ساخت سد ساجرود به زودی آغاز می شودایسنا/مازندران فرماندار ویژه شهرستان بابل با بیان اینکه ساخت سد سجرود یکی از پروژه های مهم شهرستان بابل است، گفت: به زودی کار اجرایی ساخت سد سجرود با وام ۳۵۰ میلیارد تومانی آغاز می شود. از بابل آغاز خواهد شد.”

قاسم عزیززاده گرجستانی در جلسه شورای اداری شهرستان بابل با ابراز تاسف در ایام سوگواری شهادت امام حسین (ع) گفت: حضور مردم در هر منطقه ای. صاحبان اصلی انقلاب، بسیار مؤثر است، مردم مالک هستند و ما نوکر مردم هستیم و نباید این کار را بکنیم.

وی افراد را ملاک سنجش و ارزیابی مدیران در این سامانه دانست و گفت: همه مدیران به ویژه در هیات مدیره باید افراد را در اولویت قرار دهند بنابراین آن را یکی از معیارهای ارزیابی مدیران قرار دادیم.

این مسئول یادآور شد: مدیران دستگاه های اجرایی دستگاه ها یک هفته فرصت دارند تا میزان اعتبار تخصیص یافته به دستگاه های مربوطه را در سال ۱۴۰۰ اعلام کنند و تلاش کنند اعتبار مصوب سال جاری نیز و شاخص های تقاضای مقرر را تخصیص دهند. بودن

وی ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی نظارت جدی بر اعتبارات برون شهری داشته باشند و در پایان هر ماه میزان اعتبارات برون شهری سال گذشته و میزان و میزان پرداخت و جذب ها را در مقابل اعتبارات امسال مقایسه کنند. باید گزارش دهد توزیع .

عزیززاده گرجی بر جذب مستمر اعتبارات ملی توسط مدیران تاکید کرد و گفت: مدیران سهم شهرستان از اعتبارات ملی در سال گذشته را تعیین و در قالب گزارش ارائه کنند.

وی همچنین اولویت اول شهرستان بابل را تامین زمین برای ساخت مسکن ملی در دولت اعلام کرد و گفت: ساخت سد سجارود به زودی با وام ۳۵۰ میلیارد تومانی آغاز می شود.

فرماندار ویژه شهرستان بابل در پایان افزود: مدیران دستگاه های اجرایی موظفند طرح ۶ ماهه دوم سال را به صورت مکتوب ارائه و ۳ برنامه کلان خود را به عنوان رویداد شهرستانی تبلیغ کنند.

انتهای پیام/

زخم