ساده ترین راه برای تزئین گلدان روش های تزئین گلدان


برای زیباتر شدن وسایل منزل آنها را تزیین کنید.

ساده ترین راه برای تزئین گلدان

ظروف زیبا و منحصر به فرد زیبایی و ظرافت گیاهان خانه شما را دو چندان می کند. روش های مختلفی برای تغییر ظاهر گلدان وجود دارد. در این مقاله از مجله دلتا ساده ترین راه برای تزئین گلدان ما آموزش می دهیم

ساده ترین راه برای تزئین گلدان

اگر چند ظروف سفالی یا پلاستیکی ساده دارید، می توانید با ایده های جذاب و کاربردی آنها را زیبا و متفاوت کنید.

گلدان های گلدان خود را با لاک های قدیمی رنگ آمیزی کنید

با تزئین گلدان ها با لاک های قدیمی، آنها را با فلش می زنید. به این ترتیب می توانید لاک ها را با هم مخلوط کنید. البته این کار را تا زمانی که هوا ابری و باد شود انجام دهید. قابلمه را روی کاغذ روزنامه یا نایلونی برگردانید و رنگ حاصل را روی آن بریزید. اگر مقدار لاک فعلی کم است می توانید رنگ سفید بخرید و اضافه کنید. این روش ساده برای تزیین گلدان، تغییر شگفت انگیزی را در محل گلدان ایجاد می کند.

ساده ترین راه برای تزئین گلدان

با پیچاندن نخ های شاهدانه به دور گلدان، احساس طبیعی بودن را تقویت کنید

ساده ترین راه برای تزیین گلدان استفاده از طناب یا نخ کنفی است. این روش زیباسازی ظروف خانگی احتمالاً ساده ترین و ارزان ترین راه برای تغییر شکل یک گلدان ساده پلاستیکی یا سفالی است.

ساده ترین راه برای تزئین گلدان

استفاده از لوله های پی وی سی یکی از ساده ترین راه ها برای تزئین گلدان است

در این روش گلدان های خود را داخل لوله های پی وی سی استفاده نشده قرار دهید و سپس با کاشی های شکسته، شیشه های رنگی، شیشه های شکسته، دکمه ها یا گل های مصنوعی قدیمی موجود در خانه، آنها را تزئین کنید.

استفاده از لوله های پی وی سی

تزیین گلدان با گردنبند ساده ترین راه برای تزئین گلدان

گلدان های خود را با رنگ های خاص با استفاده از مقداری چسب و رنگ اکلیل تزئین کنید. این روش نیاز به کمی دقت و حوصله دارد، اما نتیجه عالی است. در دکوراسیون مدرن استفاده از مهره بسیار جذاب است. کوسن های گل یا نقاشی های رزینی با قطعات گل بسیار محبوب هستند. همچنین می توانید با استفاده از برچسب حروف جملات مورد علاقه خود را روی گلدان بنویسید.

گلدان را با گلدان تزئین کنید

گلدان ها را با تور تزئین کنید

ابتدا گلدان ها را با رنگ های شاد و تیره رنگ کنید. سپس با استفاده از توری آنها را تزئین کنید. هنگام استفاده از تور می توانید از توری پارچه ای که می خواهید دور بیندازید یا توری را خریداری کنید استفاده کنید. با این خلاقیت ساده جلوه بسیار خوبی در دکوراسیون خود ایجاد خواهید کرد. برای زیباتر شدن خانه به این ۷ مورد توجه کنید هرگز این وسایل را در خانه خود نگه ندارید.

گلدان ها را با تور تزئین کنید

تزیین گلدان با ماسه ساده ترین راه برای تزیین گلدان است

با گلدان های پوشیده از شن، سبک دریایی به خانه خود بدهید. در این روش فقط به چسب و کمی ماسه نیاز دارید. در خرید چسب دقت کنید و با توجه به محتویات گلدان خود آن را تهیه کنید. پس از چسباندن ماسه به گلدان می توانید با استفاده از تزیینات موجود مانند روبان، توری و صدف آن را جذاب تر کنید.

گلدان را با ماسه تزئین کنید

یک قاب عکس خلاقانه بسازید ساده ترین راه برای تزئین گلدان

این روش رنگ آمیزی و تزیین گلدان ها می تواند هدیه ای عالی برای عزیزان باشد. ابتدا گلدان را رنگ آمیزی کنید، سپس یادگاری خود را روی آن بچسبانید. در نهایت روی آن را با روبان یا مش تزئین کنید. این ایده بسیار منحصر به فرد و ارزشمند است.

قاب عکس خلاقانه بسازید

با چسباندن پارچه در گلدان به محیط خود گرما بدهید

می توانید گلدان های خود را با استفاده از پارچه های طرح دار و متناسب با دکوراسیون منزل خود تزئین کنید. نتیجه شما را شگفت زده خواهد کرد.

پارچه را به گلدان وصل کنید

مطالعات پیشنهادی: عناصر ایده های جذاب برای تزیین ورودی خانه آنها را بخوان

برنامه را دانلود کنید