زنان سیاستمدار خواستار اقدام علیه کسانی هستند که در پشت سوء استفاده آنلاین قرار دارندسیاستمداران زن خواستار وضع قوانین بیشتر در رسانه های اجتماعی و تشدید تحریم ها در رابطه با سوء استفاده و آزار و اذیت آنلاین هستند.

چهار سیاستمدار برجسته در رویدادی که توسط شورای ملی زنان سازماندهی شده بود ، تجربیات خود را در مورد تهدید ، سوء استفاده و تبعیض به صورت آنلاین به اشتراک گذاشتند.

هازل چو ، عضو سابق شهردار لرد و حزب سبز گفت زنان می دانند که اگر در سیاست شرکت کنند “از آن سوء استفاده می کنند و هرکسی که بخواهد در شغلی که چاپ جسورانه دارد وارد شود ، می تواند” در محل کار شما یا خارج از آن مورد آزار و اذیت قرار گیرد “.

او گفت: “اگر ما نمی توانیم افرادی را در باغ جلوی شما داشته باشیم که نشان می دهند باید مورد تجاوز قرار بگیرید ، باید مورد حمله قرار بگیرید ، باید کشته شوید ، مطمئناً این تهدیدها نباید در تلفن شما ، در جعبه پست شما باشد.” گفت.

“این مزاحمت در ساده ترین شکل خود است ، چیزی نیست که ما نباید آن را تحمل کنیم. چند بار مردم به من گفته اند که باید مکیده باشی. “

او گفت که در حالی که سیاستمداران به پوست ضخیم نیاز دارند “مطمئناً مجبور نیستید آن را بمکید وقتی به شما می گویند که او به خاطر انجام کار شما مورد تجاوز قرار می گیرد ، مورد حمله قرار می گیرید ، آنها به شما می گویند” دیوانه ، هر کدام از این موارد به شما گفته شده است. چیزها “”.

او گفت که باید سطح بیشتری از حمایت داخلی در احزاب سیاسی وجود داشته باشد و همه احزاب ، از جمله حزب سبزها ، باید برای رسیدگی به این مسئله اقدامات بیشتری انجام دهند.

وی افزود: “اغلب حتی عدم حمایت مردان ، این عدم حمایت زنان است و این ضروری است.”

گریس مک مانوس ، مشاور ویکلو سین سین فین گفت که او در انتخابات محلی 2019 برای اولین بار به عنوان یک زن همجنسگرا آشکارا کاندیدا شد. متأسفانه ، من برخی از مزاحمت های آنلاین را در مورد آن و بیان جنسیت خود تجربه کردم. “

او به لایحه ایمنی آنلاین اشاره کرد که تحت بررسی قبل از قانونگذاری قرار گرفته است و به زودی به Oireachtas ارائه می شود.

شاید همبستگی بین نمایندگان منتخب وجود داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که حساب امنیت آنلاین نیز از ما محافظت می کند. “

او گفت یکی از ابزارهای مفید می تواند هشدار دادن به زنان در سیاست در مورد انتخاباتی باشد که از نظر قانونی انجام می دهند یا به گردان مراجعه کنند و دریابند که محل تماس با چه کسی است.

“فشار بر قانون گذاری”

Fianna Fáil Uruemu Adejinmi ، مشاور لانگفورد گفت که نیاز به فشار برای وضع قانون برای رسیدگی به این مسئله وجود دارد و سیستم عامل های آنلاین نیز باید مسئولیت آن را بر عهده بگیرند.

“نیاز به تنظیم بسترهای آنلاین وجود دارد. من فکر می کنم باید این مساله تسریع شود تا در صورت نقض متعدد قوانین وضع شده ، پاسخگو باشد. ”

“باید تحریم های سختگیرانه اعمال شود. مطمئن هستم که آنها می توانند نقاط را ردیابی کرده و ببینند کدام حساب زنده ربات یا ترول است. آنها قطعاً پول زیادی به دست می آورند ، بنابراین باید در محافظت از افرادی که پول خود را برای وب سایت های خود خرج می کنند نیز سرمایه گذاری کنند. “

الیسا اودونوان ، مشاور مستقل لیمریک ، گفت که مزایای زیادی برای رسانه های اجتماعی می بیند و معتقد است که این امر به وی در انتخاب در سال 2019 کمک کرد ، اما “سوء استفاده آنلاین بسیار شدید در بسترهای مختلف” را تجربه کرد.

“من در مورد تجربه خود در تلاش برای حذف فیلم ها صحبت کردم: ویدئوهای بسیار زن ستیزانه ، واقعاً زننده در مورد من در YouTube. من نمی توانم آنها را حذف کنم. ”

“اول از همه ، من شکایت از نقض حریم خصوصی را مطرح کردم و به من گفتند که مستقیماً با خالق محتوا برخورد کنم ، بنابراین آنها از من خواستند که مستقیماً با شخصی که از من سوءاستفاده می کند برخورد کنم ، که من بدیهی است از انجام آن احساس امنیت نمی کنم.

“دومین کاری که آن روز انجام دادم حق چاپ بود زیرا آنها فیلم های من را دستکاری می کردند تا شبیه جادوگر شود و این نیز رد شد.

“بنابراین من مجبور شدم برای داشتن یک وکیل برای ادعاهای بسیار افترا آمیز اقدام کنم و تنها چیزی که مشخص شد این بود که برخی از فیلم ها در ایرلند مسدود شده اند اما در سایر نقاط جهان قابل مشاهده است.”

دیدگاهتان را بنویسید