زیرساخت های تولید را نباید نادیده گرفت
ایسنا/ یزد سرپرست شرکت شهرک صنعتی یزد با اشاره به مشکلات تامین آب و برق رسانی به صنایع ساختمانی شهرک صنعتی تفت بر لزوم مدیریت وضعیت آب کشور با موافقت و هماهنگی دستگاه های ذیربط تاکید کرد.

محمد دقان در دیدار با فرماندار، مدعی العموم و شهردار تفت در خصوص تامین آب شهر صنعتی تفت ۲ گفت: در شرایط فعلی باید مدیریت هوشمندانه و هماهنگ وضعیت آب در استان انجام شود. ابزارهای مرتبط

وی با بیان اینکه توقعات آب باید متناسب با کمبودها و محدودیت ها باشد، تصمیم گرفته شده است: شهرک صنعتی تفت ۲ یکی از بهترین شهرک های صنعتی استان یزد از نظر موقعیت مکانی و ایجاد بنگاه های کوچک و متوسط ​​است و به همین دلیل است. زمانی که شهر هنوز به طور کامل عملیاتی نشده است.

وی گفت: ۶۰ درصد واحدهای این شهرستان در حال ساخت هستند و تا دو تا سه سال آینده به بهره برداری می رسند اما برای تولید آنها به آب و برق نیاز دارند.

دقان گفت: نباید فراموش کرد که راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی امروز کشور به تعبیر رهبر معظم انقلاب بحث تولید است و اگر استان وارد منطقه شود باید حمایت همگانی شود. . به شرط خدای ناکرده «مشکلات و چالش ها باعث دلسردی فعالان عرصه نمی شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک صنعتی یزد، این مقام شرکت در پایان خاطرنشان کرد: اگرچه مشکلاتی در این مسیر همواره وجود داشته است، اما همه مسئولان دولتی و قوه قضائیه سعی در رفع آنها بی طرفانه داشته اند. مشکلات و تولید فعلی. چالش ها.

انتهای پیام/

زخم ها

محتوای پیشنهادی


رئیس فراکسیون سهام عدالت انتصاب تعاونی های اقدام عدالت در مجلس شورای اسلامی