سیزدهمین نمایشگاه قرآن کریم در خراسان جنوبی افتتاح شدایسنا/ خراسان جنوبی سیزدهمین نمایشگاه قرآن کریم به رویداد میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) ساعت شب قبلی ۲۸ فروردین ماه در خراسان جنوبی در جمران الحسینیه بیرجند افتتاح شد.

محمود رمضانی عصر دیروز ۲۴ فروردین ماه در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه قرآن کریم خراسان جنوبی کدام ممکن است در حسینیه جماران برگزار شد، ذکر شد: این نمایشگاه همه روزه به همان اندازه ساعت ۱۷:۳۰ به همان اندازه ۲۳ پذیرای بازدیدکنندگان است. ۲ می

به گزارش ایسنا، سرپرست اداره کل سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارشاد اسلامی خراسان جنوبی همراه خود ردیابی به حضور ویراستاران محلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر محلی در نمایشگاه قرآن ذکر شد: عملا اتاقک ای برای پاسخگویی به سؤالات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سؤالات دینی تحمیل تبدیل می شود. برپایی.” پرانرژی در محوطه کانون های زیبایی شناختی هنری مساجد، کانون پرورش ذهنی کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان.

وی همراه خود تاکید بر اینکه {در این} نمایشگاه بیش اجتناب کرده اند ۱۲۰۰ عنوان کتاب همراه خود dishing out 12 هزار جلد به حاضر گذاشته شد، ذکر شد: محصولات به حاضر درآمده در دهمین نمایشگاه قرآن کریم استانداری همراه خود کاهش یافته است ۳۰ به همان اندازه ۴۰ سهم تهیه تبدیل می شود. ”

رمضانی تصریح کرد: ۲۰ سهم اجتناب کرده اند این کاهش یافته است ها درمورد به کالا کتاب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰ سهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰ سهم نیز برای مجلات کاهش یافته است دارد.

وی ذکر شد: {در این} نمایشگاه داوطلبان می توانند اجتناب کرده اند آموزش های رایگان اجرای یک وبلاگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشست های تخصصی در دنیای آنلاین ما کدام ممکن است نشست های تخصصی برگزار تبدیل می شود بهره مند شوند.

سرپرست اداره کل سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارشاد اسلامی خراسان جنوبی تصریح کرد: عضویت رایگان کتابخانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقاضا حمایت همراه خود همکاری کتابخانه های استانداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمیته کمک در محل نمایشگاه انجام تبدیل می شود.

چون آن است حجت الاسلام غلامحسین نوارستی، قائم مقام مشاور ولی فقیه در خراسان جنوبی {در این} آئین خاطرنشان کرد: ماه رمضان ماه قرب الهی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید یاد شخص او را به این قرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرامت نزدیک می تدریجی.

قائم مقام مشاور ولی فقیه در خراسان جنوبی همراه خود تصریح بر اینکه اشاره کردن یکی اجتناب کرده اند اسامی قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید به معنای اشاره کردن است، تصریح کرد: اشاره کردن وسیله ارتباط است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خداوند قرآن را برای تقرب نازل کرده است. اگر بخواهیم یاد کنیم باید همراه خود قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدا ارتباط برقرار کنیم.»

وی افزود: نزول قرآن اینجا است کدام ممکن است خداوند آن را در ساعت شب قدر نازل کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی همراه خود قرآن وارد ماه رمضان شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزه یکی اجتناب کرده اند راه های تقرب به خداوند است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین ترتیب. . برای پاک شدن باید روزه بگیرد.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید حجت الاسلام نوورستی همراه خود تایید اینکه رمضان ماه نزول قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دعوت به ضیافت الهی برای تقرب به خداوند است، یکپارچه داد: رئیس معظم انقلاب می فرمایند کتاب انقلاب ماست. قرآن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر انقلاب کنیم. اجرای قرآن آرزو اوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه چیز دوباره فرمان پیامبر صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله اعتقاد به قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیت .

قائم مقام مشاور ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: در حال حاضر به فرموده رئیس معظم انقلاب دنیا گرفتار جهل اخیر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها راه نجات بشریت توسل به قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید عترت است.

جراحات

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر