ساختمان اداری دروگهدا با مبلغ 1.35 میلیون یورو 13.5 درصد بازدهی جذاب را ارائه می دهد.برج Boyne ، یک ساختمان اداری مدرن در دروغدا ، شرکت لوت ، با پتانسیل دو برابر عملکرد فعلی – به 13.5 درصد بسیار جذاب – به محض رها شدن کامل ساختمان به بازار می آید. مشاوران املاک QRE قیمت بیش از 1.35 میلیون یورو را برای این ملک تعیین می کنند.

این بنای تاریخی ، پنج طبقه بالاتر از ساختمان زیرزمین ، مشرف به رودخانه بویین در مرکز دروگهدا است. این جاده در فاصله 2.5 کیلومتری از اتصالات 9 و 10 در بزرگراه M1 و حدود 25 دقیقه با فرودگاه دوبلین فاصله دارد. ایستگاه قطار دروغدا 10 دقیقه پیاده روی دارد ، در حالی که سفر قطار به دوبلین 40 دقیقه طول خواهد کشید.

این ساختمان تا حدی به پشتیبانی برون سپاری و مدیریت فناوری اطلاعات اجاره داده شده است ، و یک قطب به سه ایرلند اجاره داده شده است ، با مجموع اجاره سالانه 87،340 یورو.

فرصت اصلی این است که با اجاره 1098 متر مربع (11،819 فوت مربع) فضای خالی اداری و فروش ، درآمد اجاره را به بیش از 200،000 یورو افزایش دهید.

عملکرد خوب

استفان ملون ، نماینده فروش QRE Real Estate Advisers ، گفت که قیمت راهنما نشان دهنده ارزش سرمایه ای جذاب تنها 57.50 یورو در هر فوت مربع است. او گفت که این ملک یک “فرصت مدیریت دارایی” واقعی است ، با پتانسیل ایجاد بازده بسیار خوب در حدود 13.5 درصد ، در اجاره فضای خالی.

آقای ملون گفت انتظار می رود که این ملک برای افرادی با دارایی خالص بالا که به دنبال درآمد فوری هستند همراه با بازگشت برگشتی قوی یا شرکتهایی که به دنبال فضای تجاری در محلی هستند که 25 دقیقه دورتر از شمال فرودگاه دوبلین است ، مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: “علاوه بر این ، این ساختمان فرصتی برای خرید به میزان قابل توجهی زیر هزینه جایگزینی است ، که انتظار می رود سرمایه گذاران فرصت طلب را به خود جلب کند.”

فضای اقامتی در برج بویین با تجهیزات درجه یک به حدود 2،183 متر مربع (حدود 23،498 متر مربع) گسترش می یابد. دو واحد خرده فروشی در طبقه همکف در مشخصات پوسته و هسته ارائه شده است.

واحدهای پوسته و هسته صفحات کف باز انعطاف پذیر با ارتفاع از کف تا محدوده حدود 2.8 متر (9.1 فوت) را ارائه می دهند ، که به مالکان یا مستاجران جدید اجازه می دهد تا یک ویژگی منحصر به فرد با شیشه از زمین ایجاد کنند تا جایی که چشم انداز را ارائه می دهد. از رودخانه به مشخصات شامل روشنایی LED و تهویه مطبوع است. این هتل همچنین دارای آسانسور برای شش نفر است.

این شهر تاریخی از امکانات رفاهی زیادی برخوردار است ، از جمله مرکز خرید مرکز شهر دروگهدا ، پارک سنت دومینیک و موزه دروگدا. خدمات رستوران و مهمان نوازی شامل هتل D ، هتل Boyne Valley و Country Club و Scholars Townhouse Hotel است.

دیدگاهتان را بنویسید