زن متهم به قتل نوزاد “قبل از قرار دادن نوزاد در یک ظرف”به گفته دادگاه ، زن جوانی که متهم به کشتن نوزاد تازه متولد شده اش بود ، به یک نگهبان گفت که نوزاد را حدود 10 دقیقه در آغوش گرفته و سپس آن را در ظرفی در مرکز پزشکی قرار داده است.

این زن که به دلایل قانونی نامش فاش نمی شود ، وقتی هفته گذشته به اتهام قتل سال 2018 در Caredoc در Cork Road در Waterford متهم شد ، بی گناه شناخته شد. او همچنین اتهام بی توجهی به کودکان را در همان تاریخ رد کرد.

محاکمه در دادگاه کیفری مدار واترفورد روز پنجشنبه شنید که زن در ایستگاه واترفورد گاردا برای مصاحبه توسط بازرس دونال دونوهو و دت گاردا سیوبان کیتینگ در آگوست 2018 دستگیر و بازداشت شده است.

در اولین مصاحبه ، دو اظهارنظر در بیمارستان برای زن خوانده شد. زن موافقت کرد که وقتی نوزاد متولد شد و از توالت رفت ، کودک هنوز با او گیر کرده بود.

متهم موافقت کرد که نوزاد را بگیرد ، او را در دست چپ خود نگه دارد ، صورت او را ببیند و جنسیت نوزاد را تعیین کند. وقتی از او سوال شد که آیا کودک فریاد می زند یا گریه می کند ، او پاسخ داد “هیچ چیز”.

او توضیح داد که مقداری خون در دهان نوزاد وجود داشت و او آن را برگرداند تا خارج شود. با این حال ، او دوباره تاکید کرد که نوزاد زنده نیست. برای او آورده شد که کودک نفس می کشد و او گفت که نمی شنود.

زن گفت وقتی بچه را در آغوش گرفت ، زن نمی تواند احساساتش را توصیف کند. او حدود 10 دقیقه آن را نگه داشت تا “ببیند آیا چیزی وجود دارد ، اما نه ، هیچ چیز وجود نداشت”. او می خواست او را به خانه بیاورد ، اما وقتی صدای نفس کشیدنش را نمی شنید وحشت کرد.

وی در پاسخ به این س whyال که چرا از او کمک نمی خواهد ، گفت: “زیرا من نمی خواستم. من هرگز به کمک احتیاج نداشتم. من همیشه همه کارها را به تنهایی انجام می دادم. “

او گفت که پس از یک مرحله مشخص از بارداری ، او گفت که دیگر حرکتی وجود ندارد و بنابراین فکر کرد دیگر دیر شده است.

وقتی از او پرسیده شد که چه چیزی باعث شده است که کودک را در قوطی قرار دهد ، او گفت: “صادقانه نمی دانم.” او توضیح داد که چگونه درب ظرف را باز کرده و در آن قرار داده است. او آن را جمع بندی نکرد

ما جزئیاتی از مرگ پس از مرگ را می خوانیم که علت مرگ را عدم توجه به هنگام تولد نشان می دهد. او موافقت کرد که منصفانه است اگر بگوید اگر او برای کمک فریاد می کشد ، امروز کودک اینجا خواهد بود.

وی در پاسخ به این س whyال که چرا در بیمارستان چیزی نمی گوید و یا هنگامی که یک گردان درگیر می شود ، می گوید: “من نمی خواستم باور کنم که او را دارم.”

در مصاحبه دوم همان شب او توضیح داد که قبول کرده است چند ماه قبل از زایمان باردار است ، اما چیزی نگفت یا تحت مراقبت پزشکی قرار نگرفت.

او بار دیگر تاکید کرد که نمی داند نوزاد هنگام زایمان زنده است. گردان به او گفت که نه ماه قبل و نه ساعت بعد حاملگی را رد کرده است ، حتی وقتی بچه در قلع پیدا شد. آنها او را متهم به دروغ گفتن کردند ، اما او اعتراض کرد که راست می گوید و او تکذیب شد.

وقتی از او پرسیدند وقتی آن را در دست داشت به چه فکر می کرد ، او گفت: “چقدر زیبا بود. من بدنبال حرکت بودم. می خواستم گریه کنم … می خواستم کمک کنم ، اما نپرسیدم.”

او احساس آرامش کرد که مادر داشت و بود. او احساس می کرد بچه اش را به کلی رها کرده و خودخواه بود.

Ciaran O’Loughlin ، SC برای دفاع ، به Sp گفت. Donohoe اظهارنظرهای متهم در دیدگاه زیر بود و به این معنا نیست که می داند نوزاد در تاریخ مورد بحث زنده است.

پدرش که شاهد این ماجرا بود ، گفت که وقتی از بارداری احتمالی این زن مطلع شد ، به او اطلاع داد. او در آن مرحله به دلیل کمبود اطلاعات آن را به چالش کشید.

تحت نظرسنجی متقابل ، او موافقت کرد که وقتی به او از بارداری می گوید برای آزمایش حاملگی و قرار ملاقات با پزشک به او پول می دهد.

به او گفته شد که او ارتباط چندانی با این زن ندارد و آقای اولافلین ، SC افزود که در آن مرحله برای همه ، به جز زن ، مشخص بود که او باردار است.

از طرف دفاع ، آخرین شاهد آن روز ، دکتر کاترین کانلون ، استادیار سیاست اجتماعی کالج ترینیتی دوبلین ، فرضیه یک بارداری پنهان را توضیح داد و مورد 1984 آن لاوت را ترسیم کرد.

این پرونده قرار است روز جمعه ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید