از پرده بکارت مصنوعی

پرده بکارت مصنوعی چیست و برای چه کاری مناسب است؟

پرده بکارت مصنوعی این محصولی است که برای کاهش تبعیض جنسی در مردان و زنان طراحی شده است و باعث می شود که در حین مقاربت مقداری قطرات خون ظاهر شود.

امروزه بیشتر مطالعات و تحقیقات علمی در کشورهای اروپایی و آمریکایی انجام می شود، زیرا در این کشورها موضوع پرده بکارت تبعیض جنسیتی و ظلم به زنان تلقی می شود و اهمیتی به آن نمی دهند، از این رو مطالعات علمی انجام نمی شود. انجام شده این موضوع مورد توجه قرار نگرفته است و از نظر تئوری، موضوع پرده بکارت بیشتر در کشورهای جهان سوم مطرح است که مردان به عنوان جنسیت درجه یک و زنان به عنوان جنسیت درجه دو شناخته می شوند.

به گفته جامعه پزشکی، همه زنان با پرده بکارت به دنیا نمی آیند و حتی آنهایی که با پرده بکارت به دنیا می آیند، لزوما در اولین رابطه دچار خونریزی نمی شوند.

پرده بکارت مصنوعی برای تقلید از پرده بکارت سالم طراحی شده است. این محصول از یک ماده سیلیکونی ساخته شده است که به دیواره واژن می چسبد و به طور موقت ظاهر یک پرده بکارت سالم را ایجاد می کند که با فشار دادن آن، مایعی شبیه خون قرمز از واژن جاری می شود.

پرده بکارت نشانه باکرگی نیست

برخی معتقدند که زنان و مردان پس از اولین رابطه واژینال بکارت خود را از دست می دهند، اما برخی دیگر معتقدند که رابطه جنسی دهانی، مقعدی یا مالشی نیز در مردان و زنان باکرگی را از دست می دهد.

داشتن پرده بکارت و باکره بودن دو چیز کاملا متفاوت هستند. همانطور که پسرها قبل از ازدواج می توانند باکرگی خود را پنهان کنند، این امکان برای دختران نیز وجود دارد.

لذت بردن از رابطه جنسی به دخول واژینال محدود نمی شود و راه های مختلفی برای لذت بردن از رابطه جنسی بدون دخول واژینال وجود دارد، بنابراین دیدن یک یا دو قطره خون در اولین رابطه جنسی تضمینی برای باکرگی نیست.

از سوی دیگر، بی احتیاطی و آسیب های خاص در ورزش هایی مانند ژیمناستیک، دوچرخه سواری، اسب سواری، استفاده از تامپون و غیره می تواند منجر به آسیب پرده بکارت شود که ربطی به باکرگی ندارد.

برخی از دختران توسط جامعه مجبور به انجام عمل جراحی ترمیم باکرگی می شوند، اما به دلیل دردناک بودن این عمل و ایجاد عوارض، ممکن است ترجیح دهند از بکارت مصنوعی یا شیاف پرده بکارت استفاده کنند که یک راه حل ساده شبیه سازی شرایط باکرگی در رابطه جنسی بدون درد است. مراجعه به پزشک یا مراقبت های ویژه و در کوتاه ترین زمان ممکن.

پرده بکارت تقلبی، پرده بکارت جعلی، پرده بکارت تقلبی چینی بخرید

پرده بکارت مصنوعی یا شیاف پرده بکارت

باورهای غلط در مورد پرده بکارت و خونریزی در اولین رابطه جنسی

در طیف وسیعی از دختران به معنای واقعی کلمه حجابی وجود ندارد که ورودی واژن را مسدود کند و با چشم قابل مشاهده باشد، در بیشتر موارد خونریزی مشاهده شده در اولین آمیزش به دلیل کشیدگی دیواره واژن است. معاشقه زیاد و مقدار زیادی روان کننده در واژن ترشح می شود و نفوذ آن ملایم است، احتمال اینکه در اولین رابطه جنسی خون ببینید بسیار کم است.

به عبارت دیگر، اولین مهارت آمیزشی مرد باعث درد و ناراحتی کمتری برای همسرش می شود و درد و خونریزی او را بسیار کاهش می دهد. مگر اینکه واژن خانم به طور طبیعی سفت باشد در هر صورت در همان چند نزدیکی اول مقداری درد و خونریزی خواهد داشت و در چنین مواردی برای رابطه جنسی برای مدتی از روان کننده استفاده کنید توصیه می شود تا واژن آرام آرام آرام شود. خود را با شرایط جدید وفق دهید.

از طرف دیگر، اگر اولین رابطه جنسی خشونت آمیز باشد و واژن به اندازه کافی روان کننده ترشح نکند، ممکن است خونریزی شدید داشته باشید، به خصوص اگر با دختری زیر ۱۸ سال رابطه جنسی داشته باشید.

برعکس این حالت نیز ممکن است، همانطور که تمام اعضای انسان کاملاً منحصر به فرد و متفاوت هستند، این تفاوت در جنسیت نیز وجود دارد، همانطور که آلت تناسلی مرد که از نظر قطر و طول متفاوت است، در داخل واژن زن وجود دارد. یکسان. ازدیاد طول، انقباض. و بازی متفاوتی دارد، اگر قطر آلت تناسلی مرد کمتر از اندازه متوسط ​​باشد و همسرش نسبت به زنان دیگر واژن نسبتاً باز داشته باشد، اولین رابطه جنسی با درد بسیار کمتر و احتمالاً بدون خونریزی خواهد بود.

از طرف دیگر، زنی که قبلاً آمیزش داشته است، اگر با مردی ازدواج کند که قطر آلت تناسلی بزرگ دارد یا مهارت کافی برای برانگیختن زن را قبل از ورود به او نداشته باشد، واژن زن خشک می‌شود یا به زودی خشک می‌شود. جنسیتش را پیدا خواهد کرد در واژن خونریزی کندتر و احتمال بیشتری دارد.

زنان یائسه ای که ترشحات واژن آنها کاهش یافته است در صورت داشتن رابطه جنسی بدون روان کننده و احساس درد و سوزش احتمال خونریزی بیشتری دارند، به خصوص اگر دخول بیش از ۱ دقیقه طول بکشد یا شدید باشد.

پس به طور کلی وجود خونریزی یا عدم وجود خونریزی در رابطه اول وجود پرده بکارت چه باکره و چه غیر باکره را تایید نمی کند.

پرده بکارت مصنوعی

خانواده هایی که باکره بودن را دلیل بر حسن نیت دختر و ملاک انتخاب او می دانند، دختری که بر اثر تصادف، روابط جنسی گذشته یا بی احتیاطی در تجاوز یا آزار، امکان عدم خونریزی را فراهم می کند. در اولین رابطه جنسی بعد از ازدواج، برای اتخاذ این رسم سنتی، از پرده بکارت مصنوعی استفاده می کند تا در اولین رابطه خونریزی کند.

دخترانی که به طور تصادفی پرده بکارت خود را از دست داده اند، برای جلوگیری از انگ، در اولین رابطه جنسی قبل از ازدواج خونریزی می کنند.

ساده ترین راه استفاده از شیاف های باکرگی است که به عنوان غشای مصنوعی شناخته می شوند و باید قبل از رابطه جنسی در داخل واژن قرار داده شوند.

استفاده از شیاف پرده بکارت، پرده بکارت، پرده بکارت مصنوعی

شیاف باکرگی چیست؟

پرده بکارت تقلبی چیست؟

پرده بکارت مصنوعی یا شیاف پرده بکارت که به صورت کیت یا کپسول فروخته می شود، حاوی ترکیب سلولزی است که با قرار دادن در محیط گرم و مرطوب واژن حل می شود و خونریزی واژینال در حین دخول را شبیه سازی می کند.

نیم ساعت قبل از نزدیکی، پرده بکارت مصنوعی را در داخل واژن قرار می دهند، به طوری که در این مدت در داخل واژن حل می شود و با نفوذ، مایع قرمز رنگی از واژن خارج می شود.

کپسول های مصنوعی پرده بکارت به صورت شیاف وارد واژن می شوند و انواع مختلفی دارند.

یک کپسول برای شبیه سازی خونریزی واژن و یک کپسول دیگر برای منقبض کردن دهانه واژن.

کپسول رنگدانه‌دار در رطوبت و دمای داخل واژن حل می‌شود و غشایی را تشکیل می‌دهد که با وارد کردن آن می‌شکند و باعث خونریزی می‌شود.

یک کپسول سفت کننده واژن نیز دیواره واژن را کوچک می کند تا نفوذ آن کمی دشوارتر شود.

خونریزی در جنس اول، استفاده از پرده بکارت مصنوعی، پرده بکارت مصنوعی

نحوه استفاده از پرده بکارت مصنوعی

نحوه استفاده از پرده بکارت مصنوعی

قبل از رابطه جنسی، یک شیاف باکرگی وارد واژن می شود و شیاف به آرامی شروع به ذوب شدن می کند و وقتی آلت مرد به آن برخورد می کند، مایعی شبیه خون به آلت تناسلی می رسد که نشان دهنده باکرگی است. با شروع رابطه جنسی و افزایش ترشحات واژن و همچنین با نفوذ آلت مردانه، گرما و افزایش رطوبت در واژن، روند آب شدن شیاف استریل افزایش یافته و با خون بکر مواجه خواهید شد.

اگر بسته بندی پرده بکارت مصنوعی حاوی دستکش است، حتما از دستکش برای قرار دادن کپسول استفاده کنید تا از هرگونه عفونت جلوگیری شود.

اگر از دستکش استفاده نمی کنید، دست های خود را کاملا با آب و صابون بشویید و ناخن های خود را مسواک بزنید.

اگر ناخن هایتان بلند و لاک زده است، باید از دستکش استفاده کنید.

کپسول را ۲-۳ سانتی متر داخل واژن قرار دهید. این کار را سریع انجام دهید تا کپسول به انگشت شما نچسبد.

فاصله زمانی قرار دادن کپسول داخل واژن را از روی بسته بندی مطالعه کنید، معمولا نیم ساعت قبل از نزدیکی باید کپسول را وارد واژن کنید در غیر این صورت خاصیت خود را از دست می دهد.

به گفته سازنده، اگر رابطه جنسی نداشته باشید، شیاف واژینال خود به خود در داخل واژن حل می شود و پس از ۷ ساعت از واژن خارج می شود.

نکات مهم هنگام استفاده از پرده بکارت مصنوعی

کپسول های تقلبی باکرگی قابل خوردن نیستند.

نباید همزمان با تامپون استفاده شود.

در صورت بروز درد یا عفونت واژن از آن استفاده نکنید.

در دوران شیردهی و قاعدگی نباید مصرف شود.

در صورت عفونت، بوی نامطبوع، ترشحات پنیری یا تغییر رنگ ترشحات واژن، پس از ۲ تا ۳ روز مصرف با پزشک مشورت کنید.

تلفیقی: قسمت زناشویی بیتوت