زیباترین هتل های مکعبی دنیا هتل های مکعبی دنیا هتل های مکعبی


سبک کوبیسم یکی از تاثیرگذارترین جنبش‌های هنری قرن بیستم به حساب می‌آید و ساختمان‌هایی که از این ایده استفاده کرده‌اند از شگفت‌انگیزترین آنها هستند.

زیباترین هتل مکعبی دنیا

آیا سبک مکعب ها و ساختمان های هندسی را دوست دارید؟ امروزه برای ساخت برخی از ساختمان ها از سبک های مدرن و مکعبی استفاده می شود. به همین منظور در این مقاله می خواهیم زیباترین هتل های مکعبی دنیا را که به سبک کوبیسم ساخته شده اند را معرفی کنیم. با مجله دلتا بودن با

ده

ویلاهای آلیلا در کو روسی، کامبوج

ویلاهای Alila Kurosi در یک جزیره خصوصی در فاصله ۱۵ دقیقه با قایق از سواحل جنوبی کامبوج، مجموعه‌ای از ساختمان‌های مینیمالیستی و مکعبی با سقف‌های صاف و نمای بیرونی خاکستری است. در این منطقه فضای شهری در کنار جنگل وجود دارد. مخلوط بتن، سنگ و شیشه با برگ های در هم تنیده درختان و راش زرد.

علیلا ویلا

هتل Viceroy در لوس کابوس، مکزیک

این هتل یکی از زیباترین هتل های مکعبی جهان و یک شاهکار معماری است و توسط میگل آنجل آراگونس طراحی شده و برای دوستداران مینیمالیسم جذاب است. این ساختمان توسط آبراه ها و سه استخر احاطه شده است. ساختمان سفید و بسیار ساده است.

هتل های مکعبی جهان

هتل درخت، هراد، سوئد

اقامتگاه “مکعب کوچک” این هتل درختی با دیوارهای شیشه ای بازتابنده پوشانده شده است تا ساختمان را پنهان کند و مناظر اطراف را منعکس کند. این هتل در شمال سوئد قرار دارد و شفق قطبی را می توان به راحتی از اینجا دید.

هتل درختی سوئد

هتل ویورا در آلابا، اسپانیا

خانه‌های مکعبی با ترکیبی از بتن مدرن و فلز زنگ‌زده در خیابان‌های این روستای زیبای شراب‌خیز قرار گرفته‌اند. صندلی های شیک و فرش های مجلل و راهروهای تاریک و روشن به تجمل و زیبایی این هتل می افزاید. این هتل واقعا زیبا و منحصر به فرد است.

ویوارا

کاسا د لا فلورا در کائوسیونگ، تایلند

این هتل طراحی برنده جایزه در ساحل بین جنگل های بارانی کائولا و دریای آندامان واقع شده است. این هتل دارای ۳۶ ویلا مکعبی شکل به سبک مدرن است و از بتن، شیشه و چوب ساج ساخته شده است. اگر به اطلاعات سفر علاقه مند هستید، چگونه یک سفر گروهی خوشایند داشته باشیم؟ خواندن به

زیباترین هتل مکعبی دنیا

پروپوزال مطالعه: برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد گردشگری، بهترین شهربازی های تهران کجا هستند را بخوانید.

برنامه را دانلود کنید