سفارش آنلاین خدمات برش لیزری [ ارسال فوری ] برش لیزری (۵) – تراکم


ارائه آنلاین خدمات برش لیزری [ ارسال فوری ] – گربه لیزری
برش لیزری فولاد

کیفیت لبه برش برای محدوده ضخامت ورق ۵ تا ۳۵ میلی متر با در نظر گرفتن جریان برش مناسب است. کیفیت لبه برش عالی است و لبه مربع خوبی و سرباره برش ورق فولادی نازک می دهد.

برش لیزری فولاد

به عنوان ادامه فرآیند واترجت، اگر یک پمپ جریان مورد نیاز برای پشتیبانی از چندین هد خریداری کنید، می توانید چندین نازل برش واترجت را با یک پمپ تقویت کننده واحد کار کنید.این با po ᠎ st ᠎ he ᠎ lp ᠎’s GSA Content Gener در یا D emover si on طراحی شده است!

با این حال، گاهی اوقات از سه یا چهار سیستم پلاسما بر روی یک ماشین استفاده می شود، البته این وضعیت ویژه ای برای تولید کنندگان رده بالا است که حجم بالایی از قطعات یکسان را برای یک خط تولید ارائه می دهند.

پس از تابش پرتو لیزر بر روی صحنه فولادی، با در نظر گرفتن قدرت لیزر و برشی که باید روی آن ایجاد شود. همچنین قطر فولاد، انتخاب استفاده از برش منجر به آب یا احتراق می شود.

برش لیزری به دلیل غلظت بالا و کیفیت بالای محصول نهایی به یک انتخاب محبوب برای خدمات برش ورق فولادی تبدیل شده است. بنابراین، شتاب برش محدود به تسریع واکنش شیمیایی بین آهن و اکسیژن است.

برش با مشعل اکسیژن یا برش شعله ای قدیمی ترین فرآیند برشی است که می توان بر روی ورق های فولادی استفاده کرد. فلز برنج توسط لیزر برش داده می شود و کیفیت عمل نهایی بسیار بهبود یافته و ارزش آن نیز افزایش می یابد.

یکی از معایب برش واترجت هزینه بالای آن است. هزینه تجهیزات بسیار بالاتر از برش پلاسما اما ارزان تر از برش لیزر است.

همچنین ضخامت ورق به ادامه فرآیند واترجت مانند برش لیزر و پلاسما محدود نمی شود. برش لیزری فرآیند خیلی سریعی نیست، زیرا بر اساس احتراق است که از گرمای شدید یک پرتو لیزر متمرکز به جای شعله استفاده می کند.

سپس پس از برش مواد، قسمت بریده شده از مواد با استفاده از گاز تمیز می شود تا مرحله ای بدون ضایعات ایجاد شود.

از شما دعوت می کنیم برای اطلاعات کامل در مورد نحوه برش ورق فولادی از مطالب وب سایت زیر استفاده کنید.

کارکنان مادر متخصصان شخصی هستند که می توانند در هر بخشی از فرآیند برش لیزری پیشنهادی برای کمک به مشتریان به شما کمک کنند.

برای کسانی از شما که در گزینه زیر هر گونه نگرانی دارید و گزینه زیر نیز راهنمایی در مورد استفاده از فولاد برش لیزری دارد، ممکن است بتوانید در صفحه اینترنتی زیر با مادران تماس بگیرید.