شهر خودرو از تماشاگران درخواستی برای حضور در مقابل صنعت نفت نداشت
ایسنا/ خراسان رضوی دبیر هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: باشگاه شهرخودرو هیچ درخواستی در خصوص حضور تماشاگران در بازی نفت آبادان از هیئت فوتبال استان نداشته است.

محسن حیدری در گفت وگو با ایسنا، درباره غیبت هواداران شهرخودرو در بازی خانگی این تیم مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: اسماعیل حیدرپور، قائم مقام باشگاه شهر خودرو با بیان اینکه شورای فوتبال خراسان رضوی درخواست کرده است، گفت: تماشاگران برای حضور در بازی با صنعت نفت، اما باشگاه شهرخودرو هیچ درخواستی از شورای فوتبال خراسان رضوی برای حضور در بازی با صنعت نفت آبادان نداشته و اگر مدرکی برای ادعا دارند باید شما را معرفی کنند.

وی افزود: اگر باشگاه شهر خودرو برای دیدار بعدی خود با تیم پیکان که روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه برگزار می شود درخواست حضور تماشاگران خود را داشته باشد باید امروز یا شنبه درخواست خود را به هیات فوتبال استان ارسال کند.

دبیر هیئت فوتبال خراسان رضوی ادامه داد: باشگاه شهر خودرو باید سامانه فروش بلیت خود را راه اندازی کند. این باشگاه سیستم بلیت فروشی برای بازی با صنعت نفت در آبادان نداشت و نمی دانم چرا هیئت فوتبال یا مسئولان استانی در این امر مقصر هستند.

حیدری تصریح کرد: باشگاه شهرخودرو نیز باید یکسری الزامات را تامین کند. برای فروش اینترنتی بلیت باید ۲ دوز واکسن فن را در سامانه امید کنترل کند. برای این موضوع لازم است کنترل کد واکسیناسیون فن ها از طریق اسکنر با پست بهداشت هماهنگ شود.

انتهای پیام

soreces

مطلب پیشنهادی


ایسنا/ خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: متاسفانه بر اثر سیل و تگرگ در …