شهرک نشینان افراطی برای دومین روز متوالی به مسجد الاقصی حمله کردندرسانه های فلسطینی گزارش دادند کدام ممکن است تندروهای اسرائیلی روز دوشنبه برای دومین روز متوالی همراه خود حمایت نیروهای اسرائیلی به مسجد الاقصی حمله کردند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا به نقل اجتناب کرده اند مکان روسیا الیوم، شهرک نشینان تندرو اسرائیلی درست در این لحظه (دوشنبه) همراه خود حمایت نیروهای اسرائیلی به مسجد الاقصی حمله کردند.

این دومین حمله متوالی شهرک نشینان یهودی افراطی {در این} هفته است.

روز یکشنبه، نیروهای اشغالگر اسرائیل پس اجتناب کرده اند حمله به مسجد الاقصی، ۹ فلسطینی را دستگیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراوان اجتناب کرده اند نمازگزاران را زخمی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکثر صحن های مسجد را مجبور به تخلیه نمازگزاران کردند.

شایان اشاره کردن است پلیس رژیم صهیونیستی برای جلوگیری اجتناب کرده اند ورود تمامی اشخاص حقیقی زیر چهل سال به مسجد الاقصی محدودیت هایی را برای ورود فلسطینیان به مسجد الاقصی اعمال کرد.

در همین جاری، گروه راست افراطی الحقیل (الحکال) ادعا کرد کدام ممکن است در جاری راه اندازی حمله ها فشرده به مسجد الاقصی در عید سعید فطر است.

این حمله ها دسته جمعی کدام ممکن است برای دومین روز متوالی انجام تبدیل می شود اجتناب کرده اند ساعت هفت صبح در دروازه غربی مسجد الاقصی تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش بینی {می رود} به همان اندازه روز پنجشنبه هفته جاری یکپارچه داشته باشد.

در همین راستا، نظامیان صهیونیست درست در این لحظه (دوشنبه) به شهرک «علیمون» در شمال غرب جنین حمله کردند کدام ممکن است در پی آن ۲ نفر زخمی شدند.

وزارت بهداشت فلسطین در ادعا ای ادعا کرد کدام ممکن است در جریان این حمله ۲ فلسطینی بر تأثیر شلیک گلوله های پلاستیکی توسط نیروهای اسرائیلی زخمی شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاری یکی اجتناب کرده اند مجروحان وخیم است.

نزدیک به ۲ هفته اجتناب کرده اند تحریک کردن عملیات فشرده دستگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفتیش نظامی اسرائیل در کرانه باختری رود اردن می گذرد کدام ممکن است به تحریک کردن فشار ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبرد ها همراه خود فلسطینی ها منجر شده است.

انتهای پیام

جراحات

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر