زنده نگه داشتن رابطه عاطفی گرم نگه داشتن رابطه عاطفی


از دست دادن جرقه در یک رابطه طولانی مدت اجتناب ناپذیر است.

زنده نگه داشتن رابطه عاطفی

پس از مدتی در رابطه عاطفی خود وارد یک چرخه تکراری با شریک زندگی خود می شوید که همیشه روال بدی نیست، اما زنده نگه داشتن رابطه عاطفی راه حل هایی وجود دارد که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت مجله دلتا ما آنها را با شما به اشتراک می گذاریم.

زنده نگه داشتن رابطه عاطفی

حتی در بهترین رابطه زناشویی هم باید عشق و اشتیاق حفظ شود. در غیر این صورت، به جای همسر، هم اتاقی خواهید شد.

چیز جدیدی را امتحان کن

سعی کنید در جایی که هیچکدام از شما نرفته اید به تعطیلات بروید، ورزش یا بازی جدیدی را امتحان کنید، یا حتی غذای بیرون بری متفاوت از وعده های غذایی معمول خود سفارش دهید. چیزهای جدید، بزرگ یا کوچک، آن احساسات عاشقانه ای را که برای اولین بار با شریک زندگی خود تجربه کرده اید، به شما باز می گرداند.

زنده نگه داشتن رابطه عاطفی

با هم ورزش کنید

ورزش زمان بسیار خوبی برای پیگیری اولویت های فردی شماست، اما هر چند وقت یکبار ورزش کردن با هم می تواند راهی عالی برای زنده نگه داشتن یک رابطه باشد. نه تنها رقابت بازیگوش شما را تحریک می کند، بلکه ورزش باعث ترشح اندورفین نیز می شود که می تواند به شما کمک کند ارتباط عاطفی خود را عمیق تر کنید. برای ایجاد یک رابطه عاطفی خوب، بدون فحش دادن با همسرتان آشتی کنید! بازدید کنید

از جملات مختلف استفاده کنید

دوستت دارم بدون شک یکی از مهم ترین کلماتی است که می توان به یکدیگر گفت. با این حال، شما همچنین می توانید از جملات جدید برای تغییر و نشان دادن احساسات واقعی خود استفاده کنید. مثلاً من به شما خیلی افتخار می کنم یا شما برای من خیلی مهم هستید.

با هم بپزید

این آخر هفته می توانید با هم آشپزی کنید. این نه تنها یک فعالیت جدید و سرگرم کننده خواهد بود، بلکه فرصتی برای کار گروهی نیز خواهد بود. درست کردن چیزی (حتی غذا) به شما کمک می‌کند احساس ارتباط بیشتری داشته باشید.

زنده نگه داشتن رابطه عاطفی

زبان عشق همسرتان را یاد بگیرید

احتمالاً به اندازه کافی در مورد زبان های عشق شنیده اید که بتوانید در مورد آنها کتاب بنویسید. اما چند بار واقعاً آن را با دیگری مهم خود تمرین می کنید؟ به عنوان مثال، اگر شریک زندگی شما نسبت به هدایا بیشتر احساس محبت می کند، برای او گل بخرید، یا اگر زبان عشق او لمس فیزیکی است، سعی کنید راه هایی برای خوشایندتر کردن رابطه پیدا کنید.

برای بازدید ویژه برنامه ریزی کنید

برای داشتن یک شب شگفت انگیز مجبور نیستید به رستوران یا سینما بروید. تنها چیزی که نیاز دارید همدیگر و چند ایده خلاقانه است. می توانید خانه را با شمع های زیبا تزئین کنید و یک شام خوشمزه بپزید و از شب با هم لذت ببرید.

برای بازدید ویژه برنامه ریزی کنید

نکات مطالعه: مواد ۵ شخصیت سمی در محیط که باید بشناسید! خواندن به

برنامه را دانلود کنید