سید عباسی: هیچ فشاری روی بازیکنانم نیست




سرمربی شهر خودرو می گوید شناخت صنعت نفت برای تیمش بسیار مهم است اما این موضوع فشاری بر بازیکنان این تیم وارد نمی کند.

به گزارش ایسنا، داود سید عباسی، سرمربی شهر خودرو سه شنبه شب پیش از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری گفت: بازی ما مقابل صنعت نفت آبادان بازی زیبایی خواهد بود. این تیم به دنبال بازی فوتبال است و سعی در نمایش فوتبال زیبا دارد و بازیکنانی دارد که می توانند در یک لحظه سرنوشت بازی را تغییر دهند. مربی این تیم علیرضا منصوریان فردی است که علاقه زیادی به نمایش فوتبال زیبا دارد.

وی ادامه داد: به نظرم دیدار ما با صنعت نفت بازی زیبایی خواهد بود. با توجه به شرایط خاصی که روی میز داریم نگاه ویژه ای به این بازی داریم اما فشاری روی بازیکنانمان نیست. این بازی برای ما بسیار مهم است و بازیکنان ما در هر بازی سخت بازی می کنند و ما به آنها اعتماد کامل داریم.

سید عباسی درباره به تعویق افتادن این نشست گفت: صنعت نفت نتوانسته پروازی برای آمدن به مشهد پیدا کند و اینها مشکلات طبیعی است. تنها دغدغه ما بازگشت به تهران و بازی بعدی بود که فکر می کنم این مشکل را هم حل می کند. دیروز (دوشنبه) به دلیل بارندگی تمرین خوبی نداشتیم اما امروز خوب تمرین کردیم و فکر می کنم بتوانیم عملکرد قابل قبولی مقابل صنعت نفت ارائه دهیم.

انتهای پیام

soreces





مطلب پیشنهادی


مستند «چهره‌نقاش» ساخته جعفر نجفی وارد بخش رقابتی جشنواره بین‌المللی فیلم هزاره بلژیک شد. به …