زیبایی با آرایش بسیار کم آرایش با آرایش بسیار کم آرایش


پوشاندن لک و جوان‌تر به نظر رسیدن ویژگی‌ای است که تقریباً همه خانم‌ها را به استفاده از لوازم آرایشی، چه کم و چه زیاد، می‌کشاند.

زیبایی با آرایش بسیار کم

شما به آرایشی نیاز دارید که لکه ها و لک ها را پنهان کند و قسمت های زیبای صورت شما را برجسته کند. از مجله دلتا تا موضوع این مقاله زیبایی با آرایش بسیار کم ما پرداخت می کنیم

زیبایی با آرایش بسیار کم

زیرساخت را بسازید

از کرم پودر مایعی استفاده کنید که یکسان یا کمی روشن تر از رنگ پوست شما باشد. از کرم پودر برای صاف کردن رنگ پوست، پوشاندن لک ها و صاف کردن صورت خود استفاده کنید.

رژگونه در زیبایی با حداقل آرایش

اگر وقت دارید و می خواهید، رژگونه ای ملایم همرنگ رژ لبتان بزنید و همچنین برای انرژی بیشتر در منزل از رژ لب شاد و روشن استفاده کنید. رژگونه صورتی کم رنگ، برنزی یا هلویی طبیعی تر از رنگ های دیگر به نظر می رسد. چند ضربه با یک برس بزرگ رژگونه کافی است تا صورت شما چاق، جوان و زیبا شود. این نه تنها کمی رنگ و درخشش به چهره شما می بخشد، بلکه قدم بزرگی در آرایش شما خواهد بود.

مژه های خود را فر کنید

از فر مژه استفاده کنید تا مژه های خود را بدون جمع شدن یا چکیدن ریمل برجسته کنید. برای آرایش سبک تر، باید دور ریمل را نیز خط بکشید.

زیبایی با آرایش

سایه چشم بزنید

سایه چشم صورتی کم رنگ، هلویی یا برنزی بزنید. کمی پودر سایه روی پلک خود بزنید.

از رژ لب روشن استفاده کنید

از یک رژ لب نرم برای لب هایتان استفاده کنید که باعث درخشندگی لب هایتان شود.

ابرو در زیبایی با حداقل آرایش

ابروها یکی از مهمترین اجزای صورت هستند و تاثیر زیادی روی صورت دارند. می توانید اندازه و شکل آن را در یک آرایشگاه خوب تغییر دهید.

لب های خود را مرطوب کنید

اگر لب‌های ترک خورده دارید اما به بالم لب یا براق کننده دسترسی ندارید، لب‌هایتان را تا حد امکان با هر پاک‌کننده یا روغنی که پیدا می‌کنید مرطوب کنید. شما می توانید خشکی را درمان کنید و تنها با یک بار استفاده، لب های خود را درخشان کنید.

آرایش خیلی کم

مطالعات پیشنهادی: برای دانستن بیشتر در مورد مد و زیبایی مقاله این روغن مانند معجزه ای برای ابروها و مژه های شماست.

برنامه را دانلود کنید