شهر قدیمی پترا در اردن شهرهای پترا در اردن کجا هستند؟


شهر پترا اردن یکی از عجایب هفتگانه جهان است که به دلیل جاذبه های باشکوه و جذاب یکی از جاذبه های گردشگری ماجراجویانه و تاریخی است. این شهر باشکوه مملو از جاذبه های مرموز و جذابی است که گفته می شود توسط موجودات بیگانه خلق شده اند.

شهر قدیمی پترا در اردن

اگر به سفرهای تاریخی و ماجراجویی علاقه مند هستید، از آن بازدید کنید شهر قدیمی پترا در اردن از دست ندهید.بسیاری از مردم بر این باورند که این شهر توسط بیگانگان یا بیگانگان ساخته شده است زیرا به نظر آنها ساخت چنین بنای باشکوه و خارق العاده ای از توانایی انسان خارج بوده است. با مجله دلتا برای آشنایی با این شهر عجیب همراه باشید.

مکان های پترا در اردن

در میان جاذبه های شهر قدیمی پترا اردن، کسار البنت یکی از جذاب ترین مکان هایی است که برخی ساخت آن را کار بیگانگان می دانند. موجوداتی که مدتی در این کاخ زندگی کردند و سال ها بعد ناپدید شدند. حتی اهالی این منطقه را کار بیگانگان می دانند و می گویند شب ها اینجا صداهای عجیبی به گوش می رسد. با توجه به این سخنان هیچ توریستی در شب به این منطقه سر نمی زد.

شهر پترا در اردن

داستان های محلی

برخی از افسانه ها می گویند که این شهر توسط آنها ساخته شده و توسط آنها فتح شده است. پترا در داخل کوه ساخته شده و در واقع صخره های قرمز کوه را تراشیده و این شهر را ساخته اند. راه های مختلفی برای رسیدن به پترا وجود دارد. معماری منحصر به فرد و گذشته این شهر، آن را در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار داده است. جالب است بدانید که شهر پترا در سال ۲۰۰۷ یکی از عجایب هفتگانه جدید به حساب می آمد.

شهر پترا

معماری خارق العاده شهر پترا در اردن

تمام دیوارها و ساختمان ها از صخره ها و سنگ های قرمز رنگ ساخته شده اند که آن را برای گردشگران جذاب می کند. مجموعه ساختمان های این شهر عبادتگاه، تالارهای بزرگ و تفرجگاه های زیبا است که همگی نمادی از عظمت شهر پترا و حکومت باشکوه نبطی ها در طول ۲۰۰ سال حکومتشان است. این شهر.

صومعه

یکی از بزرگترین بناهای تاریخی که می توانید در شهر پترا اردن ببینید صومعه ای است که ۴۷ متر عرض و ۴۸ متر ارتفاع دارد. این بنا برای جلسات مذهبی مورد استفاده قرار می گرفت و روی دیوار پشتی آن، رو به حیاط خلوت، کلمه صومعه به زبان عربی حک شده است.

شهر پترا کجاست؟

مقبره و سالن تشییع جنازه سرباز رومی

بر اساس شواهد تاریخی اخیر، معماری این بنا بسیار جالب و هیجان انگیز بوده است. این مقبره توسط یک حیاط به دو بنای تاریخی در دو طرف جاده متصل می شود. اگر به جهان بینی علاقه مند هستید، گشتی رایگان در مشهورترین موزه های جهان داشته باشید.

کلیسا

ساختمان کلیسا در پترا اردن دومین کلیسایی است که پس از مقبره URN ساخته شده است و دارای راهروهای ۲۸ متری و ۱۷ متری، حیاط و برج و اتاق هایی در ضلع شمالی و شرقی است.

5

پروپوزال مطالعه: برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد گردشگری، ۵ مکان منحصر به فرد برای سفر تابستانی را مطالعه کنید.

برنامه را دانلود کنید