زندان انفرادی ایالت ایالت شرقی آمریکا ایستر ایالت


گردشگری وحشت بهترین های دنیای ترس و هیجان را معرفی می کند و تنها اسناد موجود مربوط به این مکان ها را بدون جانبداری ارائه می کند. این بار سری به زندان قدیمی می زنیم که نظام حاکم با رویکردی عجیب و متفاوت، زندانیان را تا مرز جنون کشاند.

زندان ایالت شرقی

ما سفری متفاوت داریم. سفری به اعماق زندان ایالت شرقی که ماجراجویان مشتاقانه به دنبال چنین تجربه ای هستند. با هم وارد فضای این مکان ترسناک می شویم. با مجله دلتا تبدیل شود

زندان ایالت شرقی، ایالات متحده آمریکا

زندان ایالت شرقی

بسیاری از مردم بر این باورند که ندامتگاه ایالت شرقی یک مکان خالی از سکنه است. در اوایل دهه ۱۹۴۰، افسران و زندانیان این زندان اغلب از اتفاقات عجیب و مرموزی صحبت می کردند که با چشمان خود شاهد آن بودند.

پس از تعطیلی این زندان، وضعیت بدتر شد و اکنون زمینه حمله این عالمان نسبت به قبل آماده تر شده بود. به موازات توجه و علاقه روزافزون مردم به بررسی مسائل ماوراء الطبیعه و عجیب، این زندان نیز بازدیدهای بیشتری را انجام داد.

ایالات شرقی

تاریخچه زندان ایالت شرقی

این ساختمان در فیلادلفیا، ایالات متحده آمریکا قرار دارد و در سال ۱۸۲۹ ساخته شده است. ظاهر این زندان شما را به یاد قلعه های قدیمی، محوطه ای محصور با دیوارهای مستحکم و البته برجک و بارویی برای نگهبانی می اندازد.

تاریخچه زندان ایالت شرقی

سیاست حاکم بر این زندان مخوف زندگی انفرادی را دنبال می کرد. بانیان این زندان بر این باور بودند که چنین روشی به زندانی کمک می کند تا به طبیعت انسانی خود بازگردد و عادات بد خود را درمان کند.

مجرمی که به این زندان فرستاده شده بود باید به تنهایی غذا می خورد، به تنهایی در حیاط سلول انفرادی خود ورزش می کرد و به طور کلی خود را با سلول انفرادی وفق می داد. این رویکرد منجر به افزایش تعداد زندانیان مبتلا به اختلالات روانی و جنون شد.

زندانی شد

جن زده ترین زندان آمریکا

در سال ۱۹۷۱ زندان متروکه شد و شایعاتی از اتفاقات عجیب به گوش می رسید. زندانیانی هستند که با اطمینان ادعا می کنند که با ارواح برخورد داشته اند.

تهیه کنندگان تلویزیون چندین بار از این زندان بازدید و فیلمبرداری کرده اند. چندین مستند درباره این زندان ساخته شده است که بیننده را تحت تاثیر قرار می دهد و سعی می کند او را متقاعد کند که ارواح در این زندان زندگی می کنند. برنامه تلویزیونی «شکارچیان ارواح» یکی از قسمت های خود را به این زندان وحشتناک اختصاص داد.

سلول انفرادی

این زندان به عنوان یکی از جن زده ترین مکان های ایالات متحده شناخته می شود. امروزه این زندان به عنوان یک موزه و البته یک زندان خالی از سکنه جذابیت بیشتری دارد، مکانی که به ویژه در ایام هالووین پذیرای بازدیدکنندگان بیشماری است.

چرا این زندان برای گردشگران جالب است؟

ماجراجویان بی باک وارد وحشت این زندان خالی از سکنه می شوند. تعداد زیادی از این گردشگران از اتفاقات عجیبی که تجربه کرده اند صحبت می کنند. از شنیدن صدای پا در حیاط تا شنیدن فریاد زندانیان در سلول های خالی.

جن زده ترین زندان آمریکا

آنها از فریادها و ناله هایی می گویند که زندگی انسان ها را در راهروهای تاریک و سرد این زندان به طرز وحشتناکی پیچ خورده می لرزاند. ظاهراً ارواح در آن سرگردان هستند و هر از گاهی صدای خنده های دیوانه وارشان به گوش می رسد.

همچنین یکی از برج های نگهبانی ظاهراً هر از گاهی میزبان شخصیتی شبح است که شب ها از این برج مراقب زندان است.

چرا این زندان برای گردشگران جالب است؟

بسیاری از گردشگران نه برای ترس بلکه برای مرور خاطرات تاریخی به این زندان می آیند. آنها به اینجا می آیند تا از سلول یک جنایتکار شناخته شده که هشت ماه است در این زندان زندانی است دیدن کنند. اگر به شگفتی های گردشگری علاقه دارید، عجیب ترین هتل های جهان کدامند؟ خواندن به

زندان ارواح آمریکا

مطالعات پیشنهادی: مقاله زیبایی های دنیا را در این نقطه از تهران ببینید.

برنامه را دانلود کنید