شمشیر قرمز شمالی حقایق تغذیه و مزایای سلامتی


خریداری کردن

کاپشن قرمز در تمام طول سال در تمام مناطق ایالات متحده در دسترس است. بیشتر ماهیگیری تجاری با قلاب طناب و طناب روی قرقره های برقی و هیدرولیکی انجام می شود. ماهی در انواع مختلف بازار از جمله كامل تازه ، تازه فرآوری شده ، فیله تازه ، فیله یخ زده و قسمت های یخ زده به فروش می رسد.

اگر از ماهی فروشان خرید می کنید ، به دنبال رایحه تازه باشید نه ماهی یا آمونیاک مانند. آبشش ها باید قرمز ، مرطوب و براق باشند. چشم ها باید قرمز ، پر ، روشن و در راستای سر باشند. پوست باید براق ، مروارید ، سفت و به گوشت چسبیده باشد. گوشت باید سفت و کشسان باشد. نباید علامت گذاری ، اثر انگشت یا به راحتی از استخوان جدا شود.

از ماهی هایی که بوی ماهی قوی دارند خودداری کنید. آنها به سرعت خراب می شوند ، بنابراین همیشه آنها را در قسمت فریزر یخچال خانه خود ذخیره کنید.

آماده سازی

قورباغه قرمز شمالی مدتهاست که یکی از خوشمزه ترین ماهی های دریایی در ایالت های فلوریدا و تگزاس در جنوب ایالات متحده محسوب می شود. گوشت آن سفت ، سفید ، آبدار ، خوش طعم است و می تواند در تعدادی از روشهای خلاقانه برای پخت و پز خوش طعم استفاده شود.

در صورت خرید ماهی کامل ، از ماهی فروش بخواهید پولک ها را برداشته ، داخل آن را برداشته و ماهی را فیله کنید. همچنین باید استخوان های سفت را در وسط گوشت بردارید.

قورباغه قرمز را می توانید به صورت سرخ شده ، تفت داده ، برشته ، تفت داده ، پخته و بخارپز سرو کنید.

به

دستور تهیه ماهی قرمز شمالی. اعتبار عکس: dani0010.
  • خامه ترش پخته شده ترد – خامه ترش ، سس مایونز ، پیازچه ، 1 قاشق چایخوری آب لیمو ، 1/4 قاشق چای خوری نمک و 1/8 قاشق چایخوری پاپریکا آسیاب شده را با هم ترکیب کنید. وقتی ماهی به راحتی پوسته پوسته شد ، مخلوط خامه ترش را به طور مساوی روی ماهی بریزید.

  • با پنیر رنده شده بپاشید. در فر ، بدون پوشش ، به مدت 3 تا 4 دقیقه دیگر ، یا تا زمانی که پنیر آب شود و شیرینی آن به خوبی گرم شود ، بپزید.

  • فیله های چاقو قرمز ، پوشیده از مخلوط تند را در یک ماهیتابه چدنی بزرگ روی حرارت زیاد سرخ کنید تا ماهی به خوبی قهوه ای شود. ترکیب ادویه مورد استفاده در اینجا پاپریکا ، پاپریکا ، فلفل سیاه ، پودر پیاز ، آویشن ، ریحان ، سیر و آویشن است.

  • ماهی قرمز ترشی اسپانیایی تهیه کنید که با ترشی شیرین و رنگی با فلفل دلمه ای (پاپریکا اسپانیایی) و سایر ادویه جات ترشی جات رنگ آمیزی شود.

  • این ماهی محبوب ماهی سفید برای تاکو ماهی است. با این حال ، از ماهی هالیبوت ، تیلاپیا ، ماهی کاد ، باس دریایی و گربه ماهی می توان به جای اسنپپر استفاده کرد.

مشخصات امنیتی

میانگین متیل جیوه غلظت در خرناس قرمز شمالی 0.166 پی پی ام است. بر این اساس ، دستورالعمل های نهایی FDA ایالات متحده در مورد میزان مصرف ماهی و مادران شیرده و لیست گزینه های خاص که ایمن هستند یا باید از آنها اجتناب شود ، آن را در دسته “انتخاب خوب” قرار می دهد. طبق این اندازه گیری ، آنها می توانند 1 وعده (4 اونس) از این ماهی در هفته مصرف کنند.

مسمومیت با سم سیگواترا گاهی اوقات پس از مصرف ماهی قرمز که گوشت آن به جلبک های سمی خاصی آلوده شده است ، رخ می دهد. سم سیگواترا با پختن از بین نمی رود. علائم ممکن است شامل خارش ، اسهال ، استفراغ ، خواب آلودگی ، سرگیجه و ضعف عضلانی باشد. فقط درمان علامتی امکان پذیر است.

همچنین بخوانید ≻≻-

ماهی کاد آتلانتیک حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

گربه ماهی کانال حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

نوعی ماهی پهن بزرگ حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

≻≻-برگشت محصولات دریایی از جانب حقایق تغذیه ماهی قرمز شمالی و مزایای سلامتی آنبه

خواندن بیشتر (پیوندها در پنجره جدید باز می شوند):

  1. موزه فلوریدا-Lutjanus campechanus.

  2. سطوح جیوه در ماهی تجاری و صدف.

  3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  4. اسیدهای چرب امگا 3: یک افزودنی ضروری.

  5. دستورالعمل های جدید AHA خوردن ماهی دوبار در هفته را برای بهبود سلامت قلب توصیه می کند.دیدگاهتان را بنویسید