سبک آمادگی یا کالج چیست؟ – خامه کم چرب


سبک پارپه که سبک پارپه چیست با سبک پارپ آشناست

همه چیز در مورد سبک متحیر

با تکنیک های امروزی که از سبک پری آمده است آشنا شوید

کلمه “purp” در واقع به یونیفرم مدارس پیش دانشگاهی و کالج اطلاق می شود که در سواحل شرقی ایالات متحده پوشیده می شود. امروزه این سبک لباس طرفداران زیادی پیدا کرده است. سبک هیجان انگیز شباهت زیادی به سبک کلاسیک دارد با این تفاوت که در این سبک از رنگ های متفاوت و طرح های چشمگیرتری استفاده شده است.

سبک آماده سازی چیست؟

Prep (املای prep) یا prep (همه prepree مخفف شده) یک خرده فرهنگ در ایالات متحده است که با فارغ التحصیلان قدیمی مدرسه ابتدایی کالج خصوصی شمال شرقی مرتبط است.

این کلمات برای توصیف فردی که به عنوان دانش آموز یا فارغ التحصیل این مدارس دیده می شود استفاده می شود. ویژگی‌های گذشته شامل گفتمان خرده‌فرهنگی، واژگان، لباس پوشیدن، آداب و آداب است که نشان‌دهنده آموزش ارزی باستانی و باکلاس است.

استایل پرپی چیست؟

به صورت پیش فرض، سبک وزن روندی در بین زنان وجود دارد که واقعاً بر دانشجویان لیگ آیوی تأثیر گذاشته است. در دهه ۱۹۲۰، کودکان از ثروتمندترین خانواده های آمریکا به مدارس خصوصی فرستاده شدند. اکثر این سازمان ها دارای کد لباس بودند که شامل پیراهن های چوگان، کت و دامن می شد.

این دانشجویان در ادامه تحصیل، سبک لباس فرم خود را نیز با خود بردند. در سال ۱۹۳۷، مجله Life سرمقاله ای در مورد زندگی دانشجویی در کالج واسر نوشت. در صفحات این مجله تصاویری از دخترانی دیده می شود که دامن های تویید، ژاکت و کفش های زین پوشیده اند. این سبک علمی دیگر محدود به کلاس ها و دانشگاه ها نبود. Preppy Brooks Brothers و Ralph Lauren این علاقه مد را برای پوشاک زنانه روزمره در دسترس قرار دادند.

زیبایی شناسی آماده امروزی از ریشه خود تکامل یافته است و ما خوشحالیم که بگوییم بسیار جامع تر است. «راهنمای رسمی آمادگی» را کنار بگذارید و سبک تناسب اندام زنانه خود را ایجاد کنید.

از ویژگی های این ترند می توان به طرح های چهارخانه، دکمه های پولو، پیراهن های یقه دار، ژاکت های چینی و ژاکت های پشمی اشاره کرد. اگر استایل دادن به این قطعات کمی دشوار است، به طور ایمن مونتاژ و هماهنگ کنید. با ست کردن یک کت چرم مصنوعی با یک دامن مینی توید کمی به ظاهر خود اضافه کنید.

اگر به کمی الهام از لباس های آماده نیاز دارید، زنانی را در نظر بگیرید که قطعا لباس های زیبا می پوشند. بلر والدورف، ژاکلین کندی اوناسیس و ریس ویترسپون همگی در کتاب درجه بندی سبک آمادگی ما نمره A دریافت می کنند. هیچ اشکالی ندارد که مقداری آماده سازی به استایل خود اضافه کنید تا آن را از آن خود کنید.

تکه های گلدار زنانه که باید در کمد لباس خود بگنجانید

اکنون که اصول سبک مومیایی کردن نارگیل و ریشه های آن را می دانید، بیایید آن را به قطعاتی که برای ساختن یک لباس مومیایی عالی ضروری هستند، تقسیم کنیم. این روند مد بهار ۲۰۲۲ احیای همه چیز آکادمیک را برجسته می کند.

شامل اقلام اساسی مانند ژاکت بافتنی و پیراهن پیراهن کشباف، سویشرت و پیراهن راگبی. هنگام ساخت لباس هایی با استایل پرپی باید از آنها نهایت استفاده را ببرید. نمی دانید چه چیز دیگری را در نظر بگیرید؟ در اینجا چند اصل دیگر وجود دارد که به شما در شروع کار کمک می کند.

استایل پرپی چیست، آشنایی با استایل پرپی، درباره استایل پرپی

لباس شیک به سبک

بلیزر اولیه

اگر “Gossip Girl” چیزی به ما یاد می دهد، این است که یک کت کت بلیزر مناسب می تواند فوراً لباس شما را زیباتر کند. از شلوار جین و شلوار گرفته تا لباس و دامن، بلیزر بهترین لباس برای زنان است. در حالی که یک بلیزر خوب بهترین انتخاب برای کار است، یک کت بلیزر بزرگ در کمد شما برای انتخاب آخر هفته شما معجزه می کند.

برای یک لباس آماده کامل، یک کت و شلوار چهارخانه برای پوشیدن تی شرت سفید ترد مورد علاقه خود انتخاب کنید. تناسبات را با شلوار جین تنگ متعادل کنید. یک جفت کفش ورزشی معمولی ست کنید و هدبند پررنگ را فراموش نکنید.

با مدل ها، استایل ها، سبک ها و استایل های امروزی آشنا شوید.

ژاکت های بلیزر برای استایل کژوال مناسب هستند

ژاکت ساده

یکی دیگر از زیبایی های این استایل، پلیور ساده و جاودانه است. مدارس ابتدایی از این سبک لباس استقبال می کنند، از جلیقه های پلیور گرفته تا ژاکت های پشمی و پیراهن های بافتنی پدربزرگ. همه این سبک ها را در هر کمد لباس کلاسیکی خواهید یافت.

نمی دانید چگونه یک جلیقه ژاکت را به سبک واقعی زنانه بپوشید؟ یک پیراهن آکسفورد ساده دکمه دار را امتحان کنید. گزینه دیگر استفاده از دامن گلدار زنانه است. یکی از آن ها را با ژاکت کش باف پشمی و کفش های مری جین را با کفی ضخیم ست کنید. جوراب های تا زانو بپوشید.

استایل پرپی چیست با استایل پرپی آشنا شوید استایل و استایل پرپی چیست

ژاکت های راه راه زنانه در رنگ های مختلف

پیراهن یقه کلاسیک (و پیراهن)

خانم ها بدون یکی دو تیشرت که برای پیاده روی استفاده می کنید نمی توانید زیبایی خاصی داشته باشید. در تابستان یک پیراهن کلاسیک سفید گشاد و سایز بزرگ بپوشید. یا آن را در یک شلوار لاغر قرار دهید و داخل شلوار صاف و ساده قرار دهید.

در حالی که پولوهای دکمه دار و آکسفورد مترادف با سبک آماده سازی زنان هستند، ما شما را تشویق می کنیم که از جعبه خارج شوید. جو میراث آمریکایی نیز در پیراهن های راگبی و پیراهن های پنبه ای ترد یافت می شود.

ست پیراهن با کفش قایق بهترین انتخاب لباس برای روزهای سرد است، می توانید ژاکت کش باف پشمی اضافه کنید. برای حمل چمدان خود از کیف های چرمی استفاده کنید. می توانید اولین حروف خود را روی لباس هایتان حک کنید.

با تکنیک های امروزی که از سبک پری آمده است آشنا شوید

مدل لباس به سبک محیطی

مدل لباس زنانه به سبک محیطی برای طول عمر

وقتی صحبت از کتانی می شود، پاهای خود را در خانه نگه دارید. به جای آن با شلوار تنگ یا دامن طرح دار شیک بیرون بروید. شلوار جین فراتر از سبک ها است و بسیار متنوع است، بنابراین مطمئن شوید که یکی از آنها برای زیباتر کردن ظاهر شما در دسترس است.

آیا کنجکاو هستید که چگونه برای این زیبایی شلوار گشاد بپوشید؟ آسان است. یک ژاکت بافتنی انتخاب کنید و آن را به راحتی به جلوی شلوار یا شلوار جین خود بمالید. سعی کنید این کلاسیک غیر رسمی را با پوشیدن یک جفت کفش تزئین شده براق و طرح دار به روز کنید. این کفش ها ظاهر آرام شما را تیز می کنند.

با تکنیک های امروزی که برگرفته از سبک و سبک پری است، آشنا شوید.

مدل شلوار مناسب

جرأت کنید با رنگ ها و چاپ ها زیبایی به استایل زنانه خود بیافزایید

با رنگ‌های پرطرفدار، ترکیبی مدرن به ترکیب‌های سبک آماده خود اضافه کنید. آیا می خواهید پاپ زنده و شاد را در سبک آماده سازی خود بگنجانید؟ از زرد آفتابی، سبز، مرجان شسته و تمشک استفاده کنید.

اگر می خواهید با بهترین لباس های آماده قدم بزنید، از رنگ رنگین کمانی بسیار روشن استفاده کنید. قرمز، فوشیا و آبی کبالتی قطعا ظاهر شما را زنده می کند. کمد خود را با همه چیز از ژاکت گرفته تا کفش پر کنید.

استایل پرپی، مدل لباس استایل پرپی، استایل پرپی و همه چیز درباره استایل

سبک زنانه

انتخاب های سبک زنانه پایدار هستند. یک پانچ چاپ اضافه کنید و همه چیز را تکان دهید. به جای خال خالی متقارن و کلاسیک از پارچه های طرح دار نامتقارن و ناقص استفاده کنید. پارچه چهارخانه را با پارچه تابستانی نخی یا کتان جایگزین کنید. یا از پارچه گلدار استفاده کنید.

چاپ اصلی دیگر که راه راه است. زیبایی شناسی بدون مجموعه ای از یک، دو یا سه خط کامل نمی شود. در آخر هفته ها نمی توانید با یک ژاکت یا تی شرت راه راه اشتباه کنید. آیا با چاپ های پررنگ و رنگ های روشن کار می کنید؟ به این ترتیب شما آماده و متناسب به نظر می رسید.

استایل پرپی، مدل لباس استایل پرپی، استایل پرپی و همه چیز درباره استایل

مانتو چهارخانه زنانه در رنگ های زرد، سفید و طوسی

مجموعه: بخش مد بیتوته