زنی در توالت در مرکز پزشکی واترفورد زایمان کرد ، این روند شنیده می شودزنی که متهم به کشتن نوزاد تازه متولد شده اش است اعتراف کرد که هنگام زایمان هنگام خوابیدن در توالت در یک مرکز پزشکی به دنیا آمده است.

این زن ، که به دلایل قانونی نامش فاش نمی شود ، وقتی هفته گذشته به اتهام قتل سال 2018 در Caredoc در Cork Road در Waterford متهم شد ، بی گناه شناخته شد. او همچنین اتهام بی توجهی به کودکان را در همان تاریخ رد کرد.

روز چهارشنبه ، محاکمه در دادگاه جنایی واترفورد شنید که چگونه گروهبان Maureen Neary از واحد قربانیان آسیب پذیر و Det Garda Deirdre O’Mahony کمی بعد از ساعت 9:15 صبح در تاریخ مورد نظر به بیمارستان دانشگاه واترفورد متهم شدند تا با زن صحبت کنند. سعی کنید مکان کودک را مشخص کنید

در ابتدا ، زن جزئیات تجربیات جنسی خود را با هر دو نگهبان ، تغییراتی که در بدنش متوجه شده بود و آزمایش بارداری مثبت اعلام کرد. او به یک گردان گفت که مادرش در مورد بارداری اش او را به چالش کشیده و او را به پزشک عمومی برد و در آنجا دو آزمایش بارداری “منفی یا ضعیف” را پس داد.

او اعتراف کرد که در آزمایشات دستکاری کرده است و می گوید اولین مورد را با آب رقیق کرده و برای آب دوم از آب سیب و آب استفاده کرده است.

با پیشرفت دوران بارداری ، او ظاهر فیزیکی خود را با پوشیدن کمر و کیف لباس مات و مبهوت کرد.

سرگرد نیری گفت که این زن تولد را انکار کرد و از او خواسته شد تا اولین اظهارات شهادت را که توسط دت گاردا امانونی ضبط شده بود ، بیان کند.

زندگی معمولی

در اظهارات خود ، زن گفت که قصد ندارد در مورد بارداری به پدر یا والدینش بگوید. او اعتراف کرد که والدینش بارداری را می پذیرند اما هیچ واژه ای برای او وجود ندارد و او به زندگی عادی خود ادامه داد.

او متوجه شکل گیری توخالی شد ، اما آن را به پشت ذهن خود هل داد.

“من نمی خواستم باردار باشم. او در بیانیه خود گفت: “من بچه نمی خواهم ،” متوجه شده بودم که برآمدگی من در حال بزرگ شدن است ، اما دوباره آن را با خودم انکار کردم. با خودم گفتم این فقط افزایش وزن است. ”

او معتقد بود می تواند بدون این که مردم بدانند بتواند یک بارداری کامل را پشت سر بگذارد و می تواند بگوید که نمی خواهد روز بعد از ظهر در بیمارستان باشد.

روز پنجشنبه ، او شروع به درد کرد ، اما شنبه بعد به غسل ​​تعمید ادامه داد. آن شب و در ساعات اولیه صبح روز بعد درد شدت گرفت و مقدار زیادی مایع شفاف از بدن خارج شد. او احساس فشار در پشت خود کرد و فکر کرد که یبوست دارد. او در Caredoc قرار ملاقات گذاشت.

هنگامی که وی بازدید از توالت کاردوک را پس از درخواست پزشک برای ارائه نمونه ادرار توضیح داد ، متوجه شد که هنگام نشستن پاهایش در خون غرق شده است.

او طغیانی مانند آبشار در توالت توصیف کرد و در حالی که هنوز روی توالت نشسته بود خود را تمیز می کرد. کمر درد و فشارش کاهش یافته بود.

در آن زمان او می گفت احساس نمی کند که زایمان کرده است و در توالت نگاه نمی کند. او بطری خالی ادرار را آورد و قصد داشت چیزی راجع به اتفاقات بگوید ، اما دکتر نامه ارجاع را به او داد و آنها به بیمارستان رفتند.

در اظهارات شاهدان دوم در همان روز ، زن گفت که کمی “خالی” کرد ، اما همه چیز به او برمی گردد. او می خواست اضافه کند که وقتی روی توالت نشسته بود نشت بزرگی رخ داد و وقتی از پاهای خود نگاه کرد ، پاهای کوچکی دید.

“من بچه ام را داشتم. وحشت کردم. “او بند ناف را با دو تکه دستمال پاره کرد. او گفت که ترسیده و وحشت زده است و نوزاد را در قلع انداخت.

در حین بازجویی متقاطع ، Ciaran O’Loughlin ، SC ، به دو نگهبان گفت که به متخصصان پزشکی زایمان گفته شد که یک زن علائم زایمان خود را نشان داده است اما زایمانی وجود ندارد.

او به آنها گفت که آنها از یک کودک گم شده مطلع هستند ، اما در آن زمان آنها گفتند که نوزاد بهبود نیافته است.

آقای اولافلین به دت امانونی گفت که پیدا کردن نوزاد بسیار مهم است.

او موافقت کرد و افزود که می داند همه اتفاقاتی که در ساعات گذشته رخ داده است آسیب زا بوده است. او گفت در آن زمان با این زن به عنوان شاهد رفتار می شد و اظهارات شهدا به طور داوطلبانه گرفته شد.

این روند روز پنجشنبه ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید