ساپینتو: مس کرمان سورپرایز است/برخی مربیان خرافاتی هستند
سرمربی استقلال می گوید مقابل مس کرمان کار آسانی برای تیمش نخواهد بود.

به گزارش ایسنا، ریکاردو ساپینتو سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل مس کرمان در هفته سوم لیگ برتر گفت: مس کرمان تیمی است که هفته گذشته گل های زیادی به ثمر رساند. و جای تعجب داشت که این تیم به تازگی وارد لیگ برتر شد و نشان داد تیم خوبی است. میس کارمان از نظر اعداد با ما برابری می کند. تیم ضعیفی در لیگ برتر نداریم.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی استقلال را به طور کامل به رسمیت می شناسید، گفت: شناخت ۱۰۰ درصدی اتفاق نمی افتد. در فاز حمله و دفاع ایده های زیادی دارم. زمان می برد تا چیزهایی که می خواهم اتفاق بیفتند. از رفتار بازیکنانم راضی هستم و مسائلی که در ذهن دارم در زمین اجرا می شود. بازی نه تنها تهاجمی است. در بازی با سپان و ملوان حریف منتظر فرصت گلزنی است. مس کرمان تیمی است که می خواهد به استقلال گل بزند و منتظر اشتباهات کوچک برای گلزنی باشد. اگر بخواهیم با یک بازی مثبت جلو برویم و کارهای مثبت انجام دهیم، می توانیم ریسک کنیم. ما تیمی نخواهیم بود که منتظر حریف باشیم. ما باید حریف خود را کنترل کنیم و از نظر بدنی و روحی برای آن بازی آماده باشیم.

سرمربی استقلال درباره مسائل مربوط به جادوگری در فوتبال گفت: دوست ندارم به این مسائل اعتقاد داشته باشم. یک نفر در فوتبال به من گفت هر چیزی ممکن است. من مربیانی را می شناسم که خرافاتی هستند. من مذهبی هستم اما درگیر این مسائل نمی شوم.

ادامه …

زخم

مطالب پیشنهادی


سرمربی تیم ملی فوتسال می گوید کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال نباید حرف هایی بزند که…